luksky luksky komentáře u knih

Vražda na Ostrově Camino Vražda na Ostrově Camino John Grisham

Souhlasím tady z ostatníma. Začátek knihy byl super, těšil jsem se jak se to rozjede, ale ejhle, začlo se to kombinovat a uplně mě to přestalo bavit, dočetl jsem, ale se zklamáním.

11.08.2022 2 z 5

Trůn z dračích kostí Trůn z dračích kostí Tad Williams (p)

Noo..kniha je trošku složitější, ale rozjíždí se to dobře a těším se na pokračování :-)

08.08.2022 2 z 5

Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Jeffery Deaver

Manhatan mě vcelku bavil, ale Smrt jsem se pomalu prokousával ke konci :-(

04.08.2022 1 z 5

Temná půle Temná půle Stephen King

Kniha mě hodně mile překvapila. Nenudila mě vůbec a to je super. Zápletka zajímavá a frčelo to svižně od začátku až do konce :-)

04.08.2022 4 z 5

Když teče krev Když teče krev Stephen King

Telefon pana Harrigana - *
Chuckův život - odpad
Když teče krev - **
Krysa - **

19.07.2022 1 z 5

Pohledávka Pohledávka John Grisham

Tato kniha mě nebavila. Příběh o ničem, chaotický..

27.04.2022 1 z 5

Komunita truchlících Komunita truchlících Jeffery Deaver

Po prvním dílu, který byl spíše zklamáním, jsem moc neočekával... ale jo, todle bylo o dost lepší a už jdu na třetí díl :-)

08.04.2022 3 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

(SPOILER) Kniha mě spíše zklamala. Parta kluku jen jde a jde a čeká je smrt...jaký měli důvod do toho pochodu jít? To nikomu nevadilo, že tam umírali lidé? Nevím, žádné vysvětlení. a k tomu jejich věk. Jako tento příběh má spousty ale..

26.03.2022 2 z 5

Ochránci Ochránci John Grisham

Za mě vcelku zklamání... první polovinou jsem měl problém se prokousat, hodně postav, skákání mezi nimi, zmatek. Někdy v půlce se to uklidnilo a dalo se to dočíst, ale čekal jsem hodně víc a nic ve mně tato kniha nenechala

19.03.2022 2 z 5

Hra na nikdy Hra na nikdy Jeffery Deaver

Mám rád Deaverovky, ale todle mě zklamalo. Nějak jsem to ani neuměl dočíst. Doufám, že bude další díl lepší.

11.02.2022 2 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna Stephen King

Kniha se dobře četla, trošku bych vytkl ten rychlý a podivný konec, ale jinak super 4*

16.01.2022 4 z 5

Království Království Jo Nesbø

Za mě vcelku zklamání. Čekal jsem mnohem více.

14.09.2021 1 z 5

Píšťalka Píšťalka John Grisham

Začalo to velmi dobře.. ale konec byl pro mě nějak nudný, bez nějakého velkého vyvrcholení

26.12.2020 3 z 5

Povznesení Povznesení Stephen King

V pohodě povídka :-)

20.09.2020 3 z 5

Ostrý řez Ostrý řez Jeffery Deaver

Slabší...

11.09.2020 3 z 5

Amatéři Amatéři John Grisham

Kniha mě většinou vcelku nudila, ale poslendích 100stránek stálo zato :-)

27.06.2020 2 z 5

Růženky Růženky Stephen King

Neyblo to špatné, ale chtělo by to trošku víc..nebo míň? Kniha mohla být klidně kratší, neboť některé postavy a rozbory byly zbytečné.. myšlenka příběhu byla fajn..napětí bylo tak akorát, ikdyž se lehce dalo předvídat jak vše dopadne... Kniha neurazí, ale ani nijak nevynikne.

12.05.2020 3 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Příběhy a dobrodružství Roberta Langdona mám hodně rád a těšil sem se na další příběh..ne že bych byl zklamán, ale moc hesel a šifer v příběhu není a hlavní zakončení ,na které jsem z napětím a nadšením očekával, ve mně moc nadšení nevyvolalo...ale jen menší zklamání, i tak dávám 5*z šesti :-)

21.03.2020 4 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Kniha čtena v obrazovém vydání, takže více sbléžily obrazy s příběhem.... příběhem, který byl naprosto senzační, dobře se četl, pořád se něco dělo, paráda

06.01.2020 5 z 5

Druhý život Druhý život S. J. Watson

Ne..todle sem nemohl ani dočíst.. :-(

21.09.2019 odpad!