Evule * Evule * komentáře u knih

Kam se poděla Kam se poděla Amber Garza

Pomalejší rozjezd, překvapení na závěr jsem čekala, takže za mě lepší průměr.

04.08.2023 4 z 5

Omluva nestačí Omluva nestačí Jane Bailey

Zajímavý thriler, kdy se až v úplném závěru dozvíte jak to všechno bylo. Na autorčin styl psaní jsem si musela zvyknout, ale nakonec jsem ráda, že jsem knihu četla.

09.06.2023 3 z 5

Odložené dítě Odložené dítě Jess Ryder

Za mě čtivý a napínavý psychologický thriller. Konec nečekaný, já si určitě přečtu i autorčinu první knihu.

21.01.2023 4 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Čtivé, napínavé, snad jsem i tušila, ale říkala jsem si, že to přeci není možné...bylo. Těším se na další díl.

26.07.2021 5 z 5

Není úniku Není úniku Cara Hunter

Napínavé, poslední kapitola pro mě jako pro mámu dvou dětí, opravdu těžká.

16.12.2020 5 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

První dva díly se mi líbily víc, ale i tento stojí za přečtení, nejen proto že hlavní vyšetřovatelé se v svém životě opět o kus posunou...

11.03.2020 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Knihu jsem přečetla za dva dny na dovolené, takže jsem souvislosti nezapomněla a postavy si pamatovala, pravda je, že jich bylo opravdu hodně, ale i tak za mě k moři dobré čtení :)

24.06.2019 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Za mě fajn, trošku jsem tušila :), přečteno za pár dní, ráda si přečtu i další novou knihu od této autorky.

25.02.2019 4 z 5

Tiché hlasy Tiché hlasy Patricia Gibney

Napínavé, čtivé, já byla spokojená jako vždy s touto sérií.

24.05.2024 5 z 5

Smrt pod kůží Smrt pod kůží James Patterson

Bylo pro mě těžké se začíst, mám raději jiny styl psaní, ale někoho určitě zaujme.

31.03.2024 2 z 5

Lidé odvedle Lidé odvedle Tony Parsons

Ze začátku opravdu čtivé a napínavé, čekala jsem jsem co se z toho vyvrbí... Konec knihy mě ale zklamal, přišlo mi to vše nějak překombinované a neuvěřitelné.

25.09.2023 3 z 5

Myšlenky vraha Myšlenky vraha Romy Hausmann

Tak za mě tedy ne, nedokázala jsem se do knihy začíst. V podstatě jsem tak nějak přeskákala na konec, abych zjistila, jak to vlastně bylo.

15.12.2022 2 z 5

Noc, kdy zemřela Noc, kdy zemřela Jenny Blackhurst

Napínavé a čtivé, myslela jsem si, že vím, ale konec knihy mě překvapil.

03.09.2022 4 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Napínavé a čtivé, téma příběhu kruté a pomsta dokonaná. Vraha jsem odhadla správně, další díl s Robyn si ráda přečtu.

31.07.2022 4 z 5

Vrať se pro mě Vrať se pro mě Heidi Perks

Ale ano, čtivé..čekala jsem jak příběh dopadne, něco málo jsem i tušila.. u moře na pláži.. ideální čtení.

11.09.2021 4 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Moc hezká vánoční knížka s příběhem, i když jsem ji četla až teď po Vánocích.

10.01.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Napinave, ale misty tezko uveritelne. Ja cekala vic, dalsi dil si urcite prectu..

29.11.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kniha se mi četla dobře, je napínává i když, už víš kdo, protože nevíš proč.. Za mě plný počet a těším se na další příběh.

17.01.2020 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Za mě možná malinko slabší než první díl, ale i tak mohu jen doporučit....a rozhodně bych chtěla další... :)

20.07.2018

Poslední slovo Poslední slovo Mary Burton

První díl se mi určitě líbil mnohem více, ale i toto bylo celkem čtivé, takže musím zkusit i ten třetí a zatím poslední.

11.06.2024 4 z 5