ArwenAragorn ArwenAragorn komentáře u knih

Naposledy se ohlédni Naposledy se ohlédni Janelle Brown

Jedná se o psychologický román, který se po počátečním pomalejším rozjezdu stává čtivým, napínavým, plným zvratů a tajemství. A až úplný závěr prozradí, co se s Billie skutečně stalo. Za sebe ho doporučuji.

21.12.2018 5 z 5

V dobrém i zlém V dobrém i zlém Michelle Sacks

Velice temný, smutný, ale čtivý psychologický thriller se spoustou intrik, přetvářek, tajemství, lhaní a se spoustou zvratů. Už dlouho mě nějaká knížka nezasáhla a nerozhodila tak, jako tato. Snad bych ji i v půlce nechala nedočtenou, ale musela jsem vědět KDO TO udělal. A ze závěru mně bylo špatně.

16.12.2018 5 z 5

Nepříjemně blízko Nepříjemně blízko Linwood Barclay

Napínavý, čtivý thriller, který se těžko odkládá. A závěr stojí za to.

14.12.2018 5 z 5

Příliš krásná dívka Příliš krásná dívka Jan Seghers

Mám ráda komisaře Marthalera , detektivky s ním nikdy nezklamou a i tato si pět * zaslouží.

13.12.2018 5 z 5

Noc, kdy zmizela Bea Nesbitová Noc, kdy zmizela Bea Nesbitová Joanna Schaffhausen

Detektivka s dobře propracovanou zápletkou. Na prvotinu to není špatné.

12.12.2018 4 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Výborný psychologický thriller s dokonale vykreslenými postavami, který na mě hodně zapůsobil. Panenku považuji za jednu z nejlepších knih v tomto žánru.

11.12.2018 5 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

S knihou jsem spokojená, detektivní zápletka se tady výborně kombinuje s romantikou. Sandra Brown nezklamala.

09.12.2018 5 z 5

Maminka neříká pravdu Maminka neříká pravdu Michel Bussi

Výborná kniha s poutavým a napínavým dějem a se závěrem, kde čeká hned několik velkých překvapení, jak je u pana Bussiho zvykem. Moc se mi líbila a ráda ji doporučím.

09.12.2018 5 z 5

Hra na lháře Hra na lháře Ruth Ware (p)

Knížka mě bavila a dobře se četla, nepřipadala mi uměle natahovaná a pasáže s miminkem mi nevadily. Děj se odehrává z větší části v ponurém prostředí starého mlýna. V půlce knihy jsem se dozvěděla o tajemství čtyř kamarádek a říkala jsem si, co jako bude dál. Ale nic není tak, jak se zdálo, děj se zaplétá a stává se ještě napínavějším. Pro mě je Hra na lháře slabší než Všude kolem černý les, ale líbila se mi víc, než Žena z kajuty č. 10.

06.12.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Maximální spokojenost. A úplný konec je lahůdka. Po knize jsem dlouho pídila v knihovně, až jsem na ni náhodou narazila a stála za to.

25.11.2018 4 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Výborný thriller plný zvratů. A konec je skutečně hodně šokující, nemohla jsem uvěřit, že TA osoba může být tak zvrácená.

17.11.2018 5 z 5

Ohníčky všude kolem Ohníčky všude kolem Celeste Ng

Nádherná kniha, na kterou se nezapomíná.

11.11.2018 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Celou dobu, co knížku čtu dumám, zda zachráněná holčička po havárii letadla je Lyse-Rose nebo Emilie. A závěr? Opět jste mě dostal pane Bussi! Vynikající příběh, který si musíte přečíst.

11.11.2018 5 z 5

Štvanice Štvanice Martin Goffa

Miko se tentokrát vydává pomstít až daleko za hranice Česka a na vlastní pěst. Příběh byl smutný a depresivní, ale velice dobře se četl. A obálka je pěkná.

07.11.2018 5 z 5

Noční pacient Noční pacient Jan Cimický

Nenáročná detektivka z českého prostředí.

04.11.2018 4 z 5

Dítě hvězd Dítě hvězd Katrine Engberg

Knížka se mi líbila ještě víc než druhý díl (ano, druhý díl jsem si přečetla dřív). Thriller je velice čtivý, má spád, spoustu podezřelých a rafinovanou zápletku, je zde plno zvratů a napětí. Konec je hodně neočekávaný.
Oblíbila jsem si dvojici vyšetřovatelů Jeppeho a Anette a další díl si rozhodně nenechám ujít. Překvapuje mě jenom velice rozdílné hodnocení obou dílů, podle mě jsou kvalitou na stejné úrovni, ale to už je věc názoru čtenářů.

04.11.2018 5 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Dobrá česká detektivka.

03.11.2018 5 z 5

Krvavý úplněk Krvavý úplněk Katrine Engberg

Thriller se mi líbil, jen konec mě trochu zklamal. Od autorky jsem si půjčila ještě Dítě hvězd, tak uvidím....

03.11.2018 5 z 5

Stín pochybnosti Stín pochybnosti Simon Booker

Komu vlastně můžeme věřit? To se ptáte celou knihu a ke konci zvlášť. Výborný thriller!

28.10.2018 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Sůl moře je kniha, na kterou se nezapomíná. Je to velice silný příběh, čtivý a dojemný, nadchl mě. Fandila jsem všem hrdinům knihy (až na pomýleného Alfreda) a prožívala jsem s nimi všechna utrpení i krátké okamžiky radosti. Jsem také vděčná za to, že jsem se dozvěděla o katastrofě lodi Wilhelm Gustloff, informace o ní jsem si hned vyhledala na internetu.

27.10.2018 5 z 5