Lee7 Lee7 komentáře u knih

Plán Plán Elle Kennedy

Konec třetího dílu, Sabrina je těhotná a zde tady propojení stejných časových linií, moc hezky zpracované. A líbili se mi jako pár, vážně.. epilog mě dostal.. Doufám, že u série nejsme naposled. Moc mě baví a čte se lehce

20.07.2019 4 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Kniha byla skvělá, vášnivá, podmanivá i lehce dramtická. Nejvíc mě dostávají vtipné scény a akce, co se vymyslí.. líbila se víc než předchozí díl a přirovnala bych ji k pokračující sérii Briar U, kniha Lov byla s jeho ségrou a vážně vážně se povedly obě dvě. :) I tatík Alliee se nezapřel :D
Btw doporučuji nejdříve dočíst bráchu a Off campus a následně se vrhnout na ségru Briar U.

17.07.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Pro mě skvělá, vtipná, drsná a zároveň se četla jak po másle..na cestě v buse do Berlína přečteno a těším se na další díly. Kámoška mě bude zajímat.. :)

12.07.2019 5 z 5

Neděle u Tiffanyho Neděle u Tiffanyho James Patterson

Hezký příběh na večerní čtení.

11.07.2019 4 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Knížka pro mě byla překvapením, nečekala jsem, že mě bude bavit. Drsná a vtipná komunikace mezi hlavními hrdiny byla osvěžující. Brácha jako zaporá, proč ne. :)
Jen konec byl na mne snadno vyústěný.

11.07.2019 4 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Kdyby nešlo o jídlo, asi by to nebylo ono. Knížku bych shrnula jako jedna pěkná a rychlá harlequinka :) Četla se samo, konec všechno dobrý.

03.07.2019 3 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Možná se mi líbil víc než první a jsem ráda, že zůstali u humoru i emocí. Díky

02.07.2019 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Vtipné, rychlé, samé podněty a celý děj hezky ladil. Opravdu jsem se u knihy bavila a druhý díl se těším, až se na něj vrhnu. A ano, opravdu obálka je LOL :D

24.06.2019 4 z 5

King King T. M. Frazier

Byla jiná než ostatní a patří mezi lepší zpracování. Pohled od odpadu než bohatství byla příjemná změna. Preppy mi bude chybět

20.06.2019 5 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Dočetla jsem a nebyla to špatná série.. nesrovnavala bych to a odstíny.. slo o docela pekne zakončenou serii, na me trochu moc vse ve svetlych barvách.. zase otevreny epilog byl zajimavy, skoda ze z nej neziskame vic.

14.06.2019 3 z 5

Čistá duše Čistá duše Sylvia Nasar

V této knize musíte mít zálibu, jednalo se o dost popisu doby, a život hlavního hrdiny byl dost zamotaný. Určitě se podívám na film, ať mám s čím srovnávat.

11.06.2019 4 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

Trochu až moc opakujících se replik a chybí mi konečně rozuzlení všeho.. Pěkně se četla a jdu do třetího a posledního dílu. Nejedná se o špatnou sérii, když si zvyknete na ty rozkazovačné úryvky a opakující se dialogy.. jo a ne :)

04.06.2019 4 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Zajímavě napsané a bavilo mě to, vtipu trochu, akcí s * dost.. Kdo má S. Johnson jako spisovatelku, takhle sada série ho bude bavit. I v moderním světe se vyskytuje její styl tvorby.. mě se líbila a rozhodně lepší než stíny..

Jarmark marnosti Jarmark marnosti William Makepeace Thackeray

Kniha se mi líbila a musím říct, že film jsem neviděla a půjdu do něj. U spisovatele pozor na všechny detaily a titěrnosti, když si člověk zvykne, četla se dobře.

Dočasná milenka Dočasná milenka Susan Johnson

Kvůli spisovatelce, kterou mám v oblibě, jsem do toho šla.. a byla skvělá, líbil se mi styl rychlé dějství, žádné dlouhé drama a pobavila jsem se. Mohu jen doporučit

31.05.2019 4 z 5

Nezdolná vášeň Nezdolná vášeň Susan Johnson

Líbilo se mi, takový jednodušší příběh. Rychle nabyl a pozbyl.. nebylo nic pořádně řečeno vyjádřeno a konec

30.05.2019 3 z 5

Sladký hřích Sladký hřích Susan Johnson

Vtipné, bavila jsem ;) a i závodění bylo k světu

29.05.2019 4 z 5

Vábivý jako hřích Vábivý jako hřích Susan Johnson

Vtipné a rychle přečteno :)

28.05.2019 4 z 5

Znám tě? Znám tě? Nika Peas (p)

Nejlepší díl zatím ze všech tří dílů.. škoda, že konec tak rychle utli. Ale musím říct, že mix se ztrátou paměti a dcerkou byly moc povedené zvraty. Za mě super a jsem zvědavá na poslední ídl, doufám, že si udrží linii.

26.05.2019 4 z 5

První láska První láska James Patterson

Snažila jsem se, čte se sama a je svižná, opravdu jak něčí deníček..

24.05.2019 3 z 5