Booky84 Booky84 komentáře u knih

Jíme zdravě ze spíže Jíme zdravě ze spíže kolektiv autorů

Rychlé recepty a krásné fotky. Něco jsem již zkoušela vařit a na další se chystám.

Jíme zdravě s Fitrecepty II. Jíme zdravě s Fitrecepty II. kolektiv autorů

Skvělé recepty, stejně jako u první knihy. Oceňuji i recepty na Vánoce.

Myši patří do nebe Myši patří do nebe Iva Procházková

Krásný a poetický příběh - smrt je pouze začátek a v nebi je možné naprosto cokoliv i to, aby se z úhlavních nepřátel stali přátelé i pro další život.

12.06.2022 5 z 5

Zajímavá kniha, kterou jsem četla postupně – vždy 2 až 3 kapitoly denně, aby to nebylo příliš mnoho informací a nebyla jsem zahlcena a nechtěla knihu odložit, což by byla velká škoda, protože témata jsou v ní opravdu zajímavá. Z knihy je vidět, že je autor velký profesionál a novinář na svém místě. Snad neskončí pouze u této jedné knihy.

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Úžasná knižní jízda od začátku až do konce. Vůbec jsem se nemohla odtrhnout a závěr opět parádní - spadla mi brada, jak to měl autor vymyšlené.

Než vzpomínky vyblednou Než vzpomínky vyblednou Tošikazu Kawaguči

Další krásné příběhy, tentokrát sice z jiné kavárny, ale kouzlo zůstává stejné. Vůbec mi nevadí, že se vlastně vše opakuje a autor nepřináší nic nového, mne se to tak líbí a ráda si přečtu další příběhy, pokud ještě budou napsány.

Pekárna s vůní skořice Pekárna s vůní skořice Ruth Kvarnström-Jones

Krásný a romantický příběh, který se lehce čte. Více se mi líbila dějová linka z minulosti o babičce Amélii, škoda jen, že nebylo vyprávění ještě delší. U Lovisy mi občas vadila její obrovská nenávist, kterou si zbytečně komplikuje život. Už teď jsem zvědavá na pokračování a moc se na něj těším.

Stromové pohádky Stromové pohádky Jana Burešová

Krásné pohádky s poučením, tak to má být a k tomu ještě moc pěkné ilustrace. Čteno jako ekniha.

28.05.2022 5 z 5

Než pravda vyjde najevo Než pravda vyjde najevo Tošikazu Kawaguči

Opět krásné čtení stejně jako předchozí kniha. Při čtení příběhů jsem cítila pohodu a klid na duši. Těším se na další příběhy.

25.05.2022 5 z 5

Povídky ke kávě VI. Povídky ke kávě VI. Hana Hrabáková

Opět příjemné počtení na klidný večer.

23.05.2022 5 z 5

Než vystydne káva Než vystydne káva Tošikazu Kawaguči

Krásná povídková kniha a trochu i smutná, ovšem se zajímavým námětem.

22.05.2022 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Další skvělá detektivka - čtivá a napínavá. Za mne dosud nejlepší díl a úžasné téma školních spolků. Škoda toho konce, dohnalo mne to k slzám, což se mi u detektivky asi ještě nikdy nestalo. Jsem zvědavá, jaký bude další vývoj postav v následujícím díle.

17.05.2022 5 z 5

Deník farářky Deník farářky Martina Viktorie Kopecká

Pro mne velice zajímavá kniha, která je určena každému a jsem ráda, že jsem ji díky letošní čtenářské výzvě objevila. Žena farářka je prostě pro mne něco neznámého a nového, ale je moc příjemné a úžasné, co všechno již stihla autorka za svůj život dokázat a jistě ještě dokáže.

11.05.2022 5 z 5

Delegátka pod rouškou nejistoty Delegátka pod rouškou nejistoty Jitka Herzánová

Příjemné a pohodové čtení, i když začátek mi úplně nesedl a knihu jsem chtěla odložit. Nakonec jsem tak neučinila a vyprávění se mi celkem líbilo. Určitě si časem přečtu i autorčinu první knihu.

05.05.2022 3 z 5

Saturnin se představuje Saturnin se představuje Miroslav Macek

Pohodové a krátké čtení na dva večery. Občasné lehké pousmání, celkem průměrné zakončení série.

29.04.2022 3 z 5

Za mne taková průměrná romantická pohodovka - nejvíc se mi líbily citáty na začátku kapitol i v rámci knihy.

26.04.2022 3 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Milá a pohodová kniha pro romantické duše a milovníky knih. Do dodávky bych chodila nakupovat moc ráda. Těším se na další díl.

19.04.2022 5 z 5

Povídky ke kávě V. Povídky ke kávě V. Hana Hrabáková

Opět příjemná a čtivá pohodovka, stejně jako předchozí díly.

18.04.2022 5 z 5

Kdo ví, kde budu zítra Kdo ví, kde budu zítra Jindřich Šídlo

Velice zajímavá a čtivá kniha, kterou jsem objevila díky letošní čtenářské výzvě a jsem za to ráda, protože jsem se dozvěděla hodně zajímavé informace. Líbí se mi, že je kniha psaná jako rozhovor i díky tomu jsem ji přečetla během jednoho dne. Určitě si přečtu i další knihu Novinářem v Číně.

11.04.2022 5 z 5

Třináct záhad Třináct záhad Agatha Christie

Příjemné detektivní jednohubky od úžasné spisovatelky. Původně jsem si chtěla přečíst vždy jednu povídku před spaním, ale nevydržela jsem to. Zvědavost zvítězila a já chtěla vědět, co se bude řešit v další povídce. Některé se mi líbily více a některé méně, ale přečtením této knihy neudělá člověk rozhodně chybu, protože slečna Marplová je prostě skvělá.

11.04.2022 5 z 5