josska josska komentáře u knih

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Na knihu jsem se těšila a mě se líbila,byla čtivá jsem zvědavá na pokračování.

22.04.2018 4 z 5

Po noci přijde den Po noci přijde den Anita Diamant

|Od knížky jsem čekala trochu víc,ale přečetla jsem ji

14.04.2018 3 z 5

Dívka, která psala na hedvábí Dívka, která psala na hedvábí Kelli Estes

Kdyby to šlo dám hvězdiček 10, moc pěkná knížka,prolínání minulosti a součastnosti mám moc ráda,příběh smutný měla jsem slzy v očích ....

25.03.2018 5 z 5

Déšť smývá stopy Déšť smývá stopy Mikaela Bley

Knížka se mě líbila,pěkně se četla ...

18.03.2018 4 z 5

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Co k tomu napsat,knížka hezky graficky zpracovaná,ale tot vše.Blogerku jsem neznala,jen jsem si chtěla přečíst něco jiného a moc mě to neoslovilo,čekala jsem něco jiného,je to asi pro mladší generaci.Knížku jsem sice dočetla, ale jsem ráda že jsem ji měla pujčenou z knihovny.

10.03.2018 2 z 5

Noc v Central Parku Noc v Central Parku Guillaume Musso

První knížka od autora a moc mě bavila,napínavá a ten konec mě teda překvapil...

24.02.2018 4 z 5

Vánoce v Paříži Vánoce v Paříži Mandy Baggot

Byla jsem ráda,že jsem to dočetla,kvuli výzvě,vánoce-Paříž no taková oddychovka

22.02.2018 3 z 5

Spiklenci z lásky Spiklenci z lásky Jaromír Jindra

Historické knihy zas tak moc nečtu,ale byla jsem mile překvapena,je poutavě napsaná,má moc pěknou obálku a pěkný konec

16.01.2018 4 z 5

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Kniha se dobře četla,střídali se pohledy postav,mělo to spád ale konec jsem čekala víc napínavý

13.01.2018 4 z 5

Oběť Oběť James Carol

knížka se mě moc líbila a pěkně se četla,děj byl zajímavý a napínavý,doufám že autor ještě něco napíše ...

07.01.2018 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

tak to super čtení,napínavé až dokonce

11.10.2017 5 z 5

Cukrová panenka Cukrová panenka Laura Lane McNeal

Knížka se mě moc líbila,pěkně se četla a moc překvapivý a čtivý konec

06.09.2017 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Tak to bylo něco,myslela jsem že ,už mě nic nepřekvapí a ono jo, čím dál tím lepší,četlo se to samo a člověk musí číst dál a dál a najednou opět překvapivý konec!!!

13.08.2017 5 z 5

Do tmy Do tmy Anna Bolavá (p)

První knížka od autorky,těším se na další

07.08.2017 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Na tuhle knížku jsem se moc těšila,Bábovky mě zklamaly a ted detektivka,byla jsem na ni zvědavá,sice moc postav ale pěkně se četla až na ten konec

06.08.2017 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Tak to teda bylo něco,nemohla jsem se odtrhnout.Myslím si že ty knížky jsou lepší a lepší

09.07.2017 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Další super Keplerovka,zajímavá a překvapivá až do konce

29.04.2017 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Knížka se mě moc líbila,zajímavý děj a to rozuzlení mě dost překvapilo

23.04.2017 5 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Knížka byla čtivě napsaná,ale hruzy tam,musela jsem číst postupně.Vubec nechápu jak zachránily svoje děti a je tam i popsaný co bylo po válce,moc čtivé,zajímavé ale fakt se na ty hruzy nesmí zapomenout.

02.04.2017 5 z 5

Sestry od majáku Sestry od majáku Gill Thompson

Kniha mě moc překvapila,napínavá plná emocí i slzička mě ukápla.Některé pasáže jsem doufala,že nebudou pravda,ale bohužel.....Bavila mě linka Alice jako zdravotní sestry ale i Jenny.Válka oběma sestrám přinesla těžké volby,zlomené srdce a životní změny.
Kniha má Prolog,Doslov,Poznámku autorky,Poděkování a krásnou obálku.
Láska je jejich světlem v temnotě

07.03.2024 5 z 5