Kerberos Kerberos komentáře u knih

Ďáblova kolonie Ďáblova kolonie James Rollins (p)

Další konspirační teorie o možném konci světa a záchraně lidstva s pomocí Sigma Force . Poutavé dobrodružné čtení

13.12.2021 4 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Překvapivý námět - je děsivé, že by se mohlo něco takového přihodit. Konec je překvapivý napovídá, že bude další pokračování.

11.12.2021 5 z 5

Udělám ti ze života peklo Udělám ti ze života peklo Ellen Berg

Příjemné odreagování v předvánočním shonu. Hlavní hrdinka to zvládla skvěle i když realita bývá jiná. Takové trochu upozornění pro nás ženy udržujme se a buďme ve střehu. Pozor na kamarádky ! A ty mladé, atraktívní občas umí i vařit.

10.12.2021 4 z 5

Muži zrají jako víno Muži zrají jako víno Jitka Ludvíková

Třetí díl je slabší než předchozí dva, ani jsem se moc nesmála.

07.12.2021 3 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Dana Stabenow

Jsem ráda ,že jsem dala autorce ještě šanci ,po dvou průměrných dílech byl tento skvělý.

06.12.2021 5 z 5

Mlčící žena Mlčící žena Karin Slaughter

Karin Slaughter je má oblíbená autorka ,četla jsem skoro všechny knihy, které byly u nás vydány. Musím říct, že postupem času nabývají na objemu. To je asi jediné co bych vytkla, tato kniha mohla mít o sto stran méně.v Teď vychází nová kniha - tak se mám zase na co těšit.

05.12.2021 5 z 5

Draculova žena Draculova žena Michaela Ella Hajduková

Historické fantasy říznuté červenou knihovnou. Když už nic, tak mě to alespoň přivedlo k tomu abych si vygooglila Vlada III.

02.12.2021 3 z 5

Deset žen Deset žen Marcela Serrano

Styl jakým je kniha napsaná mi nějak nesedl, zdlouhavé, nezáživné.

02.12.2021 3 z 5

Na dně Na dně Jørn Lier Horst

Tohoto autora hlavně poslouchám, takže nemám díly popořádku, ale to moc nevadí. Opět povedené ,napínavé, prolíná se vyšetřování otce s prací dcery novinářky.

01.12.2021 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Tak to bylo opravdu zamotané, Lottie nevěděla do čeho se pouští. Stará tajemství, která poznamenají i její život.

30.11.2021 4 z 5

Eminy slzy Eminy slzy Ružena Scherhauferová

Hodně zamotané rodinné vztahy, celkem uvěřitelné.

28.11.2021 4 z 5

Na špatném místě Na špatném místě Joy Fielding

Nefandím seznamkám a už vím proč. Napínavé, chvílemi až mrazivé. Hlavní hrdince jsem fandila a mamince taky, proč by si i ženy v důchodovém věku nemohly užívat života. Rivality v rodině bylo až příliš, ale to tak v životě taky bývá.

28.11.2021 5 z 5

Devátá oběť Devátá oběť Dana Stabenow

Ani druhý díl není o moc lepší, ale protože jsem si půjčila čtyři díly ,tak tomu dám ještě šanci.

26.11.2021 3 z 5

Chladný den pro vraždu Chladný den pro vraždu Dana Stabenow

Nová série začíná nějak rozvláčně ,zatím víc rezervace a přírody než děje. Doufám, že další díly budou lepší.

26.11.2021 3 z 5

Ano, můj pane Ano, můj pane František Niedl

Vyprávění pana Niedla je poutavé a velmi návykové. V ději trochu navazuje na díla předchozí a objevují se tu zmínky o nám jichž známých postavách. Postava Ondřeje z Rohatce ,statečného a nebojácného bojovníka, který dostal za své služby menší panství .Již se těším na další díl.

25.11.2021 5 z 5

Chci to taky! Chci to taky! Ellen Berg

Nic se na nás nepodepíše víc než rodiče ,jejich výchova a prostředí ve kterém vyrůstáme. Úsměvný román o Charlotte, které se podaří změnit život a vymanit se z vyšších kruhů..
Není nad dobré ,upřímné kamarádky, které vám přejí jen to nej..

23.11.2021 4 z 5

Ledový strach Ledový strach Mads Peder Nordbo

Druhý díl má přímou návaznost na první, je ještě lepší a ani ty jména už mi nevadily. Opět tvrdé, krvavé a zamotané. Musím si sehnat další díl.

23.11.2021 5 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Slibně začínající nová severská série. Tvrdý příběh, sympatický hlavní hrdina, hodně postav a zvláštní jména ,

22.11.2021 4 z 5

Temný proud Temný proud Lincoln Child

Knihy s agentem Pendergastem buď milujete nebo se vám nelíbí. Já jsem ta první skupina. Opět akční, napínavé čtení .

20.11.2021 5 z 5

Výjezdovka Výjezdovka David Urban

Popis 24 hodinové směny kriminalisty na výjezdovce a do toho zapracovaných několik případů. Drsné popisy míst činu.

18.11.2021 4 z 5