Jita160 Online Jita160 komentáře u knih

Gothikana Gothikana RuNyx

Ponurý příběh zahalený tajemstvím, prokletím, dávným proroctvím a magií....prostě divnokniha.
Odehrává se na temném hradě ,,Nikdyvíc" z kterého vám budou stát chloupky po celém těle. Číši z něho čiré zlo,ale i v něm se odehrává utajovaný, milostný ,bouřlivý vztah mezi profesorem ,, ďáblem Vadem" a duševně nemocnou studentkou ,,čarodějkou Corvinou". On se stává jejím přístavem v moři šílenství,protože ona potřebuje ďábla,který se postaví jejím démonům,protože sama jim čelit nechce.
Budete se cítit zmatení, frustrovaní,podráždění ale i vzrušení protože v Nikdyvíc je tolik tajemství,že je možná lépe když některé z nich nikdy nevyjdou najevo.

15.09.2024 5 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Kendall Ryan

Kdo má přečtené předešlé díly tak mu určitě utkvěl v paměti charismatický model Braydon s piercingem na tom správném místě:-D:-D:-D.
Je to muž ,který se vyhýbá závazkům užívá si života a hlavně přízni žen.
Ellie je taková šťoura,ale na ni je pak to rozhodnutí jestli všechno nebo nic.
Skvěle zakončení.

14.09.2024 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Krásný zamilovaný román s precizně popsanými pocity, které se na vás valí celou knížkou.Výborně podané erotické scény i přesto ,že je prožívá zničující muž ,který trpí velkou bolestí a ztrátou. Příběh byl od začátku zahalen krutým osobním tajemstvím ,které pilot Miles nechtěl prozradit. Ale znovu nelezená důvěra a láska k ženě, která se nechtěla vzdát mu otevřela bolavé srdce ,které znovu začalo bít pro novou životní lásku.
Paráda!!!

14.09.2024 5 z 5

Těsné pouto Těsné pouto Alessandra Torre

TOHLE BYLA NAPROSTÁ PECKA!!!!
Těsné pouto je boží eroticko thrillerový příběh se slibným začátkem a se zdrcujícím odhalením,které vám naprosto vyrazí dech.
Potkáme se tu s velmi bolestným tématem... noční můrou každé ženy.
Budete cítit jak spalující lásku tak i neuvěřitelné utrpení.
Za mě dokonalost!!!!!

10.09.2024 5 z 5

Turbulence touhy Turbulence touhy Kendall Ryan

V pokračováni to Fiona opět pořádně rozjela....mrcha excelentní.
Emmě a Benovi přidělala spousty vrásek,ale co by to bylo za lechtivou erotickou knížku ,která končí tím nejlepším možným koncem...a žili spolu až navěky :,-)

09.09.2024 4 z 5

Elegantní hřích Elegantní hřích Kendall Ryan

Příběhy z modelingového prostředí mě prostě baví.
Ale co žeru ještě víc jsou mrchy, které umí dát celému příběhu tu pravou peprnost.A Fiona se toho zhostila bravůrně.
Kniha měla čtivý děj a střídání vypravování Emmy a Bena jsem uvítala. No a trojka s Brayem...pecka.
Pokračování dám určitě šanci.

09.09.2024 4 z 5

Paralelní světy: Poslední potomek Paralelní světy: Poslední potomek Jana Filičková

Paní spisovatelka nám nabídla jeden ze svých splašených snů v podobě paralelního světa.
Povolila uzdu své fantazie opravdu bláznivě. Představa fantazie je u každého z nás odlišná, ale tady bylo zakomponováno skoro vše snad jen absence romantiké linky... tam mě chyběla.
Dávné přátelství ,které se přesouvalo z jednoho paralelního světa do druhého je obohaceno nadpřirozenými schopnostmi, zvláštními tvory, krutostí, proroctví a prokletím, přemísťování a hlavně chutí po moci a pomstě.
Za mě fantazie bylo až příliš, rušili mě přechody v kterých jsem se občas ztrácela i já .
Takže po dočtení jsem zmatená jak sáňky v létě. :-D:-D:-D

09.09.2024 3 z 5

666 ochrancov 666 ochrancov Emily D. Beňová (p)

Kdo propadá fantasy, síle pekla,spravedlnosti andělů a lásky,která překoná kouzla a nástrahy tak vůbec neváhejte. Poslední díl je úctihodným zakončením i když musím říct, že jsem z něho byla pořádně podrážděná a frustrovaná ,ale konec mě zahojil takže jo boží!!!!!

