Danago Danago komentáře u knih

Tma Tma Bernard Minier

Četla jsem všechny knihy autora, první dvě z této trilogie byly fajn, ale řekla bych že se autor neustále zlepšuje a každá další knížka je o kousíček lepší. Tento díl je z celé trilogie 100% nejlepší! Příběh Christine byl od samého začátku až do úplného konce šokující a napínavý , úplně mě pohltil. Tato knížka nemá hluchá místa , byla jsem v napětí celou dobu. Hlavní hrdinka mi byla neuvěřitelně sympatická a prožívala jsem s ní celý příběh. Doporučuji.

21.07.2017 5 z 5

Křič! Křič! Karen Rose

Musím souhlasit knížka je čtivá, ale velice zamotaná.

21.07.2017 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Druhý díl trilogie o aristoktatické rodině, které v Čechách vrátí zámek. Je to volné pokračování Poslední aristokratky. Knížka se mi opět skvěle četla je svižná a snad i vtipější než první díl.Knížka je velice rychle přečtená. Příběhy rodiny a jejich zaměstnanců se mi zdály docela uvěřitelné. Deniska byla psycho . Všechny tři díly byly opravdu moc dobré.

18.07.2017 4 z 5

Obraz mé lásky Obraz mé lásky Isabel Wolff

Opět jsem měla štěstí na dobrou knížku. Je to velice příjemné letní čtení. Knížka je velice čtivá, odpočinková, romantická, ale rozhodně není přeslazená. Příběh je prosycen atmosférou tajemství a umění a vše se krásně doplňuje.
Vedlejší příběhy odhalující osudy portrétovaných osob, dávají knížce ještě něco navíc ......

17.07.2017 5 z 5

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

Nic moc jsem nečekala, ale jsem nadšená. Nádherně lidsky zpracovaný příběh s tučňákem v hlavní roli. Příběh je inspirovaný skutečností o to víc vás chytí za srdce. Knížka je moc krásná. Často jsem měla v očích slzy dojetí , což se mně moc často nestává. Příběh pohladí po duši, je milý, úsměvný , dojemný.......Pro mě byla knížka opravdu velké překvapení.
Jako audiokniha je opravdu skvěle načtená - Hádkovo podání celému příběhu dodalo na dokonalosti.

17.07.2017 5 z 5

Cena za dokonalost Cena za dokonalost Céline Raphaël

Tak toto byl velice silý příběh, ještě dlouho na něj budu muset myslet. Céline dokázala neuvěřielné!!! Zažila něco nepředstavitelného !!! A to nejen co se dělo doma, ale i potom , jak se k tomu všemu stavěli úřady a jiní lidé. Měla strašný osud a přesto nepodlehla přežila a jetě v životě mnoho dokázala. Je to rozhodně silná osobnost. Já musím tuto knížku doporučit, rozhodně stojí za přečtení, za velké zamyšlení. Její bonus je , že je velmi čtivě napsaná a to knížky tohoto typu většinou nejsou.

15.07.2017 5 z 5

La Loba La Loba Alan Russell

Skvěle namluvená audiokniha Martinem Preissem. Je to trošku jiný thriller než jsem zvyklá . Zápletka je velmi zajímavá. Konec byl překvapivý , tak nějak současně dobrý i špatný . Knížka byla celou dobu napínavá.

14.07.2017 5 z 5

Poslední léto Poslední léto Elin Hilderbrand

Zajímavý psychologický román. Příběh působí reálně , jako opravdu ze života. Knížka je čtivě a zajímavě napsaná. Každý z hrdinů má své trápení , nikdo není úplně kladný ani záporný , černý ani bílý a takový je opravdu život. Kdo má rád psychologii postav, tomu se knížka líbit bude. Podle mě to je silné téma a knížka se mi opravdu líbila. Ale není to odpočinkové čtení.
Knížka je smutná, ale přece jen zůstala naděje.

13.07.2017 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Nádherné čtení. To jsem teda vůbec nečekala, že mě knížka tak dostane. už se mi dlouho nestalo , že bych si přála, aby knížka neskončila. Krásně vykreslený příběh dvou českých rodin. Chvilkama jsem se musela smát a chvilkama jsem měla slzy v očích. Knížka mě MOC mile překvapila. SKVĚLÉ!!!

