ajla5 ajla5 komentáře u knih

Papírová srdce Papírová srdce Claire Contreras

Kaleidoskop srdcí byl lepší.

15.11.2016 3 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Už jsem četla lepší knihy.

05.11.2016 3 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Právě jsem se přesvědčila, že může být i jiná kniha stejně dobrá jako Dohoda s láskou.
Já vím, zase jednorožci a duha, ale mám prostě takové období.

28.10.2016 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Postava Bradena byla vykreslená přesvědčivě. Zato zbytek postav byl dost neurčitý. Pro mne zklamání. Ale jako oddechovka to jde.

20.10.2016 3 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Skvělá kniha. Vzala mě za srdce. Noahovo vidění světa je neuvěřitelné! Určitě ji budu číst znovu a znovu. A ta láska k Brianovi. Pane jo.

17.10.2016 5 z 5

Sochař Sochař Scott McCloud

Jednoduše nádhera! Pohyb postav je tak přesně vykreslený, že jsem měla pocit, že mne porazí, když běží kolem. Ale tak zdrcující příběh. Jdu si pro kapesníčky.

08.10.2016 5 z 5

Navždy mrtví Navždy mrtví Charlaine Harris

Skvělý konec. A pro mne naprosto překvapující. Poslední dvě věty úplně vystihují celou sérii. Jsem ráda, že jsem se rozhodla tuto sérii číst, i když mě prvních pár dílů seriálu odrazovalo. Seriál jsem ani nedokoukala.

04.10.2016 5 z 5

Mrtvý bod Mrtvý bod Charlaine Harris

Eric je sketa.

28.09.2016 4 z 5

Dočista mrtví Dočista mrtví Charlaine Harris

V knize jsou další nové postavy a nové napínavé události. Velice se mi líbí úsporné chování postav. V seriálu je bohužel taková přeslazenost, výlevy citů a nyvého vzdychání, až zrak přechází. To v knihách naštěstí není. Víte přesně, v jakém světle a vůni vzduchu se postavy pohybují, co cítí a proč to cítí. I když spousta z nich nejsou lidské bytosti a spousta z nich nejsou rozhodně reinkarnace Ježíše, rozumíte jim. Nikdo a nic není černé nebo bílé a to postavy ještě víc oživuje. Prostě a překvapivě Paráda! Koupě knih určitě nelituji a doufám, že i v dalších dílech ucítím vzduch na jihu USA.

18.08.2016 3 z 5

Klub mrtvých Klub mrtvých Charlaine Harris

Čím dál lepší. Po prvním díle jsem myslela, že to vzdám, ale je to skvělý příběh a překvapivě plný humoru. Postavy stále rostou a košatí.

01.08.2016 4 z 5

Mrtví do soumraku Mrtví do soumraku Charlaine Harris

Zatím mi to nepřipadá jako údiv, úžas, úchvat - ale třeba se to rozjede...

21.07.2016 3 z 5

100 dní štěstí 100 dní štěstí Fausto Brizzi

Vtipný příběh.

06.07.2016 3 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Čekala jsem víc, ale bylo to pěkný.

30.06.2016 3 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Paráda! Jdu si ji přečíst znovu!

21.06.2016 4 z 5

Porodní bába Porodní bába Katja Kettu

Knihu jsem přečetla za jeden den. Asi to ani jinak nemohlo dopadnout. Je to jasný příklad smrtícího nedostatku komunikace. Ale bylo to opravdu krásné čtení.

20.06.2016 4 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Ušlo to. Léto v knize pěkné, ale příběh mi připadal krátký.

26.03.2016 3 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Skvělá kniha na jedno odpoledne. Jdu si ji přečíst znovu.:)

20.03.2016 4 z 5

Šepot vzdálených chvil Šepot vzdálených chvil Kate Morton

Tak jsem ji konečně dočetla. Překvapivý konec. Postavy jako živé! A ty jejich myšlenky...Lidé by spolu měli opravdu víc mluvit.
Poslední pasáž byla mrazivě krásná, až se mi chtělo brečet...
Je mi jich všech moc líto.

19.03.2016 4 z 5