06.09.2024 5 z 5

666 anjelov 666 anjelov Emily D. Beňová (p)

Ve třetím díle jde o krutý boj, je to vlastně válka mezi dobrem a zlem.
Dariana satanova dcera pokládá další nástrahy ,udělá vše aby mohla dostat nazpět svého démona.
Ale láska mezi Adrienem a Vivien síly každým dnem, bojují všemožnými prostředky a hlavně poslouchají svá srdce ,které jim nikdy neposílají špatné souřadnice.Oba se musí změnit a dozrát aby mohli prožít to svoje ,, Žili spolu až na věky".Prostě všemožná jízda plná bolestí,nástrah, temna a neskutečné živočišné přitažlivosti.
Ukazuje se, že bez andělů není možné udržet svět v rovnováze. Skvělé!!!!

03.09.2024 5 z 5

666 démonov 666 démonov Emily D. Beňová (p)

Připravte se na pekelnou jízdu, kde místy ucítíte nezaměnitelný pach sýry a popela. Pokračování se přesuneme až do nejhlubších útrob pekla.
Znovu bolestně nalezená láska a důvěra mezi Vivien a Adrienem musí projít další těžkou zkouškou. Zhrzená milenka Deryona se totiž nehodlá vzdát. Zapojí svojí neuvěřitelnou moc ,použije lstí,najme temné zabijáky a explozivní stvoření ,která jsou tím nejlepším nástrojem pekla.... jen aby rozdělila a zničila nadpozemskou lásku mezi Vivien a Adrienem.

30.08.2024 5 z 5

666 duší 666 duší Emily D. Beňová (p)

(SPOILER) Sakra to bylo naprosto božííí....kouzelný.
Příběh mě vystřelil až do výšin.
Měl neskutečnou energii a šílenou příběhovou linku, která mě držela v neustálém napětí. Originální,krutý a temný fantasy svět s erotickou dynamikou,který se odehrává mezi peklem a nebem.
Vivien, žena s čistou duší ,kterou chrání andělé propadá Adrienovi synu ďábla. Jejich láska ukazuje sílu nad kterou je i peklo krátké.
Konec.. nečekaný a velmi zdrcující,takže mažu na pokračovani protože musím vědět, že na Adriana a Vivien čeká ....a žili spolu až na věky????

29.08.2024 5 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Milostné vzplanuti vzájemných nepřátel Westona a Sofie mě moc bavilo.
Protože oba přišly na to, že láska smysl dávat nemusí stačí když oba pocítí štěstí. Nějaká procházka růžovým sadem nebyla nic pro ně. Oni upřednostňují ústní boj a až potom si s láskou lížou rány.

27.08.2024 4 z 5

Inferno Inferno Kateřina Chaloupková

Už po přečtení ,,Kazišuka" jsem věděla, že si další knížku od této autorky nenechám ujít. Navíc přispělo k dobru i to,že se jedná o mé oblíbence... což jsou nemilosrdní mafiáni. Knížka mě neskutečně sedla, dostala jsem z ní úplně vše co od mafiánské lovy story očekávám. Důmyslně namíchaná a nebezpečná zakázaná láska díky,které se mě místy tail dech. Číšila z ní až neuvěřitelná energie při kterých emoce proplouvali všema stránkami. Inferno je noční klub,je to místo kde všechno začalo ,kde se Maxovi a Vicky naprosto obrátil život. Jejich vztah byl od začátku neskutečně komplikovaný,postavený na odlišných světech i kultuře a přesto jejich duše potřebovali jen něhu a porozumění.
Oba si museli projít trnitou cestou,která se neobešla bez utrpení, slz,smrti a zrady. Ale jejich vzájemná touha a sexuální závislost vedla jen k jednomu cíli a to neztrácet víru v tom druhém.
Rozhodně doporučuji tuto knižní bombu u které budete čekat až do samého konce na rozuzlení,usmíření a odkrytí tajemství.
Skvělé Katko!!!!

25.08.2024 5 z 5

Ten pravý Ten pravý Roni Loren

Příjemná a milá romantická knížka která nás opět zavede do Long Acre, kde se před lety stala velká tragédie.
Rebecca a Wes jsou oba s rozdílných světů. Ona tenkrát přežila střelbu a nesla si celý život trauma a pocity viny .Stává se z ní skvělá právnička, která žije jen pro firmu svého otce.
Wes je rozvedený kuchař, který při rozvodu díky Rebece, která zastupovala jeho ex přišel o svůj sen. Netradiční setkání a pomalé navázání vztahu, které muselo projít odpuštěním a velkým strachem...při kterém se obou pekelně zkomplikoval život, samozřejmě s tím nejlepším koncem.

