Cher Cher komentáře u knih

Podivuhodná odhalení Artura Peppera Podivuhodná odhalení Artura Peppera Phaedra Patrick

Velmi milá, laskavá a lidská knížka.

18.10.2019 4 z 5

Sestry hurikánu Sestry hurikánu Dorothea Benton Frank

Ze začátku jsem si musela zvyknout, že každou kapitolu vypráví jiná osoba příběhu. Děj je trošku jednodušší a předvídatelný. Dotýká se ale závažného společenského problému a tím je domácí násilí a týraní žen.

26.09.2019 3 z 5

Krvavý měsíc Krvavý měsíc Markus Lutteman

Velmi čtivé, napínavé, ale neskutečně kruté.

31.08.2019 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Moc pěkné čtení. Každá postava byla něčím zajímavá. Velmi se mi líbilo prolínání osudů jednotlivých postav.

20.08.2019 5 z 5

Proč má dcera? Proč má dcera? Barbara Delinsky

Zajímavé bylo pozorovat chování zúčastněných i nezúčastněných osob. Jak a jakým způsobem situace zasáhla do jejich života.

13.08.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Opravdu dramatický příběh. Dobře se četl. Na tuto knihu určitě nezapomenu.

29.07.2019 5 z 5

Manuelin smolný den Manuelin smolný den Patricia Vandenberg

Krátký velmi romantický příběh. Rychlá oddechovka.

19.07.2019 3 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Docela depresivní příběh. Boris mi přišel jako velký zoufalec.

19.07.2019 2 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Skvělé! Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

15.07.2019 5 z 5

Tenhle díl byl o něco lepší než předchozí. Historky byly více pravděpodobné, i když některé části se opakovaly.

01.07.2019 3 z 5

Vtipné to docela bylo. Z občasné přemrštěné nadsázky mi vycházelo, že tatínek je pěkný pitomec. Mám půjčený 2. a 3. díl, ale teď vůbec nevím, jestli se mi to chce číst.

29.06.2019 2 z 5

Příliš osobní známost Příliš osobní známost Eva Urbaníková

Pěkná oddechovka ze života.

04.06.2019 4 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Krásný příběh, i když smutný a tragický.

21.05.2019 4 z 5

Zvuk slunečních hodin Zvuk slunečních hodin Hana Andronikova

Zajímavý, občas i velmi smutný, příběh. Ať už to byly vzpomínky na život v Indii, ale i pobyt v koncentračních táborech. Jen mi trochu vadilo to množství postav a prolínání se dějů.

08.05.2019 4 z 5

Borůvky Borůvky Barbara Nesvadbová

Neurazí, nenadchne....

21.04.2019 2 z 5

Sen porodní báby Sen porodní báby Sabine Ebert

Další skvělé pokračování historické ságy.

20.04.2019 5 z 5

Kletba porodní báby Kletba porodní báby Sabine Ebert

Opět výborné čtení. Tentokrát tam bylo hodně i o křížových výpravách, ale i to se četlo pěkně.

18.03.2019 5 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Krásný vánoční příběh a velmi poučný.

03.03.2019 5 z 5

Pomóc! Ta rodina je šílená aneb Vypráskaná famílie Pomóc! Ta rodina je šílená aneb Vypráskaná famílie Lenka Hornová

Když jsme v kniho-budce sáhla po této knize, netušila jsem, že se tak pobavím. Knížka je malinká, říkala jsem si, že na cestu autobusem to bude skvělé. Nakonec jsem knihu přečetla doma a byla jsem ráda. U některých pasáží jsem se smála tak, že mi tekly slzy.

03.03.2019 4 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Moc krásně napsaná kniha. I když mi popisování života v koncentračním táboře vhánělo slzy do očí, nemohla jsem se od příběhu odtrhnout.

14.02.2019 5 z 5