Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Tak tohle nemělo chybu. Na začátku jsem umírala smíchy, celkově to byl krásný příběh nabitý dějem

31.08.2023 5 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

No nebylo to špatné,jen mi Kendall moc nesedla.Přišlo mi ,že až do konce nevěděla,co chce.Sice to zachránil Carter a taky ,že mám pro autorku slabost

30.08.2023 4 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Bylo to romantické,ale tak nějak zvláštně napsané a nakonec jsem se do čtení nutila,jen abych to dočetla.Ne,že by to bylo špatné,ale mě to moc neoslnilo

25.08.2023 3 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

Opravdu jsem se snažila a to vícekrát dát knize šanci.Bohužel,nějak mě to nezaujalo,myslela jsem,že to bude jiné

25.08.2023 2 z 5

Modré z nebe Modré z nebe Judith McNaught

Moc hezký příběh,ale na mě i moc rozsáhlý.To popisování obchodů mohlo být kratší,přesto to bylo krásné,jako vše od této autorky

25.08.2023 4 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Bylo to skvělý.Zase jsem si pobrečela a knihu přečetla na jeden zátah.

25.08.2023 5 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Už dlouho se mi nestalo,abych většinu knihy probrečela jako tady.Bylo to hodně dojemný a romantický.

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Krásné zakončení celé série. Už teď mi všichni chybí.Byly to krásný 4 dny,kdy jsem o dovolené sjela obě série. Velká poklona autorce - smekám.Určitě se ke knihám vrátím

24.08.2023 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Jsem trochu na rozpacích,protože Tucker byl v předchozích dílech takový nenápadný a myslela jsem ,že tento díl bude o někom jiným.No nakonec to nebylo špatné,ale přijde mi,že stejně to bylo takové mimo sérii.

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tak tohle mě zase dostalo.Celá kniha nabitá dějem.Na Deana jsem se těšila od začátku,těšila jsem se i na Beaua a nemohla jsem tomu uvěřit-to jako fakt?Tak to jsem opravdu obrečela

24.08.2023 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Musím přiznat, že jsem se opět hodně nasmála.Bylo to vtipné a romantické.Sice to bylo o trochu slabší než první díl,ale ti kluci jsou opravdu k sežrání, takže mi to nevadilo

Návrh Návrh Elle Kennedy

Bože, tak tohle byl nářez.To se vážně povedlo takhle namíchat různé závažné témata a ještě z toho udělat takový romantický příběh.Dlouho jsem u něčeho tak nebrečela jako tady.Před autorkou smekám, vážně je skvělá

Výzva Výzva Elle Kennedy

Prostě tohle byla fantazie.Sice jsem to vzala od konce, protože tahle série má být až po Off-Campus,ale vůbec mi to nevadí.Moc se na ní těším. Před autorkou smekám .Fakt umí

Hra Hra Elle Kennedy

Tak opět úžasné.Moc jsem se nasmála,Pablo a všechny okolnosti kolem něho daly příběhu tu správnou šťávu a já se opravdu bavila.A Huntera jsem milovala od prvního dílu

Risk Risk Elle Kennedy

Tak tohle bylo opravdu skvělé.O moc lepší než první díl.

Lov Lov Elle Kennedy

Elle prostě umí psát,o tom není pochyb.Každá její kniha je jako perla a po přečtení celých sérií vidíte ten nádherný spojený celek.Za mě patří mezi vybrané TOP autorky.

22.08.2023 4 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Tak trošku mě to přišlo slabší než předchozí romány.Nemělo to tak nabušený děj jako ostatní,ale přesto to bylo takové romantické pohlazení po duši.

22.08.2023 4 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Wau.....to byla jízda.Za mě úplně skvělé.Zřejmě mám další oblíbenou,úžasnou novou autorku.Neskutečně jsem se bavila.

21.08.2023 5 z 5

Vplyvná dáma Vplyvná dáma Tessa Dare

Na Tobyho jsem se těšila moc.Nevím,proč to vždycky musí zachránit chlap,ale opravdu Isabela byla na zabití.To snad ani není možné,že si jí Toby vzal.Taková světice,až se mi obracel žaludek.Tenhle díl tedy hodně zklamal.

21.08.2023 3 z 5

Zvábená siréna Zvábená siréna Tessa Dare

Sofie mi přišla dost jako zhýčkaná slečinka,která neví, co chce.Nebyla mi už moc sympatická v prvním díle.No nakonec to vlastně zachránil Gray,jak jinak.Úžasný drsný pirát.

21.08.2023 4 z 5