Ketfl Ketfl komentáře u knih

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Hned na úvod musím zmínit, že jsem velkou fanynkou Mariany Zapaty a na každou její knihu se těším jako na Vánoce. Její slow burn romance se zvláštním humorem mě neskutečně baví. Na příběh Zaca jsem byla zvědavá, protože jsem si ho stihla oblíbit v knize Srdcem proti zdi, kde byl spolubydlícím hlavního hrdiny Aidena. Příběh knihy Dvojitý zásah se ale odehrává až několik let po příběhu knihy Srdcem proti zdi, což mě krapet překvapilo.

Bianca se přátelila se Zacem od dětství. Zac byl totiž nejlepším kamarádem jejího bratrance a tato trojice trávila hodně času spolu. Jak ale čas plynul, Bianca se do Zaca totálně zamilovala. Jenže Zacovi se začala rozjíždět slibná kariéra hráče amerického fotbalu, proto se musel odstěhovat a dvojice spolu ztratila kontakt.

Po 10 letech se jejich cesty opět zkříží a je to, jako by snad ani žádný čas neuběhl. Dvojice brzy zase najede do přátelských kolejí, ale je evidentní, že stará láska nerezaví.

Příběh mi přišel hodně zajímavý i tím, jaké kariérní problémy musely hlavní postavy řešit. Zac se začíná pomalu smiřovat s tím, že jeho kariéra se blíží ke konci, naopak Bianca se snaží svou kariéru pořádně nastartovat.

Je fakt, že příběh se místy trochu táhl, ale Mariana píše tak čtivě, že i tato mírně nudnější místa jsem zhltla jako malinu. Vše doplňuje její specifický "hovno" humor, který nemusí sednout každému, ale já ho totálně zbožňuju!

Musím ale říct, že ta slow burn romantika se spíš hodí k těm bručounským a citově nedostupnějším hlavním hrdinům, proto ani Dvojitý zásah bohužel nesesadí z trůnu mého nejoblíbenějšího Kultiho. Hned na druhém místě mám Lukova, ale Dvojitý zásah řadím na třetí místo! Za mě skvělé počtení, Zacovi a Biance jsem moc fandila, aby vyřešili veškeré nedorozumění a aby našli společné štěstí.

Doporučuji!

20.01.2024 5 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Předstíraný vztah nebo falešné manželství jsou další z mých oblíbených knižních témat. Ella Maise mě navíc mile překvapila knihou Miluju tě, Jasone Thorne, která se mi opravdu moc líbila, takže bylo jisté, že si knihu Manželství pro jednoho určitě nenechám ujít. A dobře jsem udělala, protože tato kniha mi sedla přímo dokonale.

Hlavní hrdinové se jmenují Rose a Jack, takže jeden by si myslel, že jejich vztah je předem odsouzený k nezdaru, nebo ne?
Rose byla ale absolutně úžasná hlavní hrdinka. Zůstala více méně sama, přesto byla absolutní sluníčko a postupně se jí podařilo rozehřát zmrzlé srdce citově zakrnělého a chladného Jacka. Jejich vztah byl prostě úžasný a celá ta slow burn romantická linka? Ach! Neskutečně jsem si to užívala. Chemie mezi touto dvojicí byla opravdu skvělá.

Líbilo se mi, že kniha neměla nějaký zdlouhavý začátek. Hned v úvodu se spolu hlavní dvojice domluví na falešném sňatku a jejich životy už dál plynou bok po boku. Bylo skvělé sledovat Rose, jak buduje svou kavárnu a Jacka, jak ji ochotně pomáhá, i když vlastně původně vůbec nechtěl.

Kniha ale není jen o dvojici a odkrývání jejich různých tajemství. Nabízí také další zajímavé téma a musím říct, že s tím, co musela Rose řešit, jsem se zatím vůbec nesetkala. Takže to pro mě bylo opravdu nečekané a neotřelé.

