Lea_41 Lea_41 komentáře u knih

Instant karma Instant karma Marissa Meyer

Bylo to milé. S Prudence máme pár společného, ale občas mi vadilo jak se chovala. Ale byla super, hodila se do tohoto příběhu. Celková tématika záchrany přírody mi vyloženě sedla a sama se o ni zajímám.

30.08.2021 4 z 5

Srdcerváči. Kniha 4 Srdcerváči. Kniha 4 Alice Oseman

Tento díl už je trochu vážnější. Charlieho duševní problémi.. Je zajímavé jak autorka dokázala vytvořit slaďoučký komiks tak aby se v něm řešily vážné věci a přesto byl tak nuny.

10.08.2021 5 z 5

Neviditelné město Neviditelné město Monika Peetz

Svět, který nám autorka zde vykreslila byl pěkný a zajímavý. Popravdě na začátku jsem se musela trochu přemáhat abych četla dál. Konec byl už lepší. Hodně mi připomínala Tisíc kousků tebe.

07.08.2021 4 z 5

Poutník, čarodějnice a červ Poutník, čarodějnice a červ Christopher Paolini

Pěkné. Byla to fajn oddechovka. Ráda jsem se vrátila do Alagaesie. Angela opět nezklamala a pobavila. Přečteno velmi rychle.

13.06.2021 5 z 5

Rozetmění Rozetmění Jay Kristoff

(SPOILER) Tohle je jeden z nejlepších konců ever. Bylo to napínavé, nepředvídatelné.. Nejvíc mě rozsekla Tric. Nechápu, a díky tomu nechápu Miu, jak mohla sakra skončit s Ashlinn? Jak sakra. Nesnáším jí za to co udělal Tricovi. Jedná z nejlepších sérií.

13.05.2021 5 z 5

Boží hrob Boží hrob Jay Kristoff

(SPOILER) Musím říci že Boží hrob byl o trochu slabší než první díl. Ale byl úžasný na zápletky, akce.. Konec byl neskutečný, kdybych neměla hned při ruce poslední díl asi by mě šmejklo. Hlavně mě dostal Tric s Miiním bráškou, zajímalo by mě jestli to je všechno pravda. Nebo si z nás zas dělá autor srandu. Ale za to ho mám moc ráda.
Moc se těším jak to celé dopadne.

03.05.2021 5 z 5

Ikabog Ikabog J. K. Rowling (p)

Je to něco jiného než Harry Potter, ale líbila se mi. Mrzí mě že jsem si ji nekoupila. Je to opravdu pohádka, sice trochu krvavá a hodně mrtvol. Ale za mě super.

21.04.2021 5 z 5

Supernova Supernova Marissa Meyer

Super zakončení trilogie. Na úrovni prvního dílu. Jsem ráda jak to skončilo, Renegáti jsou moje srdcovka.

17.02.2021 5 z 5

Protivníci Protivníci Marissa Meyer

Krásný druhý díl Renegátů. Bylo zajímavé jak si vedli Nová s Adrianem. Víc se mi líbí první díl, bylo tam víc akce.

06.02.2021 5 z 5

Studie jedu Studie jedu Maria V. Snyder

Moc pěkný námět na knihu. Ze začátku jsem si myslela že Valek bude pěkný pruďas. Ale pak jsem si ho oblíbila. Nejradši jsme měla Janka s Arim.

16.01.2021 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Mohu říct že druhý díl se mi líbil mnohem víc než první. Sakra a co ten konec? Trochu jsem konec předvídala, ale odhadl jsem asi tak 1/1000.

01.01.2021 5 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Začátek byl pomalejší a trochu zmatený. Nejdřív mi vadila sprostá slova ale pak jsem si na to zvikal. A teď si nedokážu představit jaké by to bylo bez nich. Nejvíc jsem si zamilovala Pana Laskavého. Těším se na druhý díl.

02.11.2020 5 z 5

Město duší Město duší Martina Čekalová

Zajímavý námět na knihu. Pěkné ale některé scény byly trochu moc.. Konec? Nečekala jsem, něco málo jsem tušila ale ne toto.

15.10.2020 4 z 5

Temný experiment Temný experiment Gwenda Bond

Jsem fanynka ST a moc jsem se těšila na tuto knihu. Děj mě v táhl, ale celkem hodně rychlý konec. Až mě to mrzí..

25.08.2020 4 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Četla jsem to když jsem měla špatnou náladu. Když se tam popisovali pocity tak jsemse tami viděla. Asi bych si to znovu nepřečetl... Toto je důležité téma a mělo by se o tom mluvit....

11.08.2020 5 z 5

Kodex lovce stínů Kodex lovce stínů Cassandra Clare (p)

Boží. Krásná kniha pro fanoušky lovci stínů..

11.07.2020 5 z 5

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

Ty kráso... Mám stejné pocity jako u prvního dílu. Občas bych nejradši pár postav propleskla...
B-O-Ž-Í

20.06.2020 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Prvních 10 stran jsem se musela přemáhat abych četla dál. Ale pak příběh nabral rychlý spád. No buď jsem byla nervózní jak to bude pokračovat nebo jsem koukala z otevřenou pusou. Nedá se to ani popsat jak to bylo boží.♥

20.06.2020 5 z 5

Trnitá řeč Trnitá řeč Leigh Bardugo

Krásně doplňuje atmosféru, kterou mi navodila Leigh.

10.06.2020 5 z 5

Devátý spolek Devátý spolek Leigh Bardugo

Nevím asi jsem ji četla ve špatný čas, ale byla na mne moc drsná. Zápletka hodně dobrá. No co prostě Bardugo. Konec byl za mne nejlepší.

18.01.2022 4 z 5