Jája92 Online Jája92 komentáře u knih

Partnerské vztahy - Jak nezůstat sám a nahý Partnerské vztahy - Jak nezůstat sám a nahý Laura Janáčková

Nic jsem od této knihy neočekávala, a proto jsem ani nebyla zklamaná při čtení knihy.

25.01.2020 2 z 5

Rozkoše léta Rozkoše léta Evie Hunter (p)

Čekala jsem, že na tuto knihu budu psát stejné negativní hodnocení jako u předešlého díla. Do jisté míry jsem se nemýlila. Summer je rozmazlená holčička, která vždy dostane, co chce. Pak přijde Flynn a vše je rázem jinak. Opět kniha obsahuje spoustu zmatených informací o světě BDSM. Opět vanilky nabydou přesvědčení, že dominové a subinky jsou psychicky vyšinutí lidé, kteří mají rádi trochu toho svazování a výprasků před sexem. Šlo poznat, že autorka studovala porno videa jen povrchně a proto se erotické scény opakují, protože nevěděla, co víc do toho vymyslet, když nemá nejmenší potuchy, o čem ve skutečnosti BDSM pojednává. Předpokládám, že další dva díly do češtiny přeložené nebudou.

12.01.2020 3 z 5

Misty Misty Virginia Cleo Andrews

Od autorky jsem četla sérii Květy z půdy, když srovnám zatím první díl z této série, jedná se o hodně slabý odvar. Nakonec jsem se do příběhu začetla, hlavně díky vyprávění Misty o jejich romantických karambolech a pohledu na život s rozvedenými rodiči. Kniha je velice kraťoučká a určená pro náctileté dívenky. Před více lety bych hodnotila nejspíš více hvězdičkami. Rozhodně nechápu naprosto zavádějící obálku!? Podle mě by na ní měla být vyobrazená Místy!

11.01.2020 2 z 5

Rozkoše zimy Rozkoše zimy Eileen Gormley

Obsahuje spojlery ...

Kniha se mi zpočátku líbila a to dost, obzvlášť část "džungle". Nechybělo tam napětí ani poutavé dialogy. Ze začátku se scéna v jeskyni zdála být velice vzrušující, jenže Abbie si tam v jednom!! odstavci dost protiřečí. Nejprve odsoudí ty, kterým se výprasky líbí a vzápětí dosáhne orgasmu, když ji Jack vyplácí jako malou holku?! Opravdu si autorka myslí, že žena, která to nikdy nevyzkoušela, se dočká ohromujícího orgasmu jen při vyplácení rukou? Blbost!
Kniha obsahuje spoustu zarytých klišé o BDSM zaměřených lidí. Spoustu věcí je jako přes kopírák u 50 odstínů šedi, evidentně autorky čerpaly ze stejného porna :-D
Například smlouva, na co jím byla, když ji Abbie nepodepsala?! Neměli domluvenou stopku, u někoho, kdo SM nikdy neokusil?!
Stejně tak scéna s análním vibrátorem, pochybuji, že by ve skutečnosti žena něco takového snesla, když to předtím nezažila, jakoby se o nic nejednalo, nehledě na to, že se zničehonic ztratil ze scény.
A samozřejmě obsahuje stokrát omílánou klasiku od vanilek aneb svázat, trochu seřezat a pak oš****. To je přece BDSM!Ha, ha...

09.01.2020 3 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Tento díl se mi z celé série líbil nejméně. Velkou zásluhu na to mělo velké množství chyb a překlepů. Taky mi Grace nebyla příliš sympatická a ani Logan mi nepřirostl příliš k srdci. Též erotické scény byly jako přes kopírák a číst si po šesté stejné fráze mě už dost nudilo. Šest různých žen a přitom prožívaly vzrušení naprosto stejně, s cizím chlapem ihned dosáhly orgasmu... ještě zároveň s mužem...asi tak :-)

06.01.2020 3 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Těšila jsem se, až přijde řada i na samotného Colea. A musím říct, že se mi kniha velmi líbila, jsem ráda, že se autorka opět zmínila o ostatních členech, které známé z předešlých knih. Jsem moc zvědavá na další knihu :-)

04.01.2020 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Těšila jsem se, až si přečtu samostatný příběh o Hannah. Kniha se četla velmi dobře, i když sexuální scény mi už přišly trochu otřepané a ohrané. Za to rozuzlení příběhu s jedním studentem, víc nechci prozrazovat, pro ty, co ještě knihu nečetli, mi naprosto vyrazila dech.

