Knihomolka97 Knihomolka97 komentáře u knih

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Čtvrtá kniha od autora a po čtvrté jsem naprosto nadšená. Za mě to bylo perfektní. Překombinované? Možná, ale líbilo se mi to. Bylo to zamotané až do úplného závěru a vše nakonec dávalo smysl.
Jen asi příště nebudu číst před spaním. :-D

14.01.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Nádherný, přenádherný příběh. Animant se mi zalíbila hned od začátku, úplně jsem se v ní viděla. Líbilo se mi prostředí, kde se příběh odehrává (ještě aby ne, že :) ). Úžasný pan Reed. Musím se přiznat, že jsem čekala trochu něco jiného a o to víc jsem byla mile překvapená, jaký příběh se mi do ruk dostal. Krásná romance. Při jedné scéně (nechci prozrazovat kdy) jsem se tetelila blahem a snad jsem i nedýchala. 544 stran jsem zhltla jako malinu, četla dlouho do noci, nemohla ji odložit a teď mě samozřejmě mrzí, že už je konec. :-D
Někdo psal, že konec zklamal, mě nikoliv, právě naopak. :)
Jen teda podle mého, anotace prozradí příliš...

13.01.2020 5 z 5

Devadesátkrát jinak Devadesátkrát jinak Eric Walters

Přesně to, co si myslím, už tady pár lidí napsalo, takže to nebudu opakovat. Snad jen zkráceně, protože mi to nedá. To prostě nebylo dobré. Doporučila bych přečíst jako odstrašující příklad, jak se nechovat. Ella je typ holky, od kterých se držím co nejdál a Sophie měla udělat to samé. Na zodpovědnosti přece není nic špatného. Člověk se potřebuje pobavit a uvolnit, ale nějak v rámci určitých hranic, ne?
2 hvězdy dávám za obálku, pár kapitol (neboli úkolů), které přece jenom nějaký smysl měly a za konec.
A dost mě zklamalo, že tu nebyla alespoň trochu nějaká romantika, myslím, že by neuškodila.

08.01.2020 2 z 5

Falešná manželka Falešná manželka Julia Quinn

Kniha se mi líbila, moc. Hlavní hrdinové byli sympatičtí a romantická linka moc příjemná. :)
Ale přesto to na mě působilo (teď nevím jak to správně zformulovat, abych se tady zbytečně nerozepisovala) zkrátka dost nevěrohodně a naivně. Hlavně Edward ( i když byl opravdu úžasný hrdina) byl prostě naivní. Ale asi byl tak zaslepený láskou, že mu úplně vypnulo logické uvažování. :D

06.01.2020 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

I když dávám přednost tomu, když se pachatel odkrývá postupně a tady se ví brzo, kdo za tím stojí, moc se mi to líbilo. Výborné. Je to má první kniha od autora a určitě ne poslední.

06.01.2020 5 z 5

Pamatuj na smrt Pamatuj na smrt Aleš Novotný

Tak to se vážně povedlo. Příběh chytne od prvních stránek. Zajímavé, napínavé se správnou atmosférou. Adam se mi líbil, s Martinem to bylo trošku horší... Líbilo se mi, jak se Adam vracel vzpomínkami zpátky do minulosti.
Kdo je vrah jsem ani za mák neuhodla. Byla jsem tedy dost překvapená a hlavně šokovaná, když jsem se dozvěděla důvod proč...zbytečné, smutné prostě achjo. A když vycházely najevo další skutečnosti, to mě úplně rozsekalo. Nemám jedinou výtku, ostatně hodnocení mluví za vše. :-)

05.01.2020 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 2 Srdcerváči. Kniha 2 Alice Oseman

Tento díl se mi líbil ještě o něco víc než předchozí. Milé, vtipné, prostě mooc pěkné. :) Už se těším na další díl!

03.01.2020 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Skvělý, skvělý, skvělý. Nemám jedinou výtku, bavilo mě to, líbilo se mi to a vykouzlilo mi to úsměv na tváři. :)

03.01.2020 5 z 5

Hledačka štěstí Hledačka štěstí Zuzana Francková

Za mě ne. Příliš rychlé...Alespoň některé části mohla autorka víc rozvinout. Událo se toho docela dost a přišlo mi to prostě useknuté. Mužští hrdinové..jeden lepší než druhý.

