GYROTOURBILLON GYROTOURBILLON komentáře u knih

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Zde budu souhlasit se všemi 4 - 5*. Je třeba přečíst a určitě budete mít o čem přemýšlet.
Doporučuji lidem zajímající se o Kldr.

12.01.2022 5 z 5

Tajná manželka Tajná manželka Steve Robinson

Další kniha SR. přečtena. Čtivá, ano tajemná, smutná ..
Přesně jak píše jenny46
Těším se na dívku z obrazu

09.01.2022 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna Stephen King

Velice zajímavá kniha. Budu souhlasit se všemi 4 -5 *

05.01.2022 4 z 5

Stoupající moře Stoupající moře Clive Cussler

Moje již 42. Cusslerovka. Já jsem spokojen. Knihy CC. samozřejmě nejsou literatura faktu, ale akce ( někdy úsměvné ) srozumitelné, čtivé, neagresivní. Taková lehká, zážitková literatura, která mi vyhovuje. Mám rád moře, cestování, záhady, a to u tohoto autora dostanete bohatě.

02.01.2022 4 z 5

Velmi poučná aktuální publikace DA. Co k ní dodat ? Po přečtení si uvědomíte, že změny přicházejí pomalu, některé rychle, ale jistě. Vize budoucnosti je víceméně daná. Pokud nezačneme u každého jednotlivce, není mnoho šancí k dosažení rovnováhy na naši planetě.
Čtivá kniha doplněna fotografiemi určitě nabízí alespoň zamyšlení se nad tím, co a jak zde bylo, nyní je a budoucnosti zůstane.

29.12.2021 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Plně souhlasím s mirunda.

25.12.2021 3 z 5

Kanibal z Milwaukee Kanibal z Milwaukee Don Davis

Až na tu obálku velmi čtivé , morbidní, pravdivé. Co dodat ??
Vše podstatné uvedli zde Svamburger a TheRaven.

22.12.2021 4 z 5

Život na míru Život na míru Marek Rabij

Neuvěřitelně uvěřitelné, plně souhlasím se všemi 4-5*

21.12.2021 5 z 5

Útěk ze světa Útěk ze světa Lucinda Berry

(SPOILER) Ano, taky jsem nečekal knihu o sektě. Ovšem LB mně překvapila svoji první knihou Andílek , proto jsem tušil silný gradující spád i u této.
Určitě 5* , ale pozor, je to přeci jen ožehavé téma, ne vždy pro každého.
Já věřím představitelům sekt , že to fakt umí získat naprostou pozornost daného adepta. Nemusíte chodit zase až tak daleko, aby vám někdo vymyl mozek.

20.12.2021 5 z 5

Šepot v bouři Šepot v bouři Aleš Novotný

Ano, dočteno , moje třetí setkání s AN. Pravda, nic veselého, asi i pravdivého, v části jsem se našel...Souhlasím s Aghata 2 .
Budu se těšit na další knihu.

17.12.2021 4 z 5

Mé cesty do hlubin mozku Mé cesty do hlubin mozku Martin Moravec

Kniha mého krajana ( téměř souseda ) MM. Určitě zajímavé téma, srozumitelně zachycené.
Knihu doporučuji.

16.12.2021 5 z 5

Dar života Dar života Wendy Holden

Kniha z pera W. Holdenové. Somálsko, ženská obřízka, války...
A jedna velká ambice stát se ošetřovatelkou v tomto světě.
Obdivuhodná Edna Adan Ismail ve vyčerpávajícím příběhu.

11.12.2021 5 z 5

Lurdy - Pramen milosti Lurdy - Pramen milosti Elizabeth Ficocelli

Ano, zajímavá publikace adekvátně popsaná.

09.12.2021 5 z 5

Pamatuj na smrt Pamatuj na smrt Aleš Novotný

Ne, nebudu o tom moc přemýšlet. 5* . Autor v knize obsáhnul široký záběr. Kniha je čtivá, tajemná, de facto velmi reálná i emotivní.
A zda někdy něco zaskřípe, mi nevadí, nehraji na super dokonalost. Těším se na další počin A.N.

08.12.2021 5 z 5

Poslední akt lásky Poslední akt lásky Cathy Rentzenbrink

Plně souhlasím s medlovice. Více nedokážu napsat.

06.12.2021 5 z 5

Černá a bílá Černá a bílá Richard Williams

Velmi zajímavá biografie. Člověk si neumí ani představit život v té " úžasné " americe těch let. Určitě pan Williams působil na okolí kontroverzně, ale s tím , co zažíval od svého dětství , se není čemu divit.
Je krásné mít sen o dcerách šampionkách, když ještě ani nejsou na světě, ale v tomto případě to vyšlo. Ano, jako otec byl asi přísný, ale nic to neměnilo na situaci, že ho jeho děti milovali a milují. Přesně, jeho otec selhal, a on moc dobře věděl, co je vyrůstat bez něho, proto se snažil neudělat takovou chybu a především dát lásku a vysvětlení proč to ano, a to ne.
Ano, má můj obdiv a Venus a Serena taktéž.
Kniha je čtivá, plný počet a doporučení si zaslouží.

04.12.2021 5 z 5

Relikviář svatého Maura Relikviář svatého Maura Vladimír Liška

Na tuto knihu jsem se těšil. Vše, co se relikviáře týče jsem dost sledoval i prožíval. Pochopitelně jsem s rodinou zámek Bečov nad Teplou navštívil a byl nadšen. Ten den bylo krásně, svatba zde střídala svatbu, a i turistů bylo dost. Samotný relikviář byl samozřejmě hřeb dne.
Kniha je, co se týče historických informací dostatečná. Na str. 69 je bohužel fotografická chyba, není to pohled na hrad a zámek Bečov, je to hrad Loket. Je též škoda, že je zde absence barev, ale naštěstí jsou v barvě jiné publikace.
Přesto knihu hodnotím kladně

01.12.2021 3 z 5

Jak se navždy zbavit paniky, úzkosti a strachu Jak se navždy zbavit paniky, úzkosti a strachu Klaus Bernhardt

Poučná kniha s danou tématikou.

30.11.2021 5 z 5

Příběh mého života Příběh mého života Helen Keller

Ano, užasná kniha , úžasná osoba. Velmi silný příběh HK.
Plně souhlasím s Yalka , i jitka.

29.11.2021 5 z 5

Zvěsti Zvěsti Aleš Novotný

Ano, kniha je aktuální všemi tématy dnešní doby.
Určitě zkousnu autorovu první knihu , ale i tu třetí.
AN. nás donutil se zamyslet i nad obyčejnými problémy.
Nad naši nicotností.
Věřím, že Zvěsti z mé hlavy jen tak neodezní.

27.11.2021 5 z 5