Příběh určitě sedne všem, kdo mají rádi slow burn romantickou linku a témata falešných/předstíraných vztahů a postav typu bručoun vs. sluníčko. Tady si těchto témat totiž užijete dosyta! Já jsem tedy byla maximálně spokojená a určitě si nenechám ujít další tvorbu této autorky.

03.01.2024 5 z 5

Úlet na dva týdny Úlet na dva týdny Samantha Towle

Dillon Dawsonová je autorkou romantických příběhů, její vlastní příběh však moc romantický není. Její poslední vztah se rozpadl těsně před svatbou, a tak se Dillon vydává sama na Maledivy, kde měla strávit své líbánky. Teď ji čekají dva týdny klidu bez mužské společnosti. Tedy tak si to aspoň Dillon plánovala...
West Oakley žádné vztahy nepěstuje a romantika je mu úplně cizí. Jako profesionální hráč fotbalu nemá o ženskou pozornost nouzi a přesně tak mu to dokonale vyhovuje. Na Maledivy se vydá, aby unikl nejnovějšímu skandálu a strávil pár týdnu v místě, kde nikdo netuší, kým ve skutečnosti je.
Když se tahle dvojice ale poprvé setká, je jasné, že chemie mezi nimi je silnější než cokoliv jiného. Tak proč to nevyužít a po dobu pobytu si společně neužít? A tak se zrodí plán na úlet na dva týdny. Po skončení pobytu se dvojice rozejde a už se víckrát neuvidí. Jenže co když odejít od sebe bude těžší, než si dvojice zpočátku myslela?

Není nad to si na podzim otevřít knihu, která vám opět navodí léto. Takže šup se svetry do skříně! Tato kniha vám nabídne písčité pláže, průzračnou vodu, barevné koktejly s deštníčky, občas nějakého žraloka a útočného kraba, ale taky totálně žhavé postelové dovádění. Ale pěkně popořadě! Tato kniha se totiž z počátku tváří jako nenápadná šedá myška, ale skrývá v sobě skvělý příběh, který mi neskutečně sedl. Hlavní hrdinka Dillon toho zažila v poslední době až dost. Nevěru, zradu. Přesto je to vtipná kopa a její hlášky mě bavily celou knihu. Její první seznámení s Westem bylo úplně ťuťu ňuňu. Já jsem si tyhle dva tak zamilovala! A ta jejich vzájemná chemie? Tohle moc chcete číst. Autorka má skvělý styl psaní a její erotické scény se čtou jedna radost. Jasně, kniha vám nenabídne nic, co byste už jinde nečetli. Taky zvrat ohledně Westova otce mi přišel poněkud zbytečný a přitažený za vlasy. Ale jinak jsem si užila každou jednotlivou stránku a užívala si skvěle napsaný příběh. No a ten summer vibe je takovou třešničkou. Hned bych se natáhla na pláž s drinčíčkem a tuhle jednohubku si sfoukla znova. Za mě super a doporučuji!

Hodnotím 4,5 z 5

IG: @vnimej_svet_knih

05.10.2023 5 z 5

Knihomolové Knihomolové Emily Henry

Autorka mě mile překvapila, že se příběhu chopila trochu jinak. Kniha je pojatá humorně a dělá si tak trochu legraci z klasických romantických knih. Nora je totiž přesně ta hlavní hrdinka, kterou si normálně chlap nevybere. Ze začátku možná chvíli trvá, než čtenáři Nora přiroste k srdci, ale jakmile se celý děj přesune do malého městečka Sunshine Falls v Severní Karolíně, tak se příběh hezky rozjede. Vtipné úkoly a interakce mezi místními, Norou a Charliem mě moc bavily. U knihy jsem se několikrát pěkně od srdce zasmála. Za mě by neuškodilo ještě více chemie mezi Norou a Charliem, ale i tak jsem celkově s vývojem jejich vztahu spokojená. Konec byl možná mírně natahovaný, ale jako celek knihu hodnotím velmi pozitivně. Čtení jsem si užila a věřím, že si jej užijete i vy.
Pěkné počtení na léto!

