Linda007 Linda007 komentáře u knih

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Milá kniha z prostředí knihovny. Animátor byla poměrně zajímavá postava. Konec mi přišel takový rychlý a neukončený, tak mě napadá, jestli nebude další díl.

05.06.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Čtivě napsané, líbí se mi, že je kniha poměrně krátká. Obdivuji Grahama, že dokázal, tak dlouho snášet, chování jeho ženy.

06.04.2020 4 z 5

Kabinet milostných dopisů Kabinet milostných dopisů Alyson Richman

Au.. tahle kniha byla místy velmi bolavá. Hlavní hrdiny jsem si oblíbila. Líbí se mi i popis Itálie za války. Většinou se píše o Francii, Německu atd.. Všichni víme, na jaké straně stála Itálie za války, ale už méně se ví, že ne všichni s tím souhlasili. V knize je trochu té romantiky, ale podle mě to tam sedlo krásně o to bolestivější to pak bylo.

21.02.2020 5 z 5

Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda Agatha Christie

Moc hezky zapletené a geniálně vymyšlené. Všechno hezky zapadne do sebe. Vraha jsem tipla, ale nebyla jsem si tedy vůbec jistá. A to se mi moc nestává.

02.02.2020 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Moje druhá kniha od autorky. A stejně jako ,,Než jsem tě poznala´´, se mi kniha moc líbila. Líbí se mi styl psaní autorky. Hrozně se mi líbí doba, ve které se většina děje odehrává. Je to opravdu silný příběh, bylo mi líto i manžela ...

30.09.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Moc hezké. Je to bohužel hodně předvídatelné. I tak se mi to hodně líbilo. Je to mnohem lepší, než film, který jsme viděla, až po přečtení knihy. Hlavní hrdinka je naprosto úžasná, ale mám ráda i Willa. Konec knihy je opravdu na zamyšlení, skončilo to dobře nebo špatně? Záleží na úhlu pohledu :)

30.09.2017 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

V celku fajn knížka, když chcete něco jednoduchého. Hlavní hrdinka mě nehorázně štve svým chováním. Jednou chce toho, pak zas toho druhého. Dle mě nemiluje ani jednoho, když někoho miluji, tak snad jenom jednoho ne :D Maxon mě štve občas taky, ale zas se tolik jeho chování nedivím, když si nemůže být Amerikou jistý. Ale na zahnání pracovního stresu dobrý.

30.09.2017 4 z 5

Srdcerváči. Kniha 2 Srdcerváči. Kniha 2 Alice Oseman

Moc milounké a zachvíli přečtené.

02.04.2023 5 z 5

Jak svrhnout vévodu Jak svrhnout vévodu Evie Dunmore

Hezky čtivé, ale je to obyčejná romantika. Boje za práva žen zde moc nenajdete.

03.02.2023 4 z 5

Vypálená nenávist Vypálená nenávist Angie Thomas

Určitě by si ji měl přečíst každý.

13.09.2022 5 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Parádní a doufám, že se u nás vydají i ostatní díly. Napsané jsou zatím čtyry ze šesti. Jediné co mi na knize vadilo, bylo jak Popper stále dokola odmítala Casteela. To bylo zbytečně zdlouhavé. Jinak se to super četlo a nemohla jsem se odtrhnout.

26.06.2022 5 z 5

Milenky a hříšníci Milenky a hříšníci Lenka Lanczová

Moc se mi to líbilo. Ideální oddechovka na léto.

20.06.2022 5 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Zatím nejslabší, ale pořád dobrý.

04.06.2022 5 z 5

Moc hezké a rozšířilo mi to obzory.

18.05.2022 5 z 5

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

Tenhle díl mi přišel nejhorší. Ten začátek v jiném světě mi přišel úplně zbytečně matoucí. Vlastně ani nevíme, co bylo s Ciri a její sudbou dal.

16.03.2022 4 z 5

Vrahova žena Vrahova žena Victor Methos

Musím říct, že konec se mi fakt líbil. Ještě bych i vyzvedla, že tady je ten soud. To se mi líbilo, většinou dopadneme vraha a konec.

18.02.2022 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Není to špatné, ale Praha není vesnice, aby se všichni takhle znali. Jinak se mi to líbilo.

06.02.2022 4 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Pro mě nejhorší díl série. Horší 4* a to jen z nostalgie postav. Jsem ráda, že jsem po letech sérii dočetla. Byla to hezká série.

23.01.2022 4 z 5

Vzdělaná Vzdělaná Tara Westover

Je hrozné, jak jsme celý život ovlivněný tím, co nám vtloukají do hlavy rodiče. V tomto případě, kdy matka i otec byli opravdu fanatici a magoři a přesto v nich láska byla. Děti chtějí tolik rodiče milovat. No.. Chudák Tara a její sourozenci. Jasný Shawn byl hrozný, ale říkám si, co taky z něho s takovou výchovou mohlo vyrůst. Vlastně docela klika, že ze sedmi sourozenců byl jen jeden násilník.
Trochu mi to i přiblížilo Mormony, vlastně jsem se o ně nikdy nezajímala, tak jsem vděčná, že jsem si mohla rozšířit obzory.

17.01.2022 5 z 5

Sněhulčiny Vánoce Sněhulčiny Vánoce Kristen McKanagh