Jita160 Online Jita160 komentáře u knih

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Chceš mít příjemný den s knihou tak sání po této. Ví umí příjemně překvapit zajímavým příběhem, úžasně popíše hlavní postavy jejich emoce touhy a sny.Vždy má pro nás připravený nějaký zkrytý děj ,který je málo kdy předvídatelný.
A proto vůbec neváhejte čeká na vás veliká láska,smutek,zlost vzájemná chemie ale i pobaví.

04.04.2021 5 z 5

Láska bez scénáře Láska bez scénáře Tina Reber

Tato dvoudílná veliká čtivá knížka byla pro mě úžasná.
Stránky,kterých bylo opravdu hodně se mě sami otáčeli a hltala jsem příběh jak smyslu zbavená.
Moc se mě líbilo jak autorka vystihla celebritu jako člověka,který může prožít krásný milostný vztah a zachovat si soukromí,i když bez boje to nejde.
Nenechte se odradit od těchto mega tučnych knih,protože po dočtení si řeknete a to už je konec,já chci ještě....

03.04.2021 5 z 5

PS: Je to výzva PS: Je to výzva Winter Renshaw

No vážně,tato autorka má úžasné epilogy.
Vždy se těším na poslední stránky ,které dají celému příběhu tu pověstnou třešinkou na dortu.
Krásný příběh,který vam vyloudí úsměv na tváři.
Žádná divočina jen příjemné čteníčko,které vás pohladí po duši.

03.04.2021 5 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Boží,poslední slova v této knížce to vystihuji.
Příjemný,klidný a láskyplný příběh.Žádne velké zvraty nebo tragédie jen plynulý příběh, který vám vykouzlí úsměv na tváři.
Proč ne?

02.04.2021 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

PS:Jo taky jsem ho nesnášela!!!!
Pak mě ho bylo strašně líto a pak jsem ho milovala.
Neváhejte a nenechte si ujít příjemný,napínavý a lásky plný příběh.

30.03.2021 5 z 5

44 kapitol o 4 mužích 44 kapitol o 4 mužích B.B. Easton

Fakt nevím co napsat nebo co si o té knížce myslím.Začatek jsem opravdu kousala a to hodně ztuha...co to proboha je,o čem to celé bude,jak to může skončit,co nám tím autorka chce zdělit?
Druhá půlka byla už zřejmější a přestala jsem kousat a začala polikat.Nakonec to nebylo úplně o ničem a docela jsem se pobavila.
Takže úplně zklamaná nejsem ,ale další knížky už si nepřečte,ale jak se říká nikdy neříkej nikdy????

28.03.2021 1 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Jejda...domácí násilí je pro mě asi to nejhorší co se dá na ženě spáchat.Příběh popisuje jak dokáže,žena silná být aby ochránila sebe a své dítě před tyranem a hlavně začít důvěřovat někomu dalšímu i když on sám má své vlastní démony.

Reid Reid Melanie Moreland

Tohoto kluka si okamžitě musíte zamilovat.Těžky život,kterým si prošel ho sice poznamenal,ale jinak je nesmírně úžasný a ke všemu panic....
Moc pěkný příběh lásky,který se vám bude chtit číst pořád dokola.
Mám ráda příběhy na pokračování o kamarádech , kteří se v knížkách prolínají jako by to byl jeden příběh.
Teď už jen zbývá zase čekat na dalšího,chjooooo.

Maddox Maddox Melanie Moreland

Maddox je vážně zlatíčko.Jeho příběh byl zatím nejvíc,byl vzrušující,zábavný a plný citů.To jak jsou tito přátelé navzájem propojení a kryjí si záda mě nadchl.Tyto příběhy mě vždy pohladí po srdci,tak vzhůru za Reidem,myslím že i ten nezklame.

Tajemné touhy Tajemné touhy Jennifer L. Armentrout

Byla jsem přesvědčena,že nikdy žádnou knížku nezkritizuji,ale fakt musím.....tohle bylo děsné!!!!!
Prostě jsem jen sáhla pro špatném žánru?

