Ti druzí

Ti druzí
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/545467/bmid_ti-druzi.jpg 4 1358 1358

lenny_prague
03.12.2021 5 z 5

Moje prvni kniha od autorky, cetla se sama a krasne plynula. Pribeh je napinavy, uderny, ani mi neprislo, ze ma kniha pres 300 stran. Zadne zbytecne natahovani, moc se mi to libilo. Jen cast s “nadprirozenem” me uplne nebavila, bylo to takove mene uveritelne.

Palus
03.12.2021 5 z 5

Příjemná změna žánru, překvapivá a temná zápletka...

Mirin1349
01.12.2021 4 z 5

Pro autorku mám slabost, její knihy se mi hezky čtou a ani toto dílo nebylo výjimka. Knížka byla napínavá, čtivá, s krátkými kapitolami přidávajícími na údernosti. Kniha si vystačí s relativně malým množstvím postav a tedy si můžeme být jistí, že pokud se o někom kniha zmíní, rozhodně bude hrát v knize důležitou roli. Což na jednu stranu i kazí zážitek, protože pak člověku souvislosti dojdou možná dříve. Rozhodně to ale bude jedna z knih, jejichž děj si budu pamatovat. Neokoukaný námět s velmi dobrým zpracováním.

wooloong
30.11.2021 5 z 5

Další knížka, která se dobře četla. Děj hezky běží a postupně do sebe jednotlivé dějové linky zapadají až do dobře odvyprávěného a dovysvětleného finále. Jediné, co mi tam nesedělo, byla ta část týkající se nadpřirozena. Jakoby se táhla paralelně vedle hlavního příběhu a nikde do něj uspokojivě nezapadla.

111moni
30.11.2021 4 z 5

Tak u téhle knihy jsme neměla takové to mrazení, chyběl mi ten záhadný tajemný podtón, to, mrazivé cosi. To málo co tam bylo, nebylo tak nějak rozvedeno, jako by se do toho autorka nechtěla sama pouštět. Tohle byla kniha o děsivé hře, kterou někdo rozehrál a pokračovala jako domino, nicméně, po postupném odhalování klíčových událostí se dalo předpokládat, jak se děj bude vyvíjet. Každopádně zajímavý počin a tuto paní budu sledovat ;)

Kubajzz
29.11.2021 5 z 5

Opět pecka. Hodně zajímavé téma, knížka se dobře četla, byla napínavá, určitě doporučuji.

Andrea7272
28.11.2021 5 z 5

Pecka opět jsem byla spokojená :-) Spisovatelka nezklamala , řadím mezi topku !!!!

Hanaluna
26.11.2021 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Atmosféra temna, děj záhadný, zamotaný a přesto velmi čtivý. Ani vlastně nevím, kdo je mi z postav nejvíce sympaticky. Každý má svou temnou stranu…. Paráda.

ddkk
20.11.2021 4 z 5

Dlouho jsem si vůbec nebyla jistá, o čem vlastně čtu. Mátla mě nejistota kdo je kdo, netušila jsem, jakou roli která postava v příběhu (v jakém?) hraje...Ale postupně se přede mnou začaly odhalovat souvislosti a já se těšila na každou další stránku. Příběh nabyl na napínavosti a zajímavosti a až do konce zůstávala řada tajemství, kvůli kterých je třeba knížku dočíst.

Možná bych dala plný počet, ale právě ten konec...všechna vysvětlení jaksi polopatická, uspěchaná a ne úplně pochopitelná...

Přesto u mne za čtyři.

Edona
16.11.2021 5 z 5

Páni.. moje první setkání s autorkou a byla to naprostá jízda. Tajemný, děsivý thriller, který nejde jen tak odložit. Určitě doporučuji.

Luca84
15.11.2021 4 z 5

Musela jsem se prokousat začátkem, ale pak se to četlo úplně samo. Čtivá duchařinka. :)

kika 13
07.11.2021 2 z 5

Rozmotávat klubko tak bych popsala děj.

Kacafir
03.11.2021 5 z 5

Pecka,co víc napsat...

LeHor
29.10.2021 4 z 5

Mně se to líbilo. Napínavé a čtivé.

boruf
28.10.2021 4 z 5

Skvělá kniha. Hrozně moc mě bavil způsob vyprávění, konkrétně jakoby nahodilé dávkování jednotlivých zdánlivě spolu nesouvisejících příběhů, které do sebe postupně začaly zapadat, až vytvořily celý obraz. Přečteno ani ne za den. Už dlouho se mi nestalo, abych tak strašně těžce nesl, když mě někdo od čtení vyrušil. Moc se těším na autorčinu další knihu.

FerryTaz
26.10.2021 4 z 5

Mrzi me, ze autorka z puvodniho realneho pribehu Kridak kazdou dalsi knihou zabiha do mene realisticke sfery a zapojuje do knih mensi nadprirozeno.Ale zase je pravda a sama to uvadi na konci knihy, ze v dnesni dobe napsat dobrou knihu je kumšt. Kniha se mi opet libila a vrele mohu doporucit.

Majulda8
26.10.2021 5 z 5

Zajímavý začátek, pak trochu brzda, ale od poloviny knihy už se to začíná postupně rozmotávat. A nevěřte všem komentářům, co zde jsou psané. Na jejich základě jsem měla chvíli nutkání knihu odložit a již nečíst. Na závěr je v ní vyřešeno vlastně vše, co nedávalo smysl.

evilunicorn
23.10.2021 5 z 5

Tudor je podle mě knihu od knihy lepší. Výborně vystavený příběh, kdy dílky skládačky do sebe postupně zapadají díky odhalování minulostí postav. Špetka hororu okořenila už tak výborný thriller. Hlavní postavy jsou sympatické a hlavně uvěřitelné.Za mě velká spokojenost.

postrach
21.10.2021 5 z 5

začátek jsem napřed nepochopila.Pak se příběh rozjel.To rozuzlení příběhu,strašidelný a smutný i šťastný konec.....Doporučuji

Petr741
12.10.2021

v knize se nic moc neděje, jen na začátku jinak se spíš jede na napětí. kniha mě spíš nudila celkově o ničem, něco mě zaujalo a chtěl sem se dozvědět a pak nakonec nic nevím např: proč a kdo je zabil to nevim a ani se nedovím někoho by to mohlo bavit ale mě teda ne