Booky84 Booky84 komentáře u knih

Znám tě ze svých snů Znám tě ze svých snů Clélie Avit

Hezká kniha, lehce se četla, ale co ten konec?!

23.02.2021 4 z 5

Muž, který už nikdy nebude spát vedle mě Muž, který už nikdy nebude spát vedle mě Silvia Arazi

Rozvod může být příležitostí pro nový začátek, ale někdy se člověk po hledání sama sebe ocitne opět tam, kde vše začalo.

21.02.2021 3 z 5

Pivo na Loiře Pivo na Loiře Tommy Barnes

Pohová kniha se zvláštním nápadem - vařit pivo ve Francii. Lehce se četla, někdy lehký úsměv na rtech a jindy řehot na plné kolo.

21.02.2021 5 z 5

Pohádky Pohádky Karel Jaromír Erben

Krásné klasické pohádky, ke kterým se ráda vracím.

28.01.2021 5 z 5

Černý kocour a jiné hororové povídky Černý kocour a jiné hororové povídky Edgar Allan Poe

Moje první kniha od tohoto autora a rozhodně nelituji. I když jako velká milovnice koček, jsem první povídku málem ani nedočetla. Naštěstí zvítězila zvědavost, za což jsem velice ráda.

27.01.2021 5 z 5

Od knihy jsem očekávala něco jiného, i když příběhy byly zajímavé. Bohužel hlavní hrdinka se mi příliš nelíbila, byla moc dotěrná.

26.01.2021 3 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Krásně čtivá kniha pro všechny romantické duše. Zvažuji i shlédnutí filmového zpracování, což se mi moc často nestává.

20.01.2021 5 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Skvělá kniha pro všechny milovníky knih.

09.01.2021 5 z 5

Tuto se může stát jenom v Plzni, anebo v New Yorku Tuto se může stát jenom v Plzni, anebo v New Yorku Radovan Lovčí

Knihu jsem náhodou objevila v městské knihovně a s chutí se začetla, ale bohužel za mne nic moc a ten konec akorát dovršil utrpení z knihy.

07.01.2021 2 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Skvělá a čtivá detektivka. Autorčin styl se mi moc líbí.

06.01.2021 5 z 5

Ta hudba mi stále zní v hlavě Ta hudba mi stále zní v hlavě Agnès Martin-Lugand

Krásné a pohodové čtení pro romantické duše.

25.12.2020 4 z 5

Lituji, čekají mě Lituji, čekají mě Agnès Martin-Lugand

Krásná pohodová kniha s poučením, že kariéra není všechno...

20.12.2020 5 z 5

Úniková hra Úniková hra Megan Goldin

Čtivá kniha, pěkné střídání úhlu pohledu dle kapitol, ale ten konec...

16.12.2020 4 z 5

Ženich na zabití Ženich na zabití Sophie Ranald

Příjemně pohodová kniha.

12.12.2020 3 z 5

Sestrám by se milenci krást neměli Sestrám by se milenci krást neměli Sophie Ranald

Příjemně pohodová kniha na jedno zatažené odpoledne.

11.12.2020 3 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Opět skvělá kniha - čtivá a napínavá.

10.12.2020 5 z 5

Čtenářka Čtenářka Traci Chee

Kniha se četla velice lehce, zajímavý námět, ale čekala jsem ještě něco víc a hlavně vysvětlení toho všeho. Uvidíme, jaký bude další díl.

06.12.2020 4 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Pro mne taková zvláštní kniha, nečetla se mi úplně lehce - vadilo mi střídavé vyprávění hlavních hrdinů. Konec byl tedy dost divoký a až "přitažený za vlasy".

28.11.2020 3 z 5

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Skvělá fantasy kniha, lehce se četla a jsem moc zvědavá, co bude v dalších dílech.

25.11.2020 5 z 5

Kocourova tajná mise Kocourova tajná mise Frauke Scheunemann

Pohodová kniha pro kočičí nadšence.

22.11.2020 5 z 5