03.01.2020 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Další skvělá oddechovka, kterou jsem měla přečtenou za jeden den. Nechybělo spoustu vtipných dialogů, napětí i romantika.

03.01.2020 4 z 5

London Road London Road Samantha Young

Ačkoliv jsem si Jo v předchozím díle neoblíbila, tak v této knize tomu bylo přesně naopak. Líbí se mi, že autorka nepíše jen bezduché romány,ale poutavé vyprávění okořeněné erotikou.

01.01.2020 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Sice se jedná o klasickou červenou knihovnu, pro mě to bylo odpočinkové čtení. Děj plyne lehce, s humorem i napětím i se správnou špetkou erotiky. Samozřejmě sexuální scény jsou mnohdy přemrštěné,ale tak už to u těchto knih bývá.

29.12.2019 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Z této knihy mám dost rozpačité pocity. Na jednu stranu bylo fajn se vrátit k hlavní hrdince,zjistit,jak se jí vedlo po smrti Willa, na druhou stranu už to nebylo ono. Něco mi tam chybělo, nelíbil se mi autorčin nápad co se týče dcery Willa.

29.12.2019 3 z 5

Psychopat Psychopat Keith Ablow

Má první kniha od tohoto autora, ale naprosto mě vtáhla do děje. Přečetla jsem ji za dva dny se zatajeným dechem.

27.12.2019 5 z 5

Emma Emma Jane Austen

Přestože tato kniha pochází od věhlasné autorky, čtení díla doprovázelo poněkud zklamání. Nejspíš jsem knihu četla v nepravý čas, a proto jí v budoucnu snad dám další šanci. Rozvleklý děj, těžkopádné věty a Emma mi byla krajně nesympatická.

27.12.2019 3 z 5

Grilování aneb Světová barbecue kuchařka Grilování aneb Světová barbecue kuchařka Michal Málek

Zajímavá kniha se spoustou tipů na grilování doplněné fotkami, které čtenáře naladí na tu správnou notu...

30.11.2019 4 z 5

Při čtení této knihy jsem často cítila naprostou zoufalost, beznaděj, ale i vztek a lítost. A to se tak často nestává, obzvlášť u knihy staršího data.

12.10.2019 4 z 5

Veselá vdova Veselá vdova Vladimír Neff

Ke knize jsem se dostala náhodou, bohužel jsem nečetla předchozí díly, i to je nejspíš důvod, proč mě kniha příliš nezaujala.

07.10.2019 3 z 5

Sexuální praxe Sexuální praxe Thomas Glynn

Tato kniha v dnešní době slouží už jen pro pobavení, alespoň já jsem ji takto pojala. Obzvlášť některé pasáže byly obzvlášť úsměvné. Na druhou stranu v době, ve které byla napsána se mohlo jednat o pikantní a do jisté míry i naučnou knihu.

28.09.2019 1 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Knihu jsem si přečetla,abych udělala pomyslnou tečku za celou sérii. Příjemně překvapily kresby ke každé povídce. Bylo fajn dozvědět se něco víc o královně ( myslím, že každému vrtalo hlavou, co viděla na králi Clarksonovi) nebo romantický příběh Marlee a jejího vyvoleného. Stejně tak se něco málo dozvědět, jak to vnímal sám Maxon a co se dělo po soutěži.

27.09.2019 4 z 5

První První Kiera Cass

Nebyla jsem si jistá, zdali se pustit do této knihy, neboť předešlý díl mě trochu zklamal. Chtěla jsem však dočíst sérii, abych věděla, jak to přece jen všechno dopadne. V tomto díle mi America byla o něco milejší než v Elitě. I když určitá nerozhodnost jí bohužel zůstala. Dostalo se však i na více akčních scén, které vyústily v překvapivý konec, který mě trochu rozlítostnil.
Celkově trilogie nebyla až tak špatná, i když by se našlo několik věcí, které mi nesedly.

22.09.2019 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

K této knize musím napsat, že mě poněkud zklamala. Hlavně, jak se America stále dokola nemohla rozhodnout mezi Maxonem a Aspenem. Nemohu říct, že by celá kniha byla špatná. Našlo se dost části, které se ukázaly celkem zajímavě.

22.09.2019 3 z 5