02.01.2020 2 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Opět skvělý příběh. Oblíbila jsem si úplně všechny hrdiny (samozřejmě až na Natea).
Na to, že je kniha docela velká bichle, přečetla jsem ji během dne. Nemohla jsem se odtrhnout.
Dost mě bavily slovní přestřelky mezi Spencerem a Dawn. :D

02.01.2020 5 z 5

Posmrtný život Holly Chaseové Posmrtný život Holly Chaseové Cynthia Hand

První plusový bod - nádherná obálka.
Příběh se mi moc líbil, jen ze začátku jsem se moc nemohla začíst. Romanticka linka moc pěkná a i konec se mi líbil. Podle mě to autorka vyřešila moc dobře.

01.01.2020 4 z 5

Zima bez tebe Zima bez tebe Beth Good

Jak se říká 100 lidí 100 chutí. Já jsem z knihy nadšená. Přečteno během dne. Příjemná romantika, trocha rodinného tajemství (opravdu jenom trocha), sympatické postavy. Ano, je jasné jak to skončí, ale to mi v tomhle případě vůbec nevadilo.
A konec byl tak strašně sladký:))

30.12.2019 5 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Příjemná oddechová knížka s krásnou vánoční atmosférou. Max byl kouzelný, takového pejska bych taky hned brala. :-D

30.12.2019 4 z 5

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Bylo to takové nijaké. Autoři ve mě nedokázali vyvolat žádné emoce a myslím, že za pár dní si ani nebudu pamatovat, o čem to bylo. Samozřejmě tam byly i světlé chvilky, ale čekala jsem mnohem víc. Slabé opravdu slabé 3 hvězdy.

26.12.2019 3 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Tohle mě baví. Jé vtipné, když se tam člověk najde. A jsem ráda, že v tom nejsem ani z daleka sama, že jsem vlastně naprosto normální. :-D

25.12.2019 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Jo, moc pěkné. Romantika, pár žhavějších scén, roztomilé i vtipné situace, sympatičtí hrdinové, co víc si přát? Rozhodně si nenechám ujít i další díly. :-)
Dávám 4 a půl, ještě si nechávám rezervu...

20.12.2019 4 z 5

Nečekej slitování Nečekej slitování Linda S. Howington

Kdyby to bylo delší, vůbec bych se nezlobila. Konec mi přišel useknutý. Nejdřív jsem byla trochu zmatená, pak mi došlo, že už je konec a pokračuje to dlouhou ukázkou na knihu Klid před bouří, která mi přišla zbytečná. :-D

16.12.2019 3 z 5

Borec odvedle Borec odvedle Alexander Stainforth (p)

Příběh se mi líbil, i když byl strašně předvídatelný. Jednoduché, oddechové, romantické.
Jen teda hlavní hrdinka mi nebyla moc sympatická...

14.12.2019 3 z 5

Panství krve a kovu Panství krve a kovu Sara Holland

Tyjo to bylo vážné skvělé! Velmi originální nápad, četlo se to výborně, líbilo se mi postupné odhalování tajemství ohledně Jules. Trocha romantiky taky nechyběla. Roan a Liam...hm od začátku team Liam. :D Konec mě překvapil, nečekala jsem to. Vážně potřebuju další díl, to čekání bude dlouhé eech. :(

11.12.2019 5 z 5

Vítěz Vítěz Klára Janečková

Čekala jsem předvídatelnou odpočinkovou romantiku, dostala jsem příběh plný závažných problémů. Jak muž dokáže zmanipulovat zamilovanou ženu, chorobnou žárlivost, posedlost, vydírání, závislost na penězích a další. Četlo se to moc dobře. Bavilo mě to.
Ovšem mínusy:
Hlavní hrdinka příliš naivní.
Mužští hrdinové? Rychle od nich pryč. :-D
Doufala jsem v jiný konec, i když to mohlo dopadnout i hůř.
3 a půl.

10.12.2019 3 z 5