Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

No autorka opět nezklamala,její knihy se čtou jak po másle. Už se nemůžu dočkat pokračování,no rozhodně pokračování bude ještě zajímavé;)

24.08.2019 5 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Zbožňuju tuto autorku,tuto sérii čtu už po několikáté a pokaždé mě absolutně pohltí.

23.08.2019 5 z 5

Posedlost Posedlost Emily Maguire

No tak trochu ztráta času. Sarah byla sobeckej fracek. Byla to dost zvrácená kniha od A až po Z. Rozhodně nemohu říct že bych Sarah litovala,jelikož si za vše mohla sama a akorát všechny zraňovala. Dočetla jsem to hlavně že zvědavosti a ani mě ten konec nějak nepřekvapil.

23.08.2019 1 z 5

Rozkoše léta Rozkoše léta Evie Hunter (p)

Tuto sérii jsem četla již po druhé,pokaždé jsem si ji užila. Musím říct že je to mnohem zajímavější jak 50 odstínů. Líbí se mi jak je vše popsané do poslední tečky, takže ten kdo má rád tento druh četby,tak si přijde na své. Summer sice byla fracek,ale kdo by nebyl...ŽE:)

14.08.2019 5 z 5

Snúbenec mojej sestry Snúbenec mojej sestry Eva Dedinská

Bylo to takové odpočinkové čtení, hezká obálka a fajn příběh. Emu jsem si hned oblíbila,rozumná
a normal holka. Její sestru bych asi přiškrtila za její nehorázné jednání a hlavně s tou malou. No a Lukáše mi bylo taky docela líto,ale byl frajer že zůstal jako kamarád;)

11.08.2019 3 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

No musím říct že jsem opravdu zklamaná.Anotace mě hned zaujala,rozhodně jsem čekala úplně něco jiného.Je to vlastně příběh který poukazuje na psychické týrání, což je bolestivé téma. Obálka ta se povedla,hezky vystihuje název knihy :)

10.08.2019 2 z 5

Placebo Ja Placebo Ja Baja Dolce

Opět pěkné počteníčko:) sice mi ten konec přišel už trochu zamotanej,ale stejně je to super série. Jsem velice zvědavá na pokračování a jen doufám že se vyléčí, každopádně to bude ještě zajímavé s jejím otcem. Už se nemůžu dočkat pokračování

07.08.2019 5 z 5

Placebo On Placebo On Baja Dolce

Naprosto pohlcující příběh, Ema je silná žena kterou jsem si hned oblíbila. Celkově mě postavy velice sedli. Krásná kniha o temnotě, lásce a zklamání. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Rozhodně doporučuji

07.08.2019 5 z 5

Hledá se doprovod! Hledá se doprovod! Sophia Money-Coutts

Kniha co neurazí ani nenadchne. Do poloviny jsem se přemlouvala abych to nevzdala,konec už docela šel.

05.08.2019 3 z 5

Mňa si nekúpiš Mňa si nekúpiš Vanda Kys (p)

NÁDHERA,četli se to jak po másle.Hana byla sympatická holka,kterou jsem si při čtení hned oblíbila a Oliver bohatej hezoun s divokou minulostí,ale jinak dobrák :) Krásnej příběh u kterého jsem se nenudila. Můžu jen doporučit:)))

03.08.2019 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

No tak začnu obálkou,tak ta nemá chybu-slintám:))) Tak a teď příběh,no čekala jsem jako WOUUUW no a nic....myslela jsem že když půjde o mňamózního tatéra tak to bude nářez a ne fňukání:( Poslední kapitolky mě trochu bavili,ale konec byl prostě přeslazenej. Dávám 4☆za to že miluju tetování a opravdu smekám před těmito šikovnými ručičkami a za obalku:) jinak příběh sám o sobě opravdu zklamal

02.08.2019 4 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Miluju knihy této autorky,dokáže si s tim opravdu pohrát;) Pandora mě bavila, už jen ty její hlášky(No a samozřejmě rajčata neměla chybu). Tim čím si prošla taky nebyla procházka růžovým sadem,takže se nedivím že byla odtažitá.Konec srdíčkovej jak to má být:)))

29.07.2019 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Helen Hoang

Tato kniha rozhodně stojí za přečtení! Je to citlivé téma,je super že autorka se s touto hlavní hrdinkou propojila a poukázala že i s takovou nepříjemnou diagnózou se dá žít. Samozřejmě je to i hodně i o tom jak vás okoli přijme a podpoří. Kniha se četla sama,moc jsem si ji užila a mohu jen doporučit:)))

29.07.2019 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

K této sérii jsem se po nějaké době co jsem ji četla vrátila,abych si ji oživila. KONEČNĚ jsme se dočkali pokračování a že už se nemůžu dočkat :))) Opět jsem si to maximálně užívala

24.07.2019 5 z 5

Na velikosti záleží Na velikosti záleží Alison Bliss

Super oddychovka,vtipná a hravá:) nemohla jsem se od ní odlepit. Už dlouho jsem se u knihy tak nezasmála. Už se těším na pokračování:)

22.07.2019 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

No jako fakt super,na to jak jsem se rozmýšlela jestli číst nebo nečíst:) tak mě to příjemně překvapilo. Byla to sice nereálná,ale velmi čtivá zajímavá pohádka. S koncem jak má být;)))

11.07.2019 5 z 5

Pozdrav z Itálie Pozdrav z Itálie Jules Wake (p)

Velmi příjemné a svižné letní čtení. Komu by se to nelíbilo,no nééé;)))

07.07.2019 5 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Další moje oblíbené autorka, která nezklame,takže nemohu než dát 5☆Zhltla jsem to jako malinu. Opět krásné čtení sice bolavé téma,ale samozřejmě s krásně sladkým koncem:)
Líbil se mi začátek jak ho pěkně sprdla;)
Ps:obálka je taky fajne,jednoduchá a aspoň jsem si mohla lépe představit pana učitele:)))

04.07.2019 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Kniha byla příjemná oddychovka,nic jiného se ani od této autorky nedá očekávat. Začátek byl pozvolnej,ale pak se to pěkně rozjelo a už jsem to měla přečtené:) Už se nemůžu dočkat pokračování,bude to rozhodně zajímavé;)))

26.06.2019 4 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

No musím říct že jsem se opět zasmála. Natalia mě bavila s tou její nevymáchanou pusou a také tim že to byla normální holka a ne žádná modelka. Oscar,no ten se moc neprojevoval:( krom toho že to byl sexy potetovanej brůča:) Docela mi tam chyběla nějaká pořádná zápletka,ale i přesto to stálo za to. Obálka teda nic moc:(,čekala bych nějakého sexy potetovaného mazla;)

23.06.2019 4 z 5