Booky84 Online Booky84 komentáře u knih

Plzeňsko-český slovník: Pročpa tudlecto řikáme? Plzeňsko-český slovník: Pročpa tudlecto řikáme? Jan Hajšman

Skvělá kniha nejen pro všechny obyvatele Plzně.

31.10.2021 5 z 5

Za zrcadlem a s čím se tam Alenka setkala / Through the Looking-Glass Za zrcadlem a s čím se tam Alenka setkala / Through the Looking-Glass Lewis Carroll (p)

Skvělá kniha, při které je dobré úplně vypnout a nechat se unášet vyprávěním.

31.10.2021 5 z 5

Veršované pohádky Veršované pohádky František Tylšar

Příjemné čtení několika pohádek s dobrým koncem.

30.10.2021 4 z 5

Čaroděj ze země Oz / The Wonderful Wizard of Oz Čaroděj ze země Oz / The Wonderful Wizard of Oz Frank Lyman Baum

Krásná kniha, která mne naprosto uchvátila.

27.10.2021 5 z 5

Pohádky Pohádky Vlasta Hlavsová

Krásné pohádky - poučné a s dobrým koncem a tak to má být. Přesně tohle člověk občas potřebuje.

25.10.2021 5 z 5

Alice's Adventures in Wonderland / Alenka v kraji divů Alice's Adventures in Wonderland / Alenka v kraji divů Lewis Carroll (p)

Autorova fantazie je prostě neskutečná a nechápu, jak tohle mohl vymyslet a napsat! Úžasné vyprávění.

16.10.2021 5 z 5

Italské záhady Italské záhady Arnošt Vašíček

Opravdu zajímavé čtení o záhadách.

09.10.2021 4 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Knihu jsem četla i ze zvědavosti vzhledem k její kritice a vlastně ve mne ani nezanechala nějaký dojem, určité věci mi přišly hodně osobní a divím se, že je o nich psáno tak otevřeně. Zároveň by mne na některé věci zajímal i názor druhé strany, o které se píše.

04.10.2021 3 z 5

Indiánské pohádky | Indian Tales: Stories the Iroquois Tell Their Children Indiánské pohádky | Indian Tales: Stories the Iroquois Tell Their Children Mabel Powers

Krásné a poučné příběhy a anglický jazyk jako bonus.

03.10.2021 5 z 5

Láska a kozy na venkově Láska a kozy na venkově Victoria Brownlee

Opět pohodová a příjemně čtivá kniha, ovšem první díl se mi líbil více, tenhle mi přišel takový "ufňukaný".

20.09.2021 4 z 5

Náruživý tenista Náruživý tenista Jerome Klapka Jerome

Příjemné a lehce plynoucí čtení korunované britským suchým humorem.

17.09.2021 4 z 5

Taková normální rodinka Taková normální rodinka Fan Vavřincová (p)

Nádherná kniha, kterou člověk čte s úsměvem na tváři a dokonce se směje i nahlas. Při čtení mi v hlavě zněly hlasy herců a zároveň se mi promítal i seriál. Úžasná kniha do nepohody.

03.09.2021 5 z 5

Jeníček a Mařenka a další známé pohádky | Hansel and Grethel and Other Famous Fairy Tales Jeníček a Mařenka a další známé pohádky | Hansel and Grethel and Other Famous Fairy Tales neznámý - neuveden

Krásné pohádky s bonusem ve formě anglického jazyka. Tento typ knih mám ráda právě díky možnosti si procvičit jiný jazyk.

01.09.2021 5 z 5

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Marie Rejfová

Příjemná, nenáročná a lehce čtivá detektivka, těšim se na další díl.

25.08.2021 5 z 5

Keltské pohádky / The Celtic Fairy Tales Keltské pohádky / The Celtic Fairy Tales neznámý - neuveden

Kniha pro doplnění či vylepšení anglického jazyka. Pohádky jsou zajímavé a některé až hororové.

17.08.2021 4 z 5

Zdenka Sulanová - Utajená hvězda Zdenka Sulanová - Utajená hvězda Aleš Cibulka

Příjemná kniha o úžasné herečce a zpěvačce.

15.08.2021 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Trochu slabší díl oproti předchozím, ale kniha měla opět rychlý spád a čtivost, ovšem konec mne tedy dost překvapil...

14.08.2021 4 z 5

Pohádky bratří Grimmů / Märchen der Brüder Grimm Pohádky bratří Grimmů / Märchen der Brüder Grimm Helmut Wanka

Pohádky bratří Grimmů jsou prostě klasika pro děti i dospělé.

06.08.2021 5 z 5

Židovské pohádky | Jewish Fairy Tales Židovské pohádky | Jewish Fairy Tales Gertrude Landa

Krásné, moudré, poučné a zajímavé pohádkové příběhy a jako bonus procvičení či znovuobjevování anglického jazyka - čteno jako ekniha.

30.07.2021 5 z 5

Kočičí král Kočičí král Pavel Šrut

Nádherná kniha pohádek - krátké, dlouhé, veselé i smutné, tak to má prostě být a po tomhle čtenář touží a tohle nyní potřebuje.

24.07.2021 5 z 5