Evule * Evule * komentáře u knih

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Napínavé, místy až děsivě mrazivé, rozuzlení pro mě až takovým překvapením nebylo. Jen mě překvapuje, jak je do děje vždy zapletena přímo rodina Lottie, že by byl svět tak malý??
Další díl na mě již čeká v knihovně..

21.06.2021 5 z 5

Rudí jezdci Rudí jezdci Robert Dugoni

Velmi napínavé a čtivé. Dva případy, jeden napínavější než druhý. Třetí vydařený díl a já už se těším na další. Za mě opravdu povedená série.

06.11.2023 5 z 5

Nehoda Nehoda Natalie Barelli

Napínavé a velmi čtivé, byla jsem hrozně zvědavá kdo koho nakonec dostane, za mě velká spokojenost.

10.04.2023 4 z 5

Auris Auris Vincent Kliesch

Kniha se mi líbila, příběh napínavý a čtivý. Otevřený konec přímo vybízí k dalšímu dílu, takže sem s ním..

06.11.2022 4 z 5

Žena na lesní cestě Žena na lesní cestě Megan Goldin

Kniha mě bavila, je čtivá a napínavá, i když jsem celkem brzy správně tušila. A ten konec? No nejsme v pohádce, aby byly jen šťastné konce, ale co třeba pokračování?

07.08.2022 4 z 5

Vrahova žena Vrahova žena Victor Methos

Velmi čtivé a napínavé, já byla moc spokojená. První kniha od tohoto autora a určitě nebyla má poslední. Opravdu velmi povedené.

25.07.2022 5 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Autorka si drží svůj styl a pro mě byla kniha zajímavá a čtivá. Na konec do sebe vše zapadlo a dávalo smysl.

10.07.2022 4 z 5

Kdo je bez hříchu Kdo je bez hříchu Bo Svernström

Skvělé, čtivé a napínavé. Trochu jsem tušila, přesto mě závěr překvapil. Těším se na další díl a doporučuji.

11.05.2022 5 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Příběh mi přišel poněkud povědomý, přesto jsem nemohla přestat číst ..a ten zlom v polovině knihy? :) Další knihu od této autorky si rozhodně přečtu..

14.07.2021 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Skvělé, jeden z nejlepších dílů této série.

02.01.2021 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Opět velmi dobré a napínavé...Už se těším na další případ Kim.

24.06.2019 5 z 5

Poslední tah Poslední tah Mary Burton

Napínavé a čtivé, sympatický tým vyšetřovatelů. Rozhodně jdu do dalšího dílu.

02.06.2024 5 z 5

Kult Kult Camilla Läckberg

Čtivé a napínavé, ale na mě místy zbytečně zdlouhavé. Závěr překvapivý, sekty nejsou můj styl, takže mě se určitě více líbil první díl. Další díl si samozřejmě nenechám ujít i při tomhle počtu stránek.

16.01.2024 4 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Napínavé, čtivé, motiv jsem absolutně neodhalila i když už jsem něco tušila. Jsem zvědavá, zda se Lottie v dalším díle posune i v osobním životě.

24.09.2023 5 z 5

Noční host Noční host Heather Gudenkauf

Jsem moc spokojená, napínavé, čtivé a mrazivé. Možná místy trochu neuvěřitelné, ale i tak doporučuji. Určitě si přečtu autorčiny předchozí knihy.

06.09.2023 5 z 5

Krvavý náhrobek Krvavý náhrobek Anna Beatrix Bártová (p)

Za mě dobrá česká detektivka. Čtivá, napínavá a já tušila.. další příběh s Erikem bych si přečetla ráda.

05.09.2023 4 z 5

Temné dědictví Temné dědictví Andy Maslen

První díl se mi určitě líbil více, toto nemělo takový spád, přesto jsem zvědavá na pokračování.

23.07.2023 4 z 5

Vyděšená k smrti Vyděšená k smrti Rachel Amphlett

Celkem čtivé a napínavé, Kay mi byla sympatická a další díl si ráda přečtu.

02.01.2023 4 z 5

Dítě noci Dítě noci Karen McQuestion

(SPOILER) Příběh smutný, ale čtivý. Pořád jsem čekala, co se z Niki vyklube a ona hodná holka. Vše dopadlo podle mých představ i slzu jsem zamáčkla. Další knihu od autorky si určitě ráda přečtu.

13.11.2022 4 z 5

Greenwich Park Greenwich Park Katherine Faulkner

Napínavé a čtivé, druhá půlka lepší. Falešná přátelství, podvody ve vztazích a závěr pro mě překvapující. Jen těch stránek bylo opravdu hodně, četla jsem hned po mé oblíbené Marsons a tam jsem zvyklá na jiné tempo příběhu.

03.11.2022 4 z 5