lucakuca lucakuca komentáře u knih

Na kočičí svědomí Na kočičí svědomí Markéta Harasimová

Milé, ťuťavé, achichové a
"Jé, to jsem taky zažila!"
"Přesně, tohle mi dělá taky!"

Jednoduchý příběh o bezmezné kočičí lásce.

14.07.2022 4 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Další úžasný fantasy svět, kde muži jsou mužní a ovce nervózní....
Sem s tím dalším dílem, von ten chlapík to tam vzal na konci nějak hopem.
Kudlu na něj a hned se mu rozsvítí?
Ne, že bych to neznala z reálu :-)

25.06.2022 5 z 5

Vůně španělských třešní Vůně španělských třešní Jo Thomas

Milujete film Hříšný tanec? Jo? Tak to se vám bude kniha líbit. Láska, práce, dřina na farmě, bolavé nohy a tanec, kdy jeden neumí a druhý umí a moc a je tu sázka.... flamenco. Rodina, třešňový likér a hrdost nade vše.

09.05.2022 4 z 5

Amanda Amanda Kristýna Sněgoňová

Jo jojojojojo jojojo!
Sněgoňko s Kotletou, chytněte se za ruce a jděte vstříc k zapadajícím sluncím a měsícům a daaal vymejšlejte tyhle prdloviny!!!!
Mafianská slepic jo? :-) :-) :-)

25.04.2022 5 z 5

Nádherná dospělácká pohádka, kde pašeráci s pornem vítězí nad Alláhovým hněvem. :-)
Střílečky, mordičky a masakrčky, skákání z planetky na planetku a samozřejmě piráti, otroci, cikáni - čestnost, zlotřilost a láska. To chceš číst! :-)

26.03.2022 4 z 5

Houpačky Houpačky Lucie Konečná

Kniha plná přátelství, humoru a lásky. Laskavý návod, jak bojkotovat stáří a užívat si to teď.

"Můžu si ho pohladit?"

13.03.2022 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

To byl propletenec, popletenec, pomíchanec, zamotanec a šmodrchanec navrch, až to udělalo kolo kolo mlýnský.
Zajímavé.
Opět jsem se podívala do dark webu, pila benzínkové kafe a pocítila zoufalství, kdy já to viděl a nikdo nevěří, ale nakonec i někdo uvěří...

05.03.2022 4 z 5

Uteč! Uteč! Dagmar Česká

Pecka! Mám a budu mít o čem dlouho přemýšlet. Díky paní Dagmar naše Česká.

21.02.2022 5 z 5

Osudný pád Osudný pád Christina McDonald

Klubko lží - klubko hadů = dožene a kousne.
Matka a dcera.
Řešení případu jako kulisa.
Čtivé, turbo čtivé.
Život za život.
Víc nepustím, bych prozradila....

24.10.2021 4 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Spadla mně brada spíše z vyšetřovatelky... Takový chaos a motanice! Asi podle ní vznikla Teorie chaosu, za jistých podmínek s efektem motýlích křídel....

11.10.2021 3 z 5

Jarní oběť Jarní oběť Anders de la Motte

Dobré jako vždy! Hltala jsem jak vodu na Sahaře, no a samozřejmě, že jsem jako obvykle neuhodla vraha! :-) Vždycky mě Anders dostane.
Nejlepší z celé série pro mne stále zůstává Koncem léta.

16.07.2021 4 z 5

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Prostě nemusíš! Jenom když chceš :-). Bublá ve mně vývar smutku, že je po všem. Další hvězda papírového světa se zrodila. Těším se na další knihy.

Jen tak mimo: moc hezká obálka!

07.04.2021 4 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Jednička je šokující! Tak jiná! Dvojka už je tradičnější, už se Jude víc začleňuje a řeší se případ. Stále je to skvělé, ale ta originalita jedničky nasadila vysokou laťku. Líbilo se mi to, fandím ji a skokem se vrhám na trojku.

27.03.2021 4 z 5

Operace Thümmel Operace Thümmel František Kotleta (p)

Stála jsem v tváří tvář jednorožci, těžko tu narazím na něco děsivějšího, říkala jsem si. A ejhle! Narazila! Na decentního Kotletu. Jakoby se oblékl do saka s motýlkem a největší rebelií bylo sundání motýlka před půlnocí z krku. Kde jsou ty božííí hlášky, kdy jsem se smála aspoň ob stránku? Sem tam se Kotletovina objevila, ale málo, tak zoufale málo! Místo Němce Gerharda a jeho:"Odin!" Je tu ruskej Gerasim: "Za matičku Rus! Za Dynamo Moskva!" Příběh super, čte se to moc dobře, o tom žádná. Určo zkusím další díly, třeba budu víc pobavena.

16.02.2021 4 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Rychlovka bez výčitek pro milovníky :-) papírových nástrah.

06.01.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Co bych měla vědět a znát o svých sousedech? Raději nic. :-) Každý prostě něco ví, a když to dají sousedé dohromady, tak policie sestaví z informačního puzzle pravdu...

26.09.2020 3 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Jedním dechem: "Drsný!"

23.09.2020 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M. W. Craven

Ďábelské a božské zároveň! Jsem uchvácena!

08.09.2020 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Čtivé, zapeklité a ten konec. To jako fakt?

28.03.2020 4 z 5

Co ukrývá jezero Co ukrývá jezero Barry Hutchison

No teda, to jsem ale zklamaná! Jak již zaznělo níže... Rádoby vtipné špičkování, které je otravné a zavání buzerací. Vezou se všichni, aby to náhodou nepadlo na ně.
Jak mi byl Logan v 1.díle sympatickej a vtipnej, tak teď ani řasa zlatá rybko. Protivnej namachrovanec, štěká, jájinkuje a jakože drsňáček!
Případ sám o sobě není marný, ale časem zapomenu.

05.06.2024 3 z 5