17.07.2023 4 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Kancelářská a hate to love romance. Prostředí New Yorku a Španělska... Já se zamilovala! Tato kniha má totiž všechno, co si představuji u pěkné romantické knihy.

Ano, námět a zápletka není ničím originální, přesto vše vyváží naprosto úžasný styl autorčina psaní a dokonale vykreslené charaktery postav, které si zamilujete. Aaron je přesně ten typ hlavního hrdiny, kterého já žeru. Fakt! Další chlap, kterého vítám ve své sbírce knižních mužských miláčků. Catalina je úžasná, soběstačná a paličatá jako mezek. Její smysl pro humor mě několikrát neskutečně rozesmál. Spolu s Aaronem tvořili úžasnou dvojici a ta jejich chemie? Úžasné! Jen jsem si někdy říkala, že nechápu, jak může být Lina tak slepá! Autorka umí skvěle popsat různé situace, pocity a emoce, takže jsem se do příběhu vžila, jako bych byla sama jeho součástí.

Knihu jsem si užila od první do poslední stránky. Jedná se o skvělou oddechovou romantickou knihu. Pokud tedy sháníte nějakou četbu třeba teď na letní dovolenou, tato kniha by rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti.

04.07.2023 5 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Leisu Rayven jsem si u jejích předchozích dvou knih dost oblíbila, takže jsem se na Doktora Lásku opravdu hodně těšila. A musím říct, že nejsem zklamaná. Líbí se mi, že příběh je vyprávěn z pohledu hlavního hrdiny. Toby byl dost velký sympaťák, kterého si snad musí zamilovat každá. Kniha byla celkově velice vtipná, několikrát jsem se fakt pěkně zasmála. Takovým ozvláštňujícím prvkem je tu umělá inteligence, u které jsem chvíli přemýšlela, zda je to fakt dobrá sranda, nebo už trochu moc, ale celkově se mi to líbilo. Přesto ale 5 hvězdiček dát nemohu, protože to věčné drama kolem vztahu mezi Tobym a Joannou bylo někdy už strašně prodlužované a otravné. Kolikrát jsem si říkala, zda za to Jo vůbec Tobymu stojí? Neříkám, bylo jasné, že si musela vyřešit svoje problémy, ale panebože, někdy jsem fakt měla chuť s ní zatřást (a s Tobym trochu taky). Nebýt tohohle zbytečného dramatu, tak by na mě kniha zapůsobila asi lépe. Takhle jsem si čtení užila, ale znovu knihu už spíše číst nebudu.

04.07.2023 4 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Kniha mě rozhodně zaujala svou sportovní tématikou a maloměstským prostředím. Fotbalu je v knize celkem dost, ale přesto tak akorát, aby si příběh oblíbili i ti, kteří sportovní tématice úplně neholdují. Hlavní postavy, Ronan a Nova, měly zajímavé životní příběhy. Navíc mi byli opravdu sympatičtí a měli mezi sebou skvělou výbušnou chemii. Autorka v tomto příběhu rozhodně nešetří vtipnými scénami a hláškami, opravdu několikrát jsem se od srdce zasmála. Přesto musím říct, že jsem celkově od příběhu čekala malinko víc. U romantických knih se dá čekat, že jsou plné klišé, přesto mě mrzelo, že tento příběh nenabídne absolutně nic navíc, než co je jasné hned od začátku. Autorka má navíc tendence všechna vážnější témata obejít nebo změnit ve vtip a detaily nedopracovat. Kniha si rozhodně najde své příznivce, i mně se velice líbila a určitě si nenechám ujít další díl. Přesto wow efekt se u mě nedostavil.

