asam asam komentáře u knih

Tohle prožívá snad každá žena ,která chce být zároveň vzornou pracovnicí, manželkou a milující matkou. Jenom některá z nás to umí popsat a vydat knižně

12.06.2024 4 z 5

Bohem zapomenutá láska Bohem zapomenutá láska Jiří Hnilička

Emotivní zpracování ožehavého problému. 5 hvězdiček je málo. Doporučuji.

07.12.2023 5 z 5

Tři Tři Valérie Perrin

Tak nevím. Asi jsem od toho očekávala víc. Chvílemi jsem se ztrácela ve jménech, až do půlky knihy se nic moc nedělo a pak se to taky nějak dlouze táhlo. 600stránek je moc - půlka by byla snesitelnější.

25.11.2023 4 z 5

Počkej na mě v Paříži Počkej na mě v Paříži Kristin Harmel

Užasné. Zpracováno podle skutečného příběhu. Láskyplné, dojemné. Určitě doporučuji.

01.11.2023 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

První díl jsem nečetla, ale vůbec to nevadí. Dokonce si myslím, že to bylo dobře, protože jsem netušila, co bylo před tím. Přečteno za dva dny. Děj má spád. Doporučuji

31.08.2023 5 z 5

Dům v podhradí Dům v podhradí Jaroslava Černá

Oddychové čtení. Vhodné na dovolenou.

20.07.2023 4 z 5

Rodinné klubko Rodinné klubko Táňa Keleová-Vasilková

Přečetla jsem ,ale už tuto autorku na čas vynechám, Je to stálé stejné téma - rodinné problémy -- nic nového.

27.06.2023 3 z 5

Kniha ztracených jmen Kniha ztracených jmen Kristin Harmel

Kniha je poutavým vyprávěním o lásce, odvaze a nejvyšší lidské oběti. Určitě si ji přečtěte. Doporučuji.

09.05.2023 5 z 5

Běž, chlapče, běž Běž, chlapče, běž Uri Orlev (p)

Neuvěřitelný příběh. Podle skutečných událostí. Kniha určená pro mládež, ale i pro dospělé.

25.03.2023 4 z 5

Sestra ve stínu Sestra ve stínu Lucinda Riley

Mnoho postav a někdy jsem ztrácela souvislost- kdo ke komu patří. Ale to je asi jen mojí nepozorností při čtení
Oddychové čtení.

22.03.2023 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Začátek svižný - způsob střídání rozhovorů přidal na rychlosti a spádu. Od půlky se to vše zpomalilo a začala mě to docela nudit. Přečetla jsem jenom ze zvědavosti jak to skončí.
Pro mě zklamání.

21.03.2022 3 z 5

Transsibiřská odysea: Po stopách legionáře Jana Kouby Transsibiřská odysea: Po stopách legionáře Jana Kouby Ina Píšová

Bez příkras popisuje nejen historii, ale i dnešní pohled na Rusko.
Hrdinství legionářů by mělo být více ceněno.

26.10.2021 5 z 5

Muž a chlapec Muž a chlapec Tony Parsons

Co na to říct. To se někdy v životě stává.

28.02.2021 5 z 5

Rady pánu Bohu, jak vylepšit svět Rady pánu Bohu, jak vylepšit svět Aleš Palán

Aleš Palán jako vždy vtipný, milý. Chytrá, moudrá kniha A k tomu ještě krásné kresby Jana Hrubého.

28.01.2021 5 z 5

Čtvrtá oběť Čtvrtá oběť Peter May

Víc než detektivní příběh mě zaujal popis historie Číny a popis života v Číně - obchody, zvyky apod,

04.11.2020 3 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Oddechovka při které si odpočinete. Romantika na každé stránce. Nejlepší čtení k vodě.

21.09.2020 2 z 5

Krásná zajímavá obálka. Právě to mě na knize zaujalo. Obsah už tak zajímavý nebyl. Zdálo se mi, že se vše jen vleče a nic se neděje. Víc než děj mě zaujal způsob poezie.

09.09.2019 4 z 5

Než bys do tří napočítal Než bys do tří napočítal Janet Evanovich

Ani mě nešlo o ty mrtvoly, ale bavila jsem se. Kniha je plná vtipu a Stephanie Plumová je skvělá.

18.08.2019 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Romány pro ženy - "červená knihovna" není zrovna můj šálek kávy, ale když už to je "světový bestseller" !!, tak jsem se do toho pustila. Přečetla jsem, k vodě na deku se to hodí.

15.07.2019 3 z 5

Dopadlo to špatně...vzali se Dopadlo to špatně...vzali se Alena Jakoubková

Nenadchne, ale taky neurazí. Čtení na dovolenou.

16.06.2019 2 z 5