Jara.v Jara.v komentáře u knih

Plných pět hvězdiček za skvělé čtení. Víc k tomu asi nelze dodat.

09.03.2021 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Opět poutavé čtení a k tomu není snad ani co dodat. Druhý díl neztratil nic na kvalitě toho prvního.

09.03.2021 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Vymyslet takto skvělý příběh se všemi detaily to se Rowlingové opravdu povedlo. Skvělá kniha, která musí chytit snad každého. Při čtení mě kniha dostala do jiného světa mimo realitu a bylo to pro mě příjemné zpestření a uvolnění.

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Po Nevítaném hostu lehoulinké zklamání, ale čtivá forma s rychlým spádem mě dostala do děje velice rychle. Thrillery Shari Lapena stojí za přečtení všechny. Už se těším na další díl.

09.03.2021 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Tak u téhle knihy musím dát plný počet hvězdiček. Trochu mi to připomínalo 10 malých černoušků. Skvělý příběh plný tajemství a napětí. Krásně popsané prostředí, až to člověka zcela pohltí.

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Tenhle příběh mě nebavil tak jako Manželé odvedle, ale stejný rukopis autorky mě opět strhl a přečetla jsem to stejně rychle. Konec byl docela překvapení a možná i trochu překombinované.

09.03.2021 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Za tři večery přečteno. Důmyslně konstruovaný příběh. Celkově rychlý spád a poutavě napsané. Autorka nechává do poslední chvíle otevřené možnosti, ačkoli během příběhu se objevuje jedna nebo dvě věty, které při dobré pozornosti dokáží napovědět viníky.

09.03.2021 4 z 5

Musím to vědět Musím to vědět Karen Cleveland

Dobrá kniha se skvělým otevřeným koncem.

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Skvělé čtení.

Korán Korán neznámý - neuveden

Nejvíc mě zaujalo čtení vzniku Islámského náboženství a samozřejmě jsem si ze zvědavosti přečetla i zbytek.
No každý si z toho dle své inteligence vezme své.

08.03.2021 2 z 5

Strážce duší Strážce duší Arnošt Vašíček

Kvalitní čtení se zajímavými příběhy. Moc mě to bavilo a přečetla jsem to během dvou dnů.

Prodaná Prodaná Zana Muhsen

Tak po téhle knize jsem měla i noční můry. Emotivní a dech beroucí vyprávění toho, co se skutečně stalo. Dalších slov snad asi není potřeba.

Casino Royale Casino Royale Ian Fleming

Příběh mě nebavil tolik jako film.

08.03.2021 3 z 5

120 dnů Sodomy 120 dnů Sodomy Donatien Alphonse François de Sade

Tak tohle jsem po 40 stranách odložila. Docela se mi z ní navalovalo a to jsem byla na začátku.

08.03.2021 odpad!

Krásná pokojská Krásná pokojská James Ellison

Oddechové celkem rychle přečtené na dovolené u moře. Srovnatelné s filmem.

Kletba faraónů Kletba faraónů Philipp Vandenberg

Velice poutavé čtení o okolnostech objevení Tutanchamonovy hrobky. Brala jsem ty informace jedním dechem. Skvělá kniha plná zajímavých informací, které vám nic nenutí a nechá na čtenáři, aby si vybral, čemu bude věřit.

Panství Panství Steve Alten

Skvělá kniha s dějovým spádem a spoustou informací o mayské kultuře. Celou dobu jsem to hltala, ale konce mě zklamal. Takže jednu hvězdu dolů, ale jinak Alten moc dobře píše.

08.03.2021 4 z 5

Na stopě Šalamounovu klíči Dana Browna Na stopě Šalamounovu klíči Dana Browna Greg Taylor

Čekala jsem od knihy víc informací, ale ni zvláštního, co už bych nečekala.

08.03.2021 1 z 5

Je škoda, že tahle kniha nebyla delší. Příběh Bree mě moc bavil a zasloužila by si více pozornosti. Bylo to velice čtivé a poutavé a zcela jiný úhel pohledu.

08.03.2021 5 z 5

Dieta na spalování tuků Fatburner Dieta na spalování tuků Fatburner Christina Zacker

Skvělá inspirace na regulérní zhubnutí a udržení váhy. Recepty a různé kůry na očistu těla.