26.06.2023 4 z 5

Princ Princ Devney Perry

Tak to je on. Pro mě zatím nejlepší díl série. A velkou roli na tom hraje Luke, nebudeme si nic nalhávat. Tohle je totiž muž, kvůli kterým se čtou knihy. Prostě chlap, který má všechny úžasné klady, a ještě je navíc pekelně sexy. Se Scarlett tvořili naprosto dokonalou dvojici. Jejich vztah byl plný výbušné chemie a vášně.
Celý příběh mě neskutečně bavil, konečně se tu vrací aspoň část toho temna. Spíš je to pořád takové mini temníčko, ale konečně se blížíme aspoň něčemu. Celý příběh se točí kolem vyšetřování a také ochrany svědka, což postaví Luka před zásadní rozhodování. Zvítězí láska nebo to, co je správné?

Příběh také poodkrývá další informace o životě Scarlett, ale také Presley, jejíž příběh jsme si již mohli přečíst v předchozím díle s názvem Princezna. Scarlett si mě získala svou sílou, odhodláním a ochotou obětovat svůj život, jen aby alespoň na chvíli okusila svobodu a získala život, po kterém vždycky toužila.

Kniha také představí příběh další dvojice, Lea a Cassie, a vypadá to, že bude na co se těšit. Já jsem upřímně moc zvědavá.

Princ mě opravdu neskutečně mile překvapil a stává se pro mě zatím nejlepším dílem série.

13.06.2023 5 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Zapata je jedna z mých nejmilovanějších autorek, takže jsem se na vydání nové knihy neskutečně těšila. Tímto děkuji @humbook, že jsem si knihu mohla přečíst ještě před jejím vydáním. #humbookblogeri

Přiznám se, že téma knihy mi přišlo neskutečně zajímavé a stejně tak zpracování. První část knihy totiž sestává z e-mailů a později zpráv, které si mezi sebou Ruby a Aaron vyměňují. Obě postavy tedy poznáváme tak, jak se i ony poznávají navzájem. Některé zprávy byly milé, jiné vtipné (u vtipu s kanibaly a těstovinami se směju ještě teď), další šly více do osobních problémů. Přesto musím říct, že ač text neskutečně rychle ubíhal, tak některé zprávy mi přišly trochu nudné. Změna přijde v druhé části, která už je psána klasicky, jak jsme u Zapaty zvyklí. Zapata svůj rukopis a styl humoru nezapře. Text se četl skoro sám, i přesto, že svým způsobem se v knize zase tak nic extra zajímavého neodehrálo. Postavy mě někdy svým chováním trochu štvaly, ale i tak jsem knihu přečetla jedním dechem a stránky se mi doslova míhaly pod rukama. Ruby byla na můj vkus až moc ufňukaná a Aaron, kterého se autorka snažila vykreslit jako playboye, byl v závěru cukrouš, který se uměl pěkně červenat. Některé situace mi přišly hrozně málo propracované a nevyužité, ale přesto na mě celý příběh působil moc mile, lidsky a reálně a u jeho čtení jsem se musela několikrát usmívat. Vztahu těch dvou jsem neskutečně fandila a celou tu slow-burn romantiku jsem si opět užila. I přes některé nedostatky ale kniha nabízí také několik velice silných momentů, hlášek a myšlenek, které mi zůstaly v hlavě. Závěr by za mě snesl trochu víc, ale přeci jen příběh Ruby a Aarona svým způsobem pokračuje v knize S láskou, Lukov, takže čtenář má možnost znovu nahlédnout (alespoň okrajově) do jejich životů.

Za mě tohle nebyla nejlepší Zapatovka, ale musím uznat, že se to četlo skvěle. Kulti je prostě ale zatím jen jeden.

