Kiwicatko Kiwicatko komentáře u knih

Falešný vévoda Falešný vévoda Gayle Callen

Nektere casti pribehu bych vice rozvedla, nektere naopak trochu utlumila. Ale jinak se to cetlo dobre a byl to prijemne straveny cas.

21.05.2017 3 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Tenhle dil jsem cetla jako prvni, takze nemam srovnani s predchozim, ktery me jeste ceka :-) me fascinovala ta jejoch zravost :-D vzdyt museli vseci Bradfordovi vypadat jako koule :-D
Ja se teda prijemne bavila.

10.05.2017 5 z 5

Zkrocení šarmantního rebela Zkrocení šarmantního rebela Suzanne Enoch

Namet se mi libil, dokonce i postavy, ale z nejakeho duvodu jsem se musela nutit do cteni a chvilkama jsem dokonce zamerne vyhledavala jinou cinnost. Nevim, jestli spatne zvoleny cas pro tuhle knizku a nebo mi proste nesedla...

08.05.2017 3 z 5

Turbulence touhy Turbulence touhy Kendall Ryan

Ta Fiona je ale c..ka, bych ji nejradsi necim majzla po skebli. Ale musim uznat, ze dokazala zasadit brouka do hlavy a to jakoze dokonale. A Ben? To je takove nase nespave zlaticko :-)
Sem zvedava, co prinese treti dil :-)

13.03.2017 4 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Tak ja jsem navzdory komentarum spokojena. Libil se mi napad a nazev Operace hrej hracem me pobavila :-)

11.03.2017 5 z 5

Dívka ze Summer Hillu Dívka ze Summer Hillu Jude Deveraux (p)

Ja byla velmi spokojena. Jane Austenovou mam moc rada a knizka na jeji motiv me pobavila a potesila zaroven :-) pekny videt tuhle verzi prevedenou do moderniho sveta :-D

09.03.2017 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Tak bud sem tuhle knizku uz cetla a nepamatuju si to (coz pro me neni typicky), nebo tenhle namet uz nekdo vyuzil a nebo sem behem cteni zazila deja vu tolikrat, ze to ani nemuzu spocitat...
Kniha nebyla spatna, ale predchozi dily byly prece jen lepsi. Zacatek se rozjizdel velmi pozvolna a zaver byl naopak projet primo z rychliku...

07.02.2017 3 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Krasna knizka, krasny pribeh...opravdu...jen sem se proste do nej nedokazala ponorit, tak jak se mi to stava. Jwn tak sem plula na samem okraji. Asi nejake erupce na slunci? Nebo me Avery a Cam zajimali vic...tezko rict. Ale i presto to noc nemeni na vysokem hodnoceni a na tom, ze bych taky brala, kdyby mi nekdo takhle nosil mnamkove kosicky :-)

06.02.2017 4 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Az na pasaze, kdy sem si chtela rvat vlasy kvuli jejich zabednenosti to bylo celkem mily. Ale pravda je,ze sem od tehle serie cekala trochu vic. Dokonce podle nazvu o dost vic.
Ale kdyz se clovek dostane pres tohle zklamani z "vasniveho" nazvu, tak je to pomerne dobre ctivy :-)

02.01.2017 3 z 5

On On Carey Heywood

Mela sem pocit,ze Willa spis nenavidi nez miluje. Byla k nemu obcas sakra hnusna....
Vadilo mi i pravidelne preskakovani z pritomnosti do minulosti, protoze to bylo zasadne v tu nejnevhodnejsi dobu. Mela sem chut si precist nejdriv minulost a pak pritomnost a ne furt skakat jak poblbany zajic...
Mam rada par flashbacku zpatky v pribehu, ale co je moc, to je moc...

21.12.2016 2 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Booozicku...on si myslel, ze ona je devka, ona si myslela, ze on je sebestrednej kreten a ejhle, vsechno je jinak :-D
Souhlasim ale s komentari,ze by to chtelo nejakou dohru...jako jak to bylo s tou show, jak zvladal Finn nataceni, jestli to bylo fakt o rybarich, nebo to byl tajnej "pornofilm" :-D proste to chce nejakej dovetek;-)

24.11.2016 3 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Jak sem Scotta zpocatku nemusela, tak sem si ho nakonec i oblibila "zmetka" jednoho roztomileho :-) Chvilkama mi prislo, ze Patch hraje ne druhe, ani treti, ale snad az ctvrte housle...

POZOR SPOILER: to jako vazne? Peklo ho jen tak pustilo a niceho si nevsimli? A kolik Nefilim prezilo?

