Ti druzí

Ti druzí
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/545467/bmid_ti-druzi.jpg 4 1358 1358

RADOST
27.12.2020 4 z 5

Dobré napínavé čtení. Dosti dlouho trvalo, než do děje jasněji vstoupily další zainteresované postavy a byl nastíněn jejich podíl na událostech. Naopak konec byl zrychlený a přehuštěný odhaleními. Vadila mi nereálnost scén se zrcadly. Tato nadpřirozená linie mnohým čtenářům jistě knihu zatraktivnila. Pro mě však byla zbytečná, rušící a nevysvětlitelná.

buldozer5
26.12.2020 4 z 5

Fajn počtení na dlouhé večery, ale přeci jenom tu bylo několik faktorů, které mně radost z knihy malinko kazily. Třeba to, kolik tam bylo neuvěřitelných náhod, jen aby do sebe příběh mohl dobře zapadat! Kvůli tomu se kniha zdála nereálná, což nakonec dorazila nadpřirozená zápletka na konci, která mi ke knize absolutně nesedla. Přesto jsem si ale knihu užil a za přečtení stojí.

Mruskulka
25.12.2020 5 z 5

Jedním dechem. Konec mi přišel uspíšený, ale příběh super. Knížka se četla úplně sama.

michaelaaa5
22.12.2020 4 z 5

Kniha je napínavá již od první kapitoly a tak jde čtení úplně samo a velmi rychle. Celý příběh byl dost propletený, ale v podstatě byly vyřešeny všechny otazníky. Líbí se mi, že v knize nenajdete žádné zbytečné popisy, ale pouze napínavý příběh. Dějová linka s nadpřirozenými prvky mi na konci přišla zbytečná, ale až tak moc mi nevadila, protože jí autorka nevěnovala až tolik stran jako TĚM DRUHÝM..

zdravíčko123
22.12.2020 4 z 5

Kniha je velmi čtivá a to od začátku až do konce. Nemohu porovnávat s předešlými autorčinými tituly, ale tenhle kousek je velmi povedený. Kdyby šla ubrat jen půl hvězda, tak by to pro mne byla jasná volba a to jen kvůli zvolené horrorové formě. (vyřešení situace pomocí nadpřirozena) Nakonec mi ale dalo všechno pěkný celek jako kniha. Opravdu stojí za přečtení !!

kristie
17.12.2020 4 z 5

Do třetice se konečně autorka trefila. Jakmile opustila Kinga, tak přišla knížka, která mě fakt moc bavila. Mělo to nápad, všechno bylo promyšlené. Sice jsem měla podezření, kdo by za tím mohl být, ale děj je tak propletený, že mi to nakonec přišlo jako jen jedna z řady otázek, na které je potřeba najít odpověď. Ta část s nadpřirozenem mi tam přišla ale nepatřičná, nějak mi tam neseděla a klidně by se příběh obešel i bez ní. Poslední kapitola mě rozsekala, to poznání, že to vlastně byla jen šílená smůla... Jsem ráda, že jsem dala autorce znovu šanci a doufám, že se bude držet v tomto směru psaní.

L.D.
16.12.2020 5 z 5

Napínavá od začátku až do konce. Mysteriózní zápletka mi přišla trochu navíc a zbytečná, ale přiznám se, že jsem ji malinko ignorovala a v duchu ji z děje trochu vypouštěla. Každopádně od knihy jsem se nemohla odtrhnout a přečetla jsem ji téměř jedním dechem. Doporučuji

Bramhr
16.12.2020 5 z 5

Tak to byla jízda. Kniha se mi líbila moc. Co se že začátku zdálo jako hodně příběhu se nakonec propletlo.

Petoklad
15.12.2020 4 z 5

Šlo to, jak děj tak styl vyprávění. Ale autor má lepší kousky.

