Evule * Evule * komentáře u knih

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Skvělé, čtivé, napínavé a překvapivé. Vraha jsem absolutně neodhalila. Skvělá parta všichni kolem Kim.

13.08.2023 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Velmi dobré čtení, napínavý a moc smutný příběh. Rozluštění příběhu mě překvapilo, tohohle vraha jsem opravdu dlouho ani netušila. Těším se na další případ téhle partičky.

23.10.2022 4 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Další napínavý příběh od mé oblíbené autorky, moc se těším na další díl. Ohledně vraha mě autorka zmátla stejně jako detektivy z policejního oddělení. Vztah Avy a Luca se vyvíjí pomalu ale jistě..

07.02.2022 5 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Tuhle sérii mám moc ráda. Tento příběh asi nebyl nejlepší, přesto byl velmi čtivý a napínavý. Já rovnou pokračuji dalším dílem.

23.08.2023 4 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Napínavé, čtivé a doslova mrazivé. Ten zvrat ke konci jsem nečekala, moc jsem si knihu užila a těším se na další příběh.

17.07.2023 5 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Další velmi povedený díl z výborné série. Napínavé, čtivé ... asi bych se divila, kdyby to takto nakonec nedopadlo. Těším se na další amišský příběh.

22.06.2023 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Skvělé jako všechny předchozí díly, několikrát jsem měla z příběhu husí kůži. Moc se těším na další díl.

05.02.2022 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Skvela kniha, byla jsem nadsena, trochu jsem tusila..uz abych mela v ruce dalsi dil

10.08.2021 5 z 5

Labyrint tajností Labyrint tajností Linda Castillo

Překvapivé, čtivé, napínavé. Není co dodat, prostě za mě opět skvělé.

11.08.2023 5 z 5

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Příjemné, napínavé čtení. V příběhu jsem hodně vytušila a byla zvědavá, zda mám pravdu. Měla jsem. Přidávám mezi oblíbené autory a těším se na další díl.

19.11.2022 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Tak já vlastně nevím, mám dát 3 nebo 4 *? Asi zajímavé téma, ale mně přišli všichni nějak divní, prolhaní a nesympatičtí. Za mě určitě nedosahuje kvality "Slušných lidí" ta se mi líbila mnohem více. Ale novou knihu si zase určitě přečtu.

20.09.2022 3 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Napínavé a čtivé, téma zajímavé a děsivé. Jen ty myšlenkové pochody a vyjadřování dvouletého dítěte byly za mě až neskutečné. Byla to má první kniha od autora a určitě si přečtu i další.

26.06.2022 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Pro mě pejskaře krásná a moc dojemná kniha. Přečetla jsem za jeden večer a bulela jak želva... jak je lidská krutost nepochopitelná, tak je lidská dobrota krásná.

27.01.2021 5 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Skvělé, čtivé a sakra napínavé. Další velmi povedený díl ze skvělé série. Netrpělivě bude čekat na další díl. Doporučuji celou sérii.

11.12.2023 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Napínavé, čtivé, klasická Shari Lapena..za mě byl konec v pořádku, zlo bylo potrestáno. Těším se na autorčinu novou knihu.

23.04.2022 4 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Skvělé, čtivé a napínavé. Měla jsem tušení a vyšlo mi. Jsem moc zvědavá, jak to bude dál. Hurá na další díl...

14.03.2022 5 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Čtivé a napínavé, opravdu jsem této sérii přišla na chuť a těším se na další příběh s Kate.

19.04.2023 5 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Napínavé, čtivé, některé pasáže pro mně trochu těžší čtení. Logan sympaťák a já se těším na jeho další případ.

07.10.2022 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Velmi povedené, napínavé a čtivé. Přečteno za dva dny a tentokrát jsem tušila správně. Těším se na další...

23.08.2022 4 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Perfektní, skvělý úvod do příběhů z tohoto oddělení, vraha jsem předem neodhalila. Doporučuji a těším se na další příběh od mé oblíbené autorky.

22.05.2022 5 z 5