26.03.2021 1 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Tak za tuto sérii opravdu moc díky.
Byla vážně skvělá.
Nenechala mě vůbec vydechnout dokud jsem nedocetla poslední díl.
Příběh byl velmi vzrušující a napínavý,nabitý chemii mezi dvěma spřízněnými dušemi.Moc jsem jim fandila.
A i když se mě to stává málo kdy tak na konci knížky jsem i slzy uronila.
Vůbec neváhejte a puste se do ní....

Aiden Aiden Melanie Moreland

Valibuk,to teda jo, pěkně se v tom plácal.Rány z dětství si někdo nese celý život ,ale Aiden s pomocí úžasné Cami to zvládl.
Stalking se často v knížkách neobjevuje proto pro měl byl tento příběh příjemnou změnou.Určite stojí za přečtení a teď šup na Madoxe.

Aiden Aiden Melanie Moreland

Valibuk, to teda jo....pěkně se v tom plácal.Je těžké rány z dětství pohřbít,někdo to nedokáže za celý živo,ale Aiden s pomocí úžasné Cami to zvládl.
Příběh o stolkingu není moc častý a proto byl příjemnou změnou.Určite stojí za přečtení....a ten šup na Madoxe.

Bentley Bentley Melanie Moreland

Mám moc ráda tyto série o kamarádech, kteří spolu podnikají,ale jinak jsou každý úplně jiný jako třeba série Bez dechu.
Bentley-uhlazený, nudný,tvrdý obchodník a samotář má všechno co si myslí,že potřebuje dokud nezakopne o batoh.
Krásně se rozvíjející se příběh s Emmy,kterému nechybí jiskřeni, vzrušení, vzájemné popichování,láska i zklamání.
Je velmi příjemné jak nás autorka pomalu připravuje i na zbývající jeho kamarády ,tak šup jdeme na ně.

Touha Touha Helen Hardt

Touha-Jade ji chce moc a prahne po ní a Tolon si ji odpírá kvůli své minulosti.Zničeny a pokřivený muž,který bojuje sám se sebou a i s Jade.
Mezi nima to jiskří ale i hodně skřípe.Zahaleno je to v tejemstvi které se pomalu odkrývá.
Po dočtení jsem smutná za ně za oba a tak co nejdříve potřebují pokračování...kdy to bude?

23.03.2021 5 z 5

Zámek hříchů Zámek hříchů Tiffany Reisz

Tiffany Reiszova,pro mě autorka mimozemšťan opět nezklamala.Píše tak fascinující a neuvěřitelné příběhy,až z toho mrazí (kam na ně proboha chodí?)
Zámek hříchu je příběh psaný velice intimně a do hloubky, až mě v určitých pasážích bušilo srdce a třásly se mě prsty,když jsem otáčela stránky.
Není lehké číst o lidské bolesti i když si ji sám dotyčný přeje a je z ní v extázi???
Rozhodně tato knížka není pro každého,ale na mě zapůsobila tak, že na ni jen tak nezapomenu.
Holt každý si hledá to své....

23.03.2021 5 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Toto je spisovatelka,které mě zatím ještě nezklamala.Vše co u nás od ní vyšlo už jsem zhltla.
Erotické romány,to je přesně co ona umí.Kdo na nich ujíždí tak jako já tak podte do ní.
Vždy hned vtáhne do děje a vydechnete až když knížku dočtete.Za mě rozhodně jo.

21.03.2021 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

No to fakt joooo!!!
Vážně skvělé napsaný příběh kde nechybělo nic co mám v knížkách rada.Prostě turbulence v pravém slova smyslu.
Určitě se k ní ještě vrátím vážně se do mě vryla.

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Pro mě naprosto nejlepší série kterou jsem prozatím přečetla.Dala mě vše co v knížkách chci a to je energie,vzrušení,zrada,pochybnosti , láska,zklamání i vražda.
Kdo tohle v knížkách hledá tak neváhejte a tuto sérii slupnete jak malinu....mňam

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Po dočtení Pana Romantika odkládám knížku a tleskám.Myslim,že jsem se usmívala po celou dobu co jsem ji četla.Krásně napsaný romantický příběh,tato autorka si zaslouží plný počet.Lehke a návykové čtení.
Vůbec neváhejte a poďte do ní ona si to zaslouží a vy také.