cukrovka cukrovka komentáře u knih

Jak se dědí tajemství Jak se dědí tajemství Barbara O'Neal (p)

Oddechové romantické čtení plné rodinného tajemství, lásky a gastronomie. Jednoduché, převídatelné a čtivé.

25.03.2023 4 z 5

Karanténa s moderním fotrem Karanténa s moderním fotrem Dominik Landsman

Knížka u které jsem se skvěle pobavila. Autor dokázal s vtipem a nadsázkou shrnout rok s covidem.

25.03.2023 4 z 5

Odsouzen k smrti Odsouzen k smrti Veronika Martinková

Velmi zajímavé detektivní čtení. V příběhu nejde jen o vypátrání vraha, také pronikáme do soukromí vyšetřovatelů. Jasně se ukazuje, že pokud spolu nedokážou otevřeně komunikovat, situace se spíš vyostří než vyřeší.

20.03.2023 5 z 5

Svéhlavá nevěsta Svéhlavá nevěsta Stephanie Laurens (p)

Příjemná romantika protkaná dobrodružstvím a napětím. Del je sympatický a dokáže ocenit sebevědomou a inteligentní partnerku. Příjemné čtení.

20.03.2023 5 z 5

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

Za mě určitě spokojenost. Sedm povídek, některé lepší, jiné trochu horší, ale rozhodně stojí za přečtení. První nasadila laťku hodně vysoko. Ale všechny jsou něčím zajímavé.

15.03.2023 4 z 5

Můj život mezi slzami a smíchem Můj život mezi slzami a smíchem Jiřina Bohdalová

Posloucháno jako audiokniha. Načteno přímo paní Bohdalovou. Přibližuje nám radosti a strasti svého života. Vzpomíná na svou rodinu a lidi z branže, kteří ovlivnili její osobní i profesní život.

08.03.2023 5 z 5

Příběh srdce Příběh srdce Kathryn Taylor

Romantika s předvídatelným dějem. Čtivé a oddechové.

08.03.2023 5 z 5

Třináct záhad Třináct záhad Agatha Christie

Zajímavé detektivní jednohudky od skvělé autorky.

06.03.2023 4 z 5

V pavučině vztahů V pavučině vztahů Joy Fielding

Zajímavý a čtivý příběh. Autorka ví jak zaujmout, jak stupňovat napětí. Jen mi to přišlo trochu moc překombinované a hlavní hrdinka nebyla moc sympatická. O vraždách dětí se mi četlo dost těžko.

05.03.2023 4 z 5

Vlak z Paddingtonu Vlak z Paddingtonu Agatha Christie

A.Christie je sázka na jistotu. Vždy zajímavé detektivní čtení, kdy je spousta podezřelých a vrah je odhalen v závěru.

28.02.2023 5 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Odpočinkové romantické čtení. Nečekejte žádné velké drama. Je to poklidně plynoucí příběh bez větších zvratů.

26.02.2023 4 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Zajímavé a silné téma. Je to příběh plný emocí, kdy chápete obě strany a je těžké rozhodnout na čí stranu se přiklonit.

24.02.2023 5 z 5

Zlo pod sluncem Zlo pod sluncem Agatha Christie

Opět skvělá A.Christie a její Hercul Poirot. I když jsem se na začátku ztrácela v postavách, užila jsem si zajímavou detektivku.

24.02.2023 5 z 5

Chlupatá sázka Chlupatá sázka Daniel Baláš

Čtivá vtipná oddechovka. Nečekejte žádnou velkou akci, je to jednoduchý příběh o jedné rodince a zajímavé sázce.

21.02.2023 4 z 5

Přitažlivost planety Krypton Přitažlivost planety Krypton Jiří Mádl

Zajímavý příběh. Nejdříve jsem měla problém se střídáním vyprávějících a časových linek. Postupně jsem se ale začetla a ke konci už nemohla knihu odložit.

19.02.2023 4 z 5

Abych tě milovala Abych tě milovala Johanna Lindsey

Příjemná a čtivá romantika. Oba hlavní hrdinové byli zajímavý a sympatičtí. Příběh nepostrádal vtip, romantiku a zajímavou zápletku.

17.02.2023 5 z 5

Mrtvá v knihovně Mrtvá v knihovně Agatha Christie

A.Ch. mě nikdy nezklame. I když jsem tento příběh viděla několikrát v televizi, ráda jsem si přečetla i knižní podobu. Slečna Marplová je skvělou pozorovatelkou lidí a já mám vždy problém odhalit zločince.

14.02.2023 5 z 5

Hedvábná past Hedvábná past Markéta Harasimová

Tuto knihu bych mezi thrillery nezaředila. Je to spíš romantika s detektivním vyšetřováním a trochou erotiky. Čtení to bylo příjemné, napínavé, příběh se dobře rozvíjel. Jako oddechovka super.

14.02.2023 4 z 5

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

Příjemná a čtivá oddechovka. Autorka umí skvěle nakombinovat romantiku s napětím a proto ji ráda čtu.

12.02.2023 5 z 5

Vražda na faře Vražda na faře Agatha Christie

Detektivní klasika. Zpočátku jsem měla trochu problém orientovat se v množství lidí. Příběh byl velmi zajímavý a vraha jsem samozřejmě neuhádla.

09.02.2023 5 z 5