Jája92 Online Jája92 komentáře u knih

Selekce Selekce Kiera Cass

Ze začátku jsem si myslela, že mě kniha bavit nebude. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na rozdělení kast a jiný svět, ale postupně jsem našla v knize zalíbení. Velký vliv na to má hlavní hrdinka America, kterou jsem si oblíbila. A nakonec mi bylo trochu líto, když jsem došla ke konci. Jsem zvědavá na další díly.

21.09.2019 4 z 5

Historie nás dvou Historie nás dvou Rachel Harris

Nedlouho po té, co jsem si přečetla první díl, jsem se s nadšením pustila do dalšího. A ano i tady jsem opět setkala s vyprávěním hlavních hrdinů zvlášť, které se mi vcelku zalíbilo. I když musím říct, že Justina jsem si až tak moc neoblíbila oproti předešlému hrdinovi v prvním díle. Prostě mi tolik nesedl a vadilo mi i jeho chování. Se stejným pocitem jsem se setkala i u Peyton. Zajímavá linka děje, ale nechce se mi věřit, že by taková holka překousla styl kluka jako je Justin. Mám ovšem ráda knihy, které se odehrávají ve školním prostředí. A bylo fajn se setkat i s postavami z prvního dílu. Taková milá oddechovka.

21.09.2019 4 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Má první kniha od této autorky. Zaujala mě sympatickou obálkou a zajímavým námětem. Kniha se četla sama, zvládla jsem ji za jeden večer. Aly se mě hned od počátku líbila. Ideální kniha na odpočinkový večer.

15.09.2019 5 z 5

206 kostí 206 kostí Kathy Reichs

Na můj vkus příliš odborných výrazů, které mě dost rušilo při čtení a dost často jsem je přeskakovala. Dějová linka Tempe a Ryana není příliš intezivní. Přiznávám, že pachatele jsem nevypátrala a bylo pro mě překvapením, kdo jím nakonec byl. První kniha, kterou jsem od této autorky přečetla, nejsem si jistá, jestli bych si přečetla i další díly, jsem z knihy na rozpacích.

17.08.2019 3 z 5

Dům se slepou verandou Dům se slepou verandou Herbjørg Wassmo

Zvláštní kniha, která mě zpočátku příliš nezaujala a myslela jsem si, že ji ani nedočtu. Ale jak jsem pronikala dál a dál příběhem Tory a jejich nejbližších, zjistila jsem, že otáčím stránku za stránkou, jen abych věděla, jak její osud bude pokračovat. Zvykla jsem si i na roztodivný styl vypravování, který mě zpočátku spíše odrazoval.

21.07.2019 3 z 5

Soužení lásky Soužení lásky Emma Richmond

Jedna z mála harlequinek, která nebyla přeslazená jako mnoho ostatních. Naopak pojednávala o vážném tématu, ale samozřejmě happy end se konal i zde.

17.04.2019 4 z 5

Fantazie pro dva Fantazie pro dva Penny Jordan (p)

Přestože je to harlequinka, autorce se povedlo zdařile napsat příběh se zajímavým námětem. Od počáteční averzi Mollie k Alexovi až po dobrodružství s kočovníky.

14.04.2019 4 z 5

Opravdový chlap Opravdový chlap Jackie Merritt

Pěkně zpracované, ale která žena by se k muži zachovala obzvlášť , když má amnézii jako Sierra ?

13.04.2019 4 z 5

Návod na lásku Návod na lásku Barbara McMahon

Ze začátku vypadal příběh čtivě, ale bohužel klesl do průměru. Plus dávám za deník Meghan.

12.04.2019 3 z 5

Neviditelná pouta Neviditelná pouta Jayne Ann Krentz

Celkem dobře zpracovaný příběh se zajímavou zápletkou.

11.04.2019 3 z 5

Jaro v Missouri Jaro v Missouri Kelly Jamison

Celkem fajn počtení se sympatickymi postavami. Zajímavá zápletka a hlavně se mi líbilo vtipné opravování hodin paní bytné.

10.04.2019 4 z 5

Vůně lásky Vůně lásky Elise Title

Začátek knihy je velmi svižný a zábavný. Dialogy lehké a vtipné. Scény kolem malého Timmyho poutavé a čtivé.

10.04.2019 5 z 5

Slečna dohazovačka Slečna dohazovačka Laura Wright

Od začátku plné klišé, trochu mi tam chyběl větší náboj a napětí. O tom , že panna dosáhla bez problémů orgasmu s prvním mužem , kterého si pustila do postele, není potřeba diskutovat.

10.04.2019 3 z 5

Dělníci moře Dělníci moře Victor Hugo

Tato kniha se bohužel nemůže zařadit mezi ty, o kterých bych mohla říci, že jsem je s oblibou četla. Knihu jsem si vybrala díky čtenářské výzvě a známému jménu. Nastalo však zklamání. Nejsem zastáncem vleklých popisů, nedostatku dialogů a množství cizích slov, které ruší při čtení. Ano, pár kapitol by se našlo, které nebyly špatné, ale bohužel jich bylo pomálu. Věřím, že si přesto kniha najde své čtenáře a okouzlí ho popis drsné přírody a člověka, který s ní bojuje.

11.12.2018 2 z 5

Oddaná manželka Oddaná manželka Robert Goolrick

Bohužel tato kniha je důkazem, že anotace je lepší než celá kniha. Těšila jsem se na příjemné čtení, ale byla jsem zklamaná.

02.12.2018 2 z 5

Třináctý příběh Třináctý příběh Diane Setterfield

Na knihu jsem narazila náhodou a těšila jsem se již předem, až si ji budu moci přečíst. A rozhodně mě mé očekávání nezklamalo, neboť příběh byl napínavý od začátku až do konce.

Cena za lásku Cena za lásku Joan Johnston

Kniha byla dobře zpracovaná.

02.12.2018 5 z 5

Démon touhy Démon touhy Stephanie Laurens (p)

Vždy se najde muž, který odolává nástrahám mladých slečen, ale pak se najde ta jedinečná , která ho zasáhne přímo do srdce. Příběh, který se už stává trochu klišé. Jen to zpracování je vždy trochu jiné.

02.12.2018 3 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Odlehčená kniha připomínající harlequinku ( mám dojem, že jsem i na podobné téma skutečně takovou četla). Ale nebylo to nejhorší čtení, i když některé scény byly přitažené poněkud za vlasy.

Sophie Sophie Georgette Heyer

Klasická červená knihovna, ale čtení to bylo milé a zábavné.

02.12.2018 4 z 5