Zmluva podľa Paganiniho

Zmluva podľa Paganiniho
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461177/bmid_paganiniho-smlouva-IHI-461177.jpg 4 4282 4282

Niektoré zmluvy nezruší ani smrť... Generálneho riaditeľa Carla Palmcronu nájdu obeseného v prepychovom byte v luxusnej štokholmskej štvrti Östermalm. Izba, v ktorej zomrel, je však nezariadená. Ako sa teda obesil? V ten istý deň nájdu mŕtvu mladú ženu na jachte, čo sa bez posádky plaví medzi ostrovčekmi pri Štokholme. Pľúca má plné brakickej vody, no oblečenie suché. Ako sa teda utopila na palube lode, čo pokojne brázdi pobrežné vody? Obe úmrtia by navždy zostali záhadou, nebyť nástojčivosti a tvrdohlavosti kriminálneho komisára Joonu Linnu. Jeho nečakané odhalenie a dedukcia rozkrútia kolotoč strhujúcich udalostí. Polícia sa v toto leto ocitá pred jednou z najťažších skúšok.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Ikar (SK)

Paganinikontraktet, 2010

slaska77
04.03.2018 5 z 5

Zajímavé prostředí, strhující vyprávění, přesně tak, jak jsme od autorů zvyklí. Ještě teď mi znějí housle v uších. Perfektní.

d.a.s.a
02.03.2018 2 z 5

Prvni setkani s Jonnou Linnou me tedy nijak zvlast neohromilo. Prislo mi, ze vse neustale opakuje, ze je to zbytecne roztahane. Postavy nijake, nevykreslene, o zadne z nich se nic moc nedozvite, nuda. Zadna vam nebude sympaticka, ale v podstate ani nesympaticka. Hodinu po precteni zacinam zapominat, o cem to bylo... Poslouchala jsem jako audioknihu. Budu-li srovnavat - Harry Hole me bavi stoprocentne vic!

Kitty
26.02.2018 4 z 5

Kniha se četla dobře, i když obsahuje sem tam nejasnost, které mi nesedla. Celkově hodnotím kladně.

Ondra148
09.02.2018 2 z 5

Dokud jsem nečetl lovce králíků, myslel jsem že nudnější knihu od LK jsem nečetl. Zklamání

klarence
05.02.2018 4 z 5

velmi dobře se četla, těším se na další

lucie5078
02.02.2018 4 z 5

Za mě lepší než Hypnotizér, rychleji mě kniha vtáhla do děje. Postavy se chovaly uvěřitelněji než v předchozí knize, i když jich tu na jednu knihu bylo až dost velmi výjimečných. Těším se na další díl s Joonou Linnou, i když se o něm člověk moc nedozví, ten chlapík přiroste k srdci.

Didi15
25.01.2018 5 z 5

Upřímně a hluboce jsem se zamilovala do Larse Keplera, ty knihy prostě nemají chybu. Kam se hrabe Jo Nesbo a ostatní:)

krejcovka76
20.01.2018 5 z 5

Po přečtení několika knížek Larse Keplera jsem si říkala, že už mě nemůže ničím překvapit, ale opět jiný příběh, opět strhující, opět jedinečné čtení, opět skvělý Joona Linna a Saga Bauerová. Nevím, jak ostatní čtenáři, ale mě při čtení neustále hrála v hlavě vážná hudba. Nezbývá než všem čtenářům tuto knížku vřele doporučit a doufat, že budou stejně okouzleni lehkostí a bravurností psaní, které vychází z pera autora :-)

LP113
19.01.2018

Četla jsem všechny a všechny jejich knihy jsou nepřekonatelné. Nedá se od toho odtrhnout, pro mě naprostý favorit, vždycky je mi líto, že už jsem knihu dočetla. Netrpělivě čekám kdy dorazí další novinka.
Jedinou vyjímku tvoří Dětské hřiště, to mi do jejich stylu moc nezapadá. Ne že by kniha byla špatná, lae bez Joona Linna to prostě není ono. Od nich člověk čeká trochu něco jiného.

Simi
15.01.2018 5 z 5

Po přečtení Hypnotizéra jsem se LK vyhýbala. Takové množství psychopatie mne odradilo od dalších knih. Tato však je zcela odlišná, žadná sadistická monstra, ale spíše dobrodruzný příběh s kriminální zápletkou. Velmi se mi líbí, jak autoři dokáží vytvořit dějově odlišné a přitom brilantně napsané knihy.

Irika
15.01.2018 5 z 5

Luxusní detektivní čtení, oproti Hypnotizérovi o hodně lepší kniha. Od začátku do konce napínavé, originálně propletené a přitom logické. Uvidíme co přinesou další knihy ze série.

Vratik_87
11.01.2018 3 z 5

Druhá kniha od Keplera. Hypnotizér se mi zdál lepší.

amanda99
06.01.2018 4 z 5

V pořadí 3 knížka od Keplera a supr,pokračuji dál.

Jana2424
06.01.2018 5 z 5

Začala jsem Lovcem rálíků, teď Paganiniho smlouva, která se mi líbila ještě více a čekají mě další, které zde mají velice kladná hodnocení. Už v tom "Keplerovi" jedu, to je jasný!

slezmon
01.01.2018 5 z 5

Asi nejlepší kniha, kterou jsem od "Keplera" četl, ale Svědkyně ohně a Písečný muž mne ještě čekají :-)

Finduska
28.12.2017 4 z 5

Libila se mi méně,než hypnotizer,po přečtení skoro všech (chybí už jen králík)se mi pořád líbí nejméně.i svědkyně ohně je o chlup lepší

Denisa232623
27.12.2017 4 z 5

Nevyrovná se Svědkyni ohně ani Písečnému muži, ale i tak zajímavý a čtivý příběh.

harvan69
18.12.2017 4 z 5

Do Písečného muže má daleko, proto dávám jen 3 hvězdy.

Calibra
15.12.2017 4 z 5

Jsem ráda, že tu Joona dostal prostor, oproti prvnímu dílu, kde se jen mihl. Krátké kapitoli,které se čtou úplně sami, žádné nudné pasáže. Těším se na další díl.

katallinka
12.12.2017 4 z 5

Tato série je v podání Pavla Římského naprosto dokonalá! I když při srovnání s hypnotizerem je tento díl trošku slabší, ale i tak naprostá spokojenost!