Kate.S Kate.S komentáře u knih

Psi do kapsy Psi do kapsy Lea Smrčková

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek o psech:)

03.02.2013

Povídej pohádku Povídej pohádku Adolf Dudek

Knížka plná všech mých oblíbených pohádek.

Veselé příhody zvířátek Veselé příhody zvířátek Elke Meinardus

Jedna z mých oblíbených knížek, které jsem četla jako malá. Njevíce se mi vždy líbily ty ilustrace a pohádka Zapomnětlivý Punťa:)

Jů a Hele - Velká kniha Jů a Hele - Velká kniha Stanislav Holý

Moc hezky napsaná knížka s hezkými ilustracemi, kterou mě jako malou oslovily.

03.02.2013 4 z 5

Kouzelný svět pohádek Kouzelný svět pohádek Heather Amery

Jedna z knížek, kterou jsem v dětství zbožňovala. Ani si nepamatuji, kolikrát jsem ji četla a kolikrát mi ji někdo přečítal. Moc pěkná knížka.

Obrázky z českých dějin a pověstí Obrázky z českých dějin a pověstí Zdeněk Adla

Zábavnější forma čtení českých pověstí. Vždy jsem oceňovala vtipnost, kterou mi knížka nabízí.

České pohádky České pohádky Jan Drda

Moc ráda jsem tyto pohádky četla. Moje nejoblíbenější byla Dařbuján a Pandrhola, kterou jsem listovala snad nejvícekrát. I teď se na tuto knížku alespoň očkem podívám a pohádky miluju doteď:)

03.02.2013 4 z 5

Velká kniha komiksů #1 Velká kniha komiksů #1 Vlastislav Toman

Jeden čas jsem komiksy přímo zbožňovala. Tato knížka byla pro mě opravdu něco krásného, něco k čemu jsem se několikrát ráda vracela:)

Malý vlkodlak Malý vlkodlak Sandra Vebrová

Nechte se zanést do svět napětí a fantazie? Ne, to opravdu raději ne. Alespoň ne do tohoto světa. Nudný děj, nudné postavy. Vůbec mě to nebavilo. Druhý díl? Ne, děkuji.

Kocour Vavřinec a jeho přátelé Kocour Vavřinec a jeho přátelé Dagmar Lhotová

Opravdu veselé příběhy, které neomrzí.

Malá čarodějnice Malá čarodějnice Otfried Preussler

Milovala jsem tuhle knížku. Když jsem neuměla číst, tak jsem si ji nechala před spaním předčítat a pak jsem ji sama četla několikrát.

Dóóóst dobrá ségra Dóóóst dobrá ségra Karen McCombie

Celkem vtipná a oddechová četba.

02.02.2013 4 z 5

Oživlá mumie Oživlá mumie Thomas Brezina

Příběh nic moc. Znám lepší knížky o mumiích.

02.02.2013 3 z 5

Zlatý kompas Zlatý kompas Philip Pullman

Po knize jsem sáhla, protže se všem moc líbila a navíc to vysoké hodnocení...Teď to nechápu. Příběh mě vůbec nezaujal. Lyra mi přila až moc přechytračelá a dotěrná holka.

02.02.2013 1 z 5

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

Celkově nudná knížka, která mě nijak nenadchla. Další upíří sága? To už jich není dost? Řekla bych, že ano. K žádné z postav jsem si neudělala vztah, protože mi byly jedninačně nesympatické. Děj. No, co se tam vlsatně dělo? Nic zajímavého. Přesně tak. Nudný děj, u kterého málem usnula. Knížku jsem si půjčila, protože mě nejprve zaujala obálka. Říkala, jsem si, že to může být zajímavé, ale to jsem se pletla. Další díly nechci ani vidět.

Kletba egyptské mumie Kletba egyptské mumie Robert Lawrence Stine

Po knize jsem sáhla, protože mám ráda egyptskou tématiku a mumie jsou moje oblíbené. Každopádně jsem byla zklamaná. Možná kdybych ji četla někdy dříve, tak by se mi líbila. Ale nic moc.

02.02.2013 3 z 5

Magyk Magyk Angie Sage

Byla jsem zklamaná. Svým způsobem jsem byla na čtení celkem natěšená, protože jsem čekala něco...já ani nevím, co přesně, ale tato kniha to jistě neplnila. Po pát stránek jsem se začala nudit a do čtení jsem se nutila. Příběh mě nijak nezaujal. Příznivce fantasy jsem, ale tohle se mi nelíbilo.

02.02.2013 2 z 5

Massagre Massagre Darren Shan (p)

Je tu jisté zklamání. Hlavně po pěkných prvních dvou dílech. Nevím proč, ale nijak mě děj nezaujal jak u předešlých knih a celkově jsem se nudila. Předchozí Demonaty jsou moc hezké.

02.02.2013 2 z 5

Darebák David chystá léčku Darebák David chystá léčku Francesca Simon

Knížky Darebáka Davida se velice dobře čtou. Jsou jednoduché na čtení a osloví každého dětského čtenáře. Já v dětských letech u nich byla naprosto unešena.

Nápady darebáka Davida Nápady darebáka Davida Francesca Simon

Darebák David byl pro mě jeden čas nejlepšími knihami. Tato patřila samozřejmě mezi ně.