22.08.2024 4 z 5

Předtuchy smyslnosti Předtuchy smyslnosti Nalini Singh

Žasnu nad autorčiným mozkem, že vůbec něco takového je schopna vymyslet a napsat. Její fantazie opravdu nezná hranic.
Zajímavý svět s naprosto neuvěřitelnými hrdiny. Na jednu stranu měňavec Vaughn, který na sebe dokáže brát podobu člověka a jaguára miluje prudce a vášnivě.
A na druhou Faith F-psyka citově vyprázdněná a neosobní ,která má schopnosti s předvídáním budoucnosti. Jejich vzájemná touha k poznání a přivlastnění byla nabitá sexuální dominancí.
Příběh mě udržel v napětí až do samého konce.

20.08.2024 4 z 5

Yannis Yannis Monika Sonnenberg

Touto knížkou jsem sáhla úplně vedle.
Příběh vypráví a dlouhé linii rodiny Pontiaka a mnoho jiných lidí.
Na mě až moc jmen a životních osudů bez náboje a nějakého zaujetí.

19.08.2024 1 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Moc pěkný příběh od autorky, kterou jsem ještě nevyzkoušela.
Nic nového ,ale přesto se mě to moc líbilo.
Kaden a Allie se stávají spolubydlícími s pravidly.
Vůbec si nesedli.... spíš naopak.
Pak přichází příměří a porušování pravidel.
Pak se otevírají skříně plné kostlivců, kterými jsou oba poznamenání.
Nedůvěra a strach zapříčiní ,že se odloučí.
No a pak jak už to bývá krásné usmiřování a Nový začátek pro oba.

18.08.2024 4 z 5

Bouře v našich srdcích. 2. díl Bouře v našich srdcích. 2. díl Jenny Naomi (p)

Vždy je obtížné psát recenzi na příběh, který je plný násilí a mučení.
Ale přesto je knížka zajímavá a velice čtivá, vidinou dobrého konce?Pokračování navazuje na předchozí díl tak je dobré mít po ruce oba.
Dominika a Rabii unáší krutý a vyšinutý sultán Emram ,který je potřebuje zlomit, pošpinit, zneužít a týrat jen aby dosáhl Kemalova území.
Je to pro Kemala a Dominika obrovská zkouška jejich lásky,odvahy a důvěry ,kterou si pracně vybudovali. Intriky, lži, zrady,odhalení homosexuality a pomalé vymývání mozku je málem připraví jak o život tak jejich lásku.
Příběh je psaný z vícero pohledů což dává příběhu dobrý přehled a vtáhne vás hluboko do myšlenek ostatních. Kruté, nelítostné, bolavé, zdrcující a sexem nabité čtení ukazuje sílu moci a peněz na bezbranných a slabých. Ale i to že láska má velkou sílu a mnoho tvaří a, že zlo v jakékoliv podobě musí být potrestán.

18.08.2024 4 z 5

Bouře v našich srdcích Bouře v našich srdcích Jenny Naomi (p)

Pro mě je tato knížka,velké české překvapení. Úžasné exotické prostředí, originální děj o kterém jsem ještě nečetla plus prvky LGBT.
No čtení ,které prostě neodmítnu :,-).
Mladému sultánovi umirá jedna ze svých oblíbených žen v jeho harému. Velmi nečekaně jí nahradí mladým nezkušeným klukem, kterého doslova unese od rodiny. Kemal je mladíkem naprosto posedlý a proto ho okamžitě učiní svým manželem.Jenže tím rozpoutává bouří v harému ,kde se cítí zbytek jeho žen a mužů v ohrožení.
Příběh vám přinese kontroverzní téma plné sexu, násilí, intrik.dominance,napětí ,ale i v neobvyklém světě otroků i.... lásku.
Hned se dávám do druhého dílu,který by si zasloužil trochu přitvrdit :,-)...a určitě doporučuji!!!!!

13.08.2024 5 z 5

Anglická lekce Anglická lekce Natasha Boyd

,,Násilí nezná pohlaví,adresu,rasu,národnost a výši příjmu".
Příběh je plný bolesti,citů a emocí.
Andrea dlouhé roky utíká před svým těžkým životem, který vedla s tyranským mužem.
Evan je bezpečnostní ochranka ve společnosti kde oba pracují.Stáva se jejím bodigárdem,stalkerem,mužem který po ní touží,ale...drží se zpátky.
Andrea je příliš zlomená a boji se dotyků, intimity...nikoho si nepouští k tělu. Cestu, kterou si k sobě nachází je velmi dlouhá, bolestivá a plná strachů z minulosti.
Postupem k sobě objevují lásku...ta ovšem nevězní,ale osvobozuje.Lásku,která nevyvolává strach,ale euforii.Lásku,která nezanechává modřiny,ale je tichá a radostná.

11.08.2024 4 z 5