FejKýý
13.12.2020 4 z 5

Velice dobrá kniha. Konec se mě zdál mírně loudavý a více mě bavil začátek a prostředek děje. Posledních 50 stran podle mě bylo slabších ale ne že by byly špatné. Každopádně se obávám že sem tam jednu věc nepochopila. Kdo knihu četl, můžete napsat. Třeba jste tu jednu věc vy zrovna pochopily.

otesánek
13.12.2020 5 z 5

Dokonalé. Napínavé až do posledního písmenka. Po vlažnější Jámě je tohle naprosto úžasná kniha. Kdy je ten správný čas pohřbít naději na nalezení dítěte. Kdy je čas začít věřit tomu co Vám ostatní podsouvají? je někdy takový čas zapomenout a žít dál? Jaký by ten život asi byl? Nebo je prostě ignorovat a bojovat proti všem a proti systému a jít si za tím čemu věřím a nepustit se.... Kdo si vybere jakou cestu?

Lizard
11.12.2020 3 z 5

Kniha se mi dostala do ruky náhodou a jelikož jsem četla již Kříďáka (první knihu autorky) byla jsem zvědavá i na tuto. Knížku jsem přečetla během 24 hodin a celkově se mi četla dobře. Vše do sebe zapadalo, příběh byl svým způsobem napínavý, autorka zvolila zajímavé téma.... Za mě škoda toho "mysteriózního" konce, ten se podle mě moc nepovedl. Kniha neurazí, nenadchne. Pro mě se jednalo o hodně odpočinkové čtení, ale bohužel kniha nebude patřit mezi mé oblíbené či dále doporučované apod.

mirka71
09.12.2020 5 z 5

Po zkušenosti s Jámou a Kříďákem jsem se obávala dalšího kopírování Stephena Kinga, ale tentokrát se nekonalo...Sice téma také okopírované, ale knížka napsaná velmi pěkně, čtivě, má spád...krásně popsáno, jak se dostat na darknet, jak si lze objednat vraždu, ne za peníze, ale za protislužbu. Někdy od poloviny knihy jsem tušila, jak to vlastně je...ale to vůbec nevadí, je to knížka, ke které se určitě ještě někdy vrátím.

Peggy2711
08.12.2020 4 z 5

Kniha se mi od začátku strašně líbila, pořád se něco dělo, zaplétalo... Chvílemi i dost strašidelná. Rozuzlení v závěru celkový dojem trochu kazí, podle mě zbytečně překombinované. Kniha měla grády i bez toho.

veia
07.12.2020 4 z 5

Knížka se mi moc líbila, což asi potvrdí i to, že i když jsem ji koupila jako dárek, neodolala jsem a nakoukla do ní - no a nakonec jsem ji za necelé 2 dny zhltla celou :) Díky krátkým kapitolám se to četlo opravdu rychle a bylo to i hezky čtivě napsané. Příběh byl hodně napínavý, takže jsem se od knihy vůbec nemohla odtrhnout a nutně jsem potřebovala vědět, jak to skončí a co za zápletky se tam ještě objeví. A zklamaná jsem tedy rozhodně nebyla :) Konec mi možná připadal trochu zbytečně uspěchaný, takže celkový dojem to ve mně zanechalo asi na ty 4 hvězdičky, ale knihu bych fanouškům daného žánru určitě doporučila.

Ophelie
06.12.2020 4 z 5

Kniha se mi opravdu moc líbila. Začtete se a nedokážete se odtrhnout, je to tak napínavé, potřebujete rozplést tolik zápletek, vysvětlit a objasnit tolik otázek, které během čtení dalších a dalších kapitol vyvstávají... Za mě super thriller s nádechem mystiky. Vyhovovaly mi krátké kapitoly a gradující napětí. Knihu lze určitě doporučit.

Nepri
03.12.2020 3 z 5

První kniha od této autorky, trochu zklamání. Po přečtení rezenzí jsem čekala větší pecku.

Jane333
02.12.2020 4 z 5

Dobrý, ale ze všech tří knih téhle autorky, pro mě nejslabší. Ty tajuplný věci mi tam tentokrát nějak neseděly. Jinak u některých knížek by měl být vzadu rodokmen a časová osa, aby člověk nemusel pořád přemýšlet, kdo je kdo, kdo patří ke komu a v které době, kdo co udělal :)

monci6485
01.12.2020 5 z 5

Jak někdo vstoupí do hry, už nemůže ven. Nemůže utéct, schovat se, vždycky si je najdou. TI DRUZÍ...

Booklover857
01.12.2020 5 z 5

Autorčina zatím nejlepší kniha.