Hodnocení 3,5/5

10.04.2023 4 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Jedno ze starších děl od mé oblíbené autorky, které stále čekalo na přečtení, se konečně dočkalo. Musím říct, že královna otřesných charakterů nezklamala, a i v tomto příběhu na vás bude čekat postava Alexe, kterého si rozhodně užijete. Já sama chvíli přemýšlela, jestli bych ho nejradši flákla po hlavě, nebo mu dala pusu. Kniha je nesmírně čtivá, jak jsme u L.J. Shen všichni zvyklí. Jak jsem se začetla, stránky mi doslova lítaly pod rukama. Nicméně na rozdíl od jiných děl autorky jsem si z tohoto příběhu úplně na zadek nesedla. Nemohu totiž vyloženě tvrdit, že by mi hlavní (ale i vedlejší) postavy byly úplně extrémně sympatické. I zápletka mi nepřišla tentokrát tak dobrá, jako tomu je u jiných děl. Působilo to na mě trochu vynuceně. Co mě ale bavilo, tak skvělá chemie! Ta se autorce povedla, jako vždy. Ač bych tuto knihu za svou oblíbenou od autorky neoznačila, tak i přesto se skvěle četla a bavila mě a proto hodnotím 4/5.

02.04.2023 4 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Věřím, že asi většina z nás po skončení Zvrhlého krále napjatě očekávala druhý díl. A že je rozhodně na co se těšit.

Autorka to opět rozjela ve velkém stylu. Ačkoliv mně osobně se Ocelová princezna zdála asi více jak do půlky knihy jako taková výplň a příprava na velké finále, kterého se dočkáme ve třetím díle této série, tak i přesto se kniha rozhodně nijak netáhne. I během těchto dá se říct nudnějších pasáží autorka totiž nezahálí a tu a tam vyjdou najevo další části skládačky, které dohromady utváří celé to velké tajemství, které tvoří minulost hlavních hrdinů. Přiznám se, že jsem díky tomu knihu nemohla vůbec odložit a téměř bez dechu hltala stránku za stránkou, abych se dozvěděla, co se bude dít dál. Některá tajemství vás možná napadnou v průběhu čtení, jiná vás možná překvapí. Jisté ale je, že Rina si se svými čtenáři hraje jako kočka s myší a nic nemusí být tak, jak se na první pohled zdá.

Aiden i Elsa jsou opravdu zvláštní dvojice a názory na jejich osobnosti i vztah se mohou různit. Já sama kolikrát valila oči a říkala si, že tohle bych nepřežila ani vteřinu. Každopádně musím uznat, že číst o tom mě fakt baví. I když mně osobně by asi víc vyhovovalo, kdyby se takto chovaly spíše starší postavy. Přeci jen ten věk 17-18 let mi na tohle dílko a na vše, co se v něm děje, přijde docela málo.

No, a pokud vás dostal závěr prvního dílu, tak se připravte, že závěr druhého dílu vás absolutně sejme. Já jsem zůstala koukat s otevřenou pusou a opravdu nutně potřebuju další díl! Nebudeme si nic nalhávat, autorka opravdu umí navnadit a nalákat na pokráčko.

Tohle čtení si fakt nesmíte nechat ujít.
Hodnotím 4,5/5

29.03.2023 5 z 5

Candy Candy Baja Dolce

Svätý Candybože!
Nevěřila bych tomu, protože Habibi byl fakt úžasný, ale Candy ho ještě o kus překonal! Příběh mě ihned strhl a všechny ty emoce a tajemství? Můj ty Candy, ty vás doslova semelou a pohltí.

Dorian je sebevědomý, nádherný a tajemný muž, který má za sebou opravdu temnou minulost. Ta ho ale vytvarovala do osobnosti, kterou je dnes. Však také existuje velice zásadní důvod, proč se právě nyní objevil v klubu LocalX.

I nádherná blondýnka Gia si sebou táhne ranec problémů, díky čemuž je rozhodnutá, že klub, který jí byl dlouhá léta domovem, jen tak nedá.

Na začátku je to tedy mezi ústřední dvojicí pěkně na ostří nože, jenže co rozhodně nemohou ignorovat, je vzájemná přitažlivost.

Připravte se tedy na výbušnou chemii, která je tak obrovská, že by spálila celý klub LocalX a nejspíš i okolní pozemky.

