bookcase bookcase komentáře u knih

Útěk Útěk Tatjana Dönhoff

Skutečný příběh autorčiny pratety, četl se jedním dechem. Neuvěřitelné osudy.

28.06.2013 5 z 5

Zůstaň! Zůstaň! Allie Larkin

Velmi vtipná romantická oddechovka, u které jsem se hodně smála.

28.06.2013 4 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Brilatně propracovaný thriller od kterého se nedalo odtrhnout. Šokující závěr, autorka pořád kroužila sem a tam kolem podezřelých...Prostě paráda. Těším se na další knihu RL.

28.06.2013 5 z 5

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Výborné!! Tušila jsem, kdo je Tazatel101 a "podezření" se mi potvrdilo. Konec se mi líbil, vždyť jak jinak by to mělo skončit než tak jak to skončilo, vždyť tak kniha je především o tom, že manželství je běh na dlouhou trať a pokud ho chceme udržet, je třeba pro to něco udělat. Určitě se v Manželce22 poznala nejedna z nás.

27.06.2013 5 z 5

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Asi nejvíce depresivní a nejlepší, co jsem od CL četla.

26.06.2013 5 z 5

Ženy odjinud Ženy odjinud Pavla Frýdlová

Knihy této autorky mám ráda, jsou autentické a vypovídají o ženách, které jsou něčím zajímavé nebo výjimečné. Můžu doporučit. Pohled cizinek, které dlouhodobě žijí v ČR na vztahy mezi lidmi, na to, že pořád máme vůči cizincům předsudky. A také poznáme různé kultury.

Obraz mé lásky Obraz mé lásky Isabel Wolff

Romantický příběh, který se točí nejen kolem lásky, ale hlavně kolem rodinných vazeb a vztahů. A taky ukazuje na to, co lze vyčíst z lidské tváře. Čtivé.

24.06.2013 5 z 5

Hovory s řezníkem: Kuchařka pro dceru z masa a kostí Hovory s řezníkem: Kuchařka pro dceru z masa a kostí Jana Florentýna Zatloukalová

Co jste chtěli vědět o mase a báli jste se zeptat....:-). Opět kuchařka, která nezklame, poučí a ještě potěší krásným designem.

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Skvělá detektivka, nemohla jsem se odtrhnout. Konec mě šokoval.

22.06.2013 5 z 5

Rebel Rebel Táňa Kubátová

Letní oddechovka, u které víte, že dopadne dobře :-)

22.06.2013 3 z 5

Deník Dity P. - Kuchařka Deník Dity P. - Kuchařka Dita Pecháčková

Úžasná kuchařka, skvělá po grafické stránce. A ty recepty a milé povídání k tomu...super

21.06.2013 5 z 5

Zápisky z malého ostrova Zápisky z malého ostrova Bill Bryson

Vitpné čtení pro všechny anglofily. I když mi tam "něco" chybělo (nevím co, prostě to nebylo úplně přesně dle mého gusta), bylo to zábavné a poučné.

21.06.2013 4 z 5

Zn. Hledám chlapa Zn. Hledám chlapa Lucy-Anne Holmes

Humorné a jiskřivé lehké čtení. Nic náročného.

21.06.2013 3 z 5

Jak zabít Kupida Jak zabít Kupida Mark Edwards

Super...thriller, který má vtip. Líbilo se mi to.

20.06.2013 5 z 5

Za facku Za facku Eva Urbaníková

Dobré téma, ale nepropracované hlouběji, škoda. Jinak jsem se s kolegyní smály funkci hlavní hrdinky. Ředitelka knihovny, ve které byly všeho všudy dvě zaměstnankyně - včetně jí samotné. To autorka trošku přestřelila.

20.06.2013 3 z 5

Před svatbou Před svatbou Jane Costello

Moc milé, oddechové čtení, přesně na léto k vodě, když si nechcete zatěžovat hlavu.
Zoe je mladší verze ztřeštěné Bridget Jonesové a Ryan jakoby z oka vypadl zasmušilému panu Rochesterovi. A tahle kombinace je opravdu neodolatelná. ;-)

20.06.2013 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Třetí díl už autorka psát neměla. Horkotěžko jsem se jím prokousala,protože byl v podstatě o ničem, až na poslední třetinu, ve které se KONEČNĚ na chvíli něco dělo. Ale opravdu jen na chvíli. Opět vnitřní bohyně - ta mě ubíjela a doslova štvala (mohla bych použít i peprnější výraz). Christian je masírek, kterého musí Ana na slovo poslouchat a tak, aby neměla zbytečné problémy, to dělá. A když se trošku vzepře, tak hned sklopí uši, aby se její miláček náhodou nenaštval. Jak už napsal někdo pode mnou, stačilo by vše dát do jedné knihy.

17.06.2013 2 z 5

Sextenze Sextenze Jan Krůta

Wau!!!! Tak tahle knížka mě dostala. O sexu se v současnosti píše hodně a pořád, a tahle kniha ze zaběhnutého stereotypu bohatý muž + nezkušená dívka vybočuje. Sexuální pratiky, fantazie podány tak, že se sice červenáte,ale zároveň si užíváte poetický styl pana Krůty, známého textaře. Co je vše možné i nemožné v sexu a jak se vyrovnat s tím, když jeden z partnerů vyznává jiné životní a morální hodnoty než ten druhý.

17.06.2013 5 z 5

Dcera sněhu Dcera sněhu Eowyn Ivey

Nádherný, křehký, lehce mrazivý příběh.

14.06.2013 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Milé, romantické, něžné, vtipné.

11.06.2013 4 z 5