Trosku dopracovat uplny konec by teda nicemu neuskodilo, ale jinak proc ne. Spousta zvratu, at uz realnych nebo naivnich, splnila svuj ucel a knizka se dobre cetla :-)

01.11.2016 5 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Tak ja nevim....jak tady ctu ty komentare, tak sem asi nejakej podivnej pavouk :-) ale me ta ztrata pameti prisla proste divna. Jako napad chapu, ale aby se jo zdalo o cerne barve? To jako Hank nejak ten vymaz odflaknul nebo co? Kdyz uz neco vymazavam tak poradne a ne jen tak hala bala.
Ale co...i presto se mi serie porad libi :-)

31.10.2016 4 z 5

Vynucených 7 dní Vynucených 7 dní Lenka Hnátová

Autorku mam moc rada, o to vic me mrzi, ze zrovna tenhle pribeh mi vubec nesedl. Hlavni postavy me naprosto vytacely. Nenasla jsem si na nich vubec nic pozitivniho. Riki byl neskutecne urvany. Brecel kvuli kazde ptakovine. Tomu se uz abi neda rict citlivy kluk, on byl zkratka fnukna.
A Marek se svymi milenkami? K uzoufani...
Mrzi me to, ale tady se mi to do vkusu netrefilo

28.06.2024 2 z 5

Hra pro Apollóna Hra pro Apollóna Veronika Synková

Ja nevim, prislo mi to takove nejak nedotazene. Tata ho prej strasne hlida a slape mu na paty, ale nevi, ze hraje divadlo a schazi se s klukem?
Daniel mu od zacatku nemuze prijit na jmeno, ale pak si ho pusti do bytu?

Nejsem z toho uplne nadsena. Vlasy si sice hruzou nervu, ale pohlavky bych rozdavala vsem zucastnenym.

14.06.2024 3 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Tak tahle knizka byla i na me, jakozto milovnika pomalych rozjezdu, extremne pomala, roztahana, utahana. Bohuzel se to odrazilo i na cteni, kdy jsem tomu dala necele dva mesice. Boze, dva mesice, to je u me proste nevidane.

Zatim to byla pro me nejmin ctiva knizka od Zapaty.

18.04.2024 3 z 5

Letní bouřky Letní bouřky Eva Pospíšilová

To bylo tak peknyyyyyyjako je mi mnohem vic nez 13+ :) ale jsem moc rada, ze jsem se do pribehu pustila. Bylo to tak pekne nevinne a roztomile a vtipne a proste super.
Moc se mi libilo, jak porad chteli nejakou jinou reakci od rodicu, nez jaka prisla :) troufam si tvrdit, ze pokud by jeden ze tri synu prisel s timhle infem, reagovala bych stejne :)

Ze zacatku mi trvalo nez jsem pochopila jak je to s tim psem :)
A chudak Lynnta to teda schytala.

Moc krasny pribeh. Dekuji autorkam, ktere uplne zboznuju :)

02.08.2023 5 z 5

Bouře v našich srdcích Bouře v našich srdcích Jenny Naomi (p)

Na zacatku jsem si myslela, ze to bude desna ptakovina. Jako ze by bylo zabavnejsi sledovat zasychani barvy.
Ale po par strankach me to zacalo zajimat a ja de propadala do pribehu a byla zvedava kam a jak se to bude ubirat dal.
Nechapu, proc Kemal udelal co udelal, vzhledem k tomu, ze se jinak k Dominikovi choval mile, nezne a jemne. Pak jsem nepochopila proc tomuhle svemu excesu rikal svatebni noc.
Ale jinak velmi zajimavy namet, pocitam s tim, ze s Amilem a Izabelle se jeste potkame. Myslim, ze si budou chtit schladit zahu na Dominikovi i Kemalovi.

27.05.2023 5 z 5

Léto mezi řádky Léto mezi řádky Alena Štraubová

Tady nam autorka predklada peknej nevinnej a neznej pribeh. Na muj vkus ovsem az moc nevinny. Cekala jsem trosinku vetsi draaaamo pri odhaleni. Nebo prosku delsi pauzu po odjezdu, nebo nejaky nahodny setkani v kombinaci se psem

Takze ano, pribeh se mi libil, ale asi uz jsem moc zkazena na tak lehky pribeh :)

06.05.2023 4 z 5

Jezdec Jezdec Skye Warren

No ty blaho….fakt bych nechtela zjistit to, co ona. Az se mi udelalo z toho spatne.
No a Gabriel stale zahadny a sem tam problesknou svetle stranky. Ale opravdu velmi vyjimecne.

06.02.2023