11.07.2017 5 z 5

Náhradnice Náhradnice Tania Carver

Opravdu drsná knížka, která není pro slabé povahy. Velmi čtivě napsaný thriller. Knížku jsem nemohla odožit dokud jsem nedočetla do konce.

11.07.2017 5 z 5

Melodie stále zní Melodie stále zní Mary Higgins Clark

Autorku já mám moc ráda. každá její kniha měla napětí a zajímavou zápletku, proto jsem byla nadšená, že vychází další její knížka. Ale bohužel tentokrát jsem zklamaná. Tato kniha je naprosto nejhorší , co jsem od autorky četla. Knížka postrádá napětí , příběh je fádní, jen popsaný papír, já jsem se nudila. Nic mě nepřekvapilo, nic mě nelákalo číst dál. Dočetla jsem s velikým přemáháním. Veliké zklamání !!!!

09.07.2017 1 z 5

Smolný rok Smolný rok Joshilyn Jackson

Od knížky jsem nic nečekala o to větší bylo moje nadšení. Příběh mě zaujal od první stránky. Nedokázala jsem se od čtení odtrhnout . Knížka je napsaná velice citlivě, má neotřelý námět, je v ní napětí, trocha humoru i smutku hodně lidské lásky . Mě knížka opravdu dostala, moc se mi líbila!!!!
Komu vadilo pojmenování Velká/Malá ať se trochu zamyslí jestli ve své rodině nemá takto zvláštní pojmenování , které nikdo mimo rodinu nepochopí, my doma máme několik takových soukromích výrazů.....

08.07.2017 5 z 5

Posedlost Posedlost Susan Lewis

Název Posedlost naprosto odpovídá tomu, co na čtenáře čeká. Na začátku čtení mě vůbec nenapadlo jak drsně se bude vyvíjet další děj a jak šokující může být konec. Knížka vás udrží v napětí po celou dobu čtení. Zápletka je naprosto originální a neotřelá. Takto zamotanou knížku se sexuálním podtextem jsem nečekala, Knížka snad ani není jen román už by mohla být docela drsný thriller.
S něčím takovým jsem se teda ještě nesetkala.

07.07.2017 3 z 5

Minulá provinění Minulá provinění Tami Hoag

Třetí kniha série Kovac/Lisková a podle mě nejlepší. Příběh měl spád, byl napínavý a konec byl překvapivý.

06.07.2017 4 z 5

Podvolení Podvolení Michel Houellebecq

Zajímavá kniha. Hlavní myšlenka byla velice dobrá, ale bez vleklých pasáží okolo Huysmanse, bych se teda minula. Poslouchala jsem to jako audioknihu. Přečíst bych to určitě nedokázala.

06.07.2017 3 z 5

Popel popelu Popel popelu Tami Hoag

Knížka se podle mě moc vlekla, je to spíše román než detektivka. Mně by bylo milejší kdyby vyšetřování mělo větší spád. Konec byl , ale opravdu naprosto šokující a nečekaný.

06.07.2017 3 z 5

Mlčení Mlčení Diane Chamberlain

Velice krásná a čtivá kniha. Příběh má spád hned od samého začátku, žádná hluchá místa. Knížku jsem přečetla bez přetávky, nedalo se od ní odejít. Skvělá knížka . Diane Chamberlain asi nikdy nezklame .

06.07.2017 5 z 5

Zahrada kostí Zahrada kostí Tess Gerritsen

Další skvělá kniha Tess Gerritsenové, tentokrát sučasnost střídá minulost. Historická část byla velice zajímavá, příběh se týkal mimo jiné i lékařských praktik na počátku 19 století. Rozuzlení bylo velice nečekané. Knížka je velice čtivá.

04.07.2017 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Pěkně namluvená audiokniha. Dobře se to poslouchalo. Ale já jsem se zase tak moc nenasmála, asi to není humor psaný pro mě.

04.07.2017 3 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Jodi Picoultová zpracovává náročná témata, která vzbuzují ve čtenářích mnoho otázek.
Takové téma se objevuje i v této knize. Čtrnáctiletá Trixie oznámí, že ji její bývalý kluk znásilnil. Skutečně ji Jason znásilnil, nebo si vše jen vymyslela, aby se mu pomstila? Součástí této knihy je komiks, jehož fiktivním autorem je jedna z hlavních postav románu . Autorka opět řeší závažné téma. Je to přesně styl Jodi Picoultová. I když na Vypravěčku nedosáhne.

03.07.2017 3 z 5