Rozhodně se ale můžete těšit na odkrývání životních příběhů jednotlivých postav, ale také temných tajemství, která čtenáři nedají spát.

Příběh Candyho není klasicky ukončený, jako byl příběh Habibiho, nicméně autorka připravila půdu pro třetí díl série, kterého já se tedy již skutečně nemohu dočkat!

Tento příběh si opravdu musíte přečíst, protože tahle kniha má všechno, co by kniha měla mít, a ještě mnohé navíc. Klobouk dolu, protože tomuhle já říkám spisovatelské nadání.

13.03.2023 5 z 5

Princezna Princezna Devney Perry

Příběh Presley a Shawa mě moc bavil. Tato dvojice mezi sebou měla skvělou chemii a jejich vzájemné hašteření a dohady mě opravdu moc bavily. Líbily se mi i jejich životní příběhy a zápletka příběhu. Neříkám, že se v knize neustále něco děje, ale celý příběh je opravdu hezky napsaný. Autorce se musí rozhodně nechat, že má velice příjemný a čtivý styl psaní, díky kterému se kniha čte jedna radost. Za mě je tento díl i celkově zajímavější a čtivější než předchozí díl.

Bohužel knihu dost sráží to, že je prezentovaná jako součást temné romantické série. Upřímně? Temno čtenář dostane možná tak tehdy, když se příběh odehrává v noci. Jinak to temnotu dle mého názoru nevidělo ani z rychlíku. Od prvního dílu, který mi přišel "nejtemnější", tu tedy rychle sklouzáváme k obyčejné romanci. Tato romance je sice dobře napsaná, bohužel se může stát, že díky této mystifikaci nenaplní očekávání některých čtenářů. Já jsem z knihy ale i tak nadšená a další díl si nenechám ujít. Jen tu temnotu od toho už opravdu neočekávám.

Hodnocení: 4,5/5

26.02.2023 5 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Hned na úvod musím říct, že příběh Avy a Alexe se četl skoro sám. Autorka má úžasný styl psaní a moc mě bavilo sledovat životní příběhy hrdinů. Ava je usměvavá, ačkoliv si z minulosti za sebou táhne velice dramatickou událost, díky které si nepamatuje své dětství. Naopak Alex si pamatuje vše. V hlavě si přehrává veškeré chvíle, které v životě prožil, a chladně promýšlí každý jednotlivý tah, který ho dovede k vytouženému cíli. Ava a Alex nemohou být rozdílnější, ale jakmile se jejich životy začnou více střetávat, tak jiskru mezi nimi rozhodně nelze ignorovat. Celkově musím říct, že životní osudy obou hlavních hrdinů mi přišly nesmírně zajímavé, někdo může říct, že možná i předvídatelné, ale pro mě to tak úplně nebylo. Já sama jsem byla z rozuzlení příběhů obou hrdinů docela překvapená. Ač se mi obě hlavní postavy zamlouvaly, tak Alex upřímně trochu míň. Závěr knihy byl už trochu natahovaný, ale na druhou stranu jsem se Avě vůbec nedivila. I já osobně bych názor asi rychleji nezměnila. Kniha mírně nastínila příběh dvojice z druhého dílu a já se na to nesmírně těším.

A pokud i vy milujete sympatické hlavní hrdinky a hlavní hrdiny, kteří jsou chladní, majetničtí, drsní, ale pro svou lásku by zbořili svět, tak tohle počteníčko vás rozhodně nadchne.

Hodnotím 4,5/5

25.01.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Elena byla vždy dokonalou mafiánskou princeznou. Vzorně vychovaná, usměvavá, nekonfliktní. Dokud se to nezměnilo a ona neprovedla něco, díky čemuž je nyní černou ovcí rodiny. Když pak její otec sjedná sňatek s bossem další mafiánské rodiny, automaticky je jeho nevěstou vybrána Elenina mladší sestra. Elena je zprvu ráda, dokud svého budoucího švagra nepotká osobně. Mezi dvojící totiž panuje naprosto neskutečná chemie, která by spálila všechno na dosah. Navíc i Nicovi není Elena lhostejná. A když si něco tento mafiánský boss zamane, nic mu nebude stát v cestě. A on zrovna teď nejvíc touží po sestře své budoucí ženy.

Já knihy z mafiánského prostředí můžu. U této si vychvaluji surovost prostředí, autorka se vůbec nezdráhala napsat to neskutečně realisticky. Kniha se četla opravdu sama, autorka má úžasný styl psaní. Líbilo se mi, že každou kapitolu vyšperkovala citátem a navíc v textu využila i mnoho italských slov, což jenom knihu příjemně doplnilo. Oba hlavní hrdinové mi byli sympatičtí, i když Elenino chování mě někdy trochu rozčilovalo. Ale celkově jsem spokojená. Určitě je to dílko, co se vyplatí mít v knihovně.

04.01.2023 4 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Pořád nechápu, jak to tahle autorka dělá. Při čtení je to totiž jak na houpačce. Některé scény jsou tak smutné, že fakt musíte s hlavními hrdiny plakat. Jindy se k sobě chovají tak zle, že je mi z toho až zle od žaludku. Ale když se milují, tak se musíte s nimi usmívat a přát jim jen to nejlepší.
Tento příběh byl naprosto úžasný. Byl to příběh o dívce, která cítila úplně všechno a o muži, který necítil vůbec nic. Jenže láska je mocná čarodějka a i to nejzmrzlejší srdce může roztát. Za mě nejlepší díl z této série. Tleskám, protože tohle se opravdu povedlo. Nádhera.

06.12.2022 5 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Hlavní hrdinka zvolila tedy opravdu poněkud zvláštní druh pomsty... Každopádně, tato kniha je fakt jednohubka, člověk se pustí do čtení a najednou je konec. Je to trochu naivní, utažené za vlasy a až moc honem, ale jako nečetlo se to vůbec špatně. Prostě takový průměr. Dalším dílům (pokud vyjdou) dám určitě šanci. Třeba takový příběh Elise a Archera by vůbec nemusel být špatný.

04.10.2022 3 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Tohle byl opravdu velice povedený příběh. Skvěle napsáno, četlo se to skoro samo, zajímavě zpracováno - ač se téma může jevit ohraně, tak to autorka zpracovala opravdu moc dobře. Je zajímavé sledovat, když se někdo snaží prorazit ve světě showbusinessu. Riley i Julian byli moc zajímavé hlavní postavy, oba mi byli moc sympatičtí. Sedlo mi i to, že hlavní postavy byly o něco starší, ne jen nějací studenti, kteří si dají letmou pusu. Tady to pořádně jiskřilo, a to já opravdu můžu. Moc hezké to bylo, další díl si nenechám ujít.

16.09.2022 5 z 5

Holka přes palubu Holka přes palubu Tessa Bailey

Hlavní hrdinka byla tedy něco. Zhýčkaná barbínka z bohaté rodiny, královna večírků, ale taky trapasů. Občas pěkně perlila. Líbilo se mi ale, že v průběhu knihy u ní nastala opravdu velká změna. Brendan byl takový medvídek, který se mi fakt zamlouval. Celkově to byla fajn letní oddychovka, která se příjemně četla. Líbilo se mi to.

03.08.2022 4 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Tuto autorku mám moc ráda, ale přiznám se, že jsem radši, když píše společně s Vi. Tento příběh byl moc hezký, měl teda samozřejmě svoje mouchy, něco jsem moc nechápala, ale v závěru jsem ho zase slupla jako malinu. Epilog byl pak přímo boží, takový totálně ze života, kdy se prostě ne vše povede, jak se plánuje, tak za to rozhodně jednu hvězdičku přidávám. Číst znovu už spíš nebudu, ale líbilo se mi to.

05.07.2022 4 z 5