MAU256 MAU256 komentáře u knih

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

"Řekla, že tu kletbu zlomí pouze pravá láska. A že to nebude jen tak. Že musí být opravdová. A na celý život...

Krásně čtivý příběh, tentokrát se jedná už o další generaci našich frajírků. Hnacím motorem měla být pomsta, vloudila se však láska a vše je najednou jiné. Bylo mi líto Mel, protože svou dceru nadevše miluje, jak se to mohlo takhle pokazit? Jsem ráda, že nakonec to skončilo tak, jak má. Knížku mohu jen doporučit.

18.08.2022 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Krásně čtivá romantická knížka. První setkání hlavních hrdinů na pánských záchodcích, tak i takový trapas se může stát :-). Bylo to hezké, romantické, smutné z pohledu opuštění matkou, ale to hlavní - láska si cestičku vždycky najde.

08.08.2022 5 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Ach, škoda, že se jedná o poslední díl členů kapely. Tentokrát se blíže seznámíme s Benem a Lizzy a jejich příběhem lásky.

S jednou rukou na synových zádíčkách a druhou v mých zacuchaných vlasech se na mě Ben zadíval. "Neodpověděla jsi mi na otázku. Vezmeš si mě?"

Jak krásné je to v romantických knížkách, ještě že jsou takové autorky, které psát prostě umí a krásně se čtou. Mohu jen doporučit celou sérii.

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Další krásně romantické čtení. Tentokrát je hlavním objektem zpěvák Jimmy a jeho nová asistentka Lena. I tento díl byl super, je zde provázání s ostatními členy kapely. Sem s dalším pokračováním :-).

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Krásná romantika z rockového prostředí. Mal byl dokonale šílenej bubeník se svými chybami a "Tykvička" se k němu dokonale hodila. Je to krásně čtivé. Už se těším na dalšího člena kapely. Mohu jen doporučit.

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Krásná romantická knížka. Tentokrát to bylo o Sawyer, která mne v dřívějších knížkách moc neseděla, ale z jejího života, který musela prožít, se teď nedivím, že taková byla. Musela potlačit veškeré své city, aby vůbec mohla přežít. Ve svém školní projektu se domluvili s Isaacem, že si navzájem prokážou službu - on bude její projekt a ona ho promění. Jak krásně vzniká láska.
Určitě si přečtu další knihy této autorky. Je to krásné nenáročné romantické čtení.

11.07.2022 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

"Co je s kapitolou dvacet sedm?" zachraptěl Spencer po chvíli. Vzdychla jsem: "Ta ještě neexistuje." "Nemůžeš mě takhle nechat, Dawn. Potřebuju další kapitolu."

Krásná romantická knížka. Zamilovala jsem si je všechny, no samozřejmě až na ex., neboť ten ji zničil. Ale ten super vztah s otcem, ten mě dostal. Takový vztah bych přála všem "tatínkovým holčičkám". Úplně jsem byla vtažena do příběhu, až mne mrzelo, že tak rychle skončil. Knížku mohu jen doporučit.

04.07.2022 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Krásná romantická jednohubka. Upracovaná popelka osudovou náhodou vstoupením do pokoje cizího člověka našla svého prince. Romantickým dušičkám doporučuji.

"Cítíš se osaměle?"
"Od chvíle, kdy jsi odešel," přiznám. "A tím osaměle nemyslím tak, že by mi stačil je tak někdo. Stýská se mi po tobě. Chyběl jsi mi Bene."
Obejme mě kolem pasu. "Tys mi taky chyběla, Zrzko."

12.06.2022 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Jsem ráda, že jsem se začetla i do této série. Zase jsem si připomněla příběh Keiry i Lachlana. Tato knížka je stejně čtivá, těším se na další osud, který je přichystán Temperance.

28.05.2022 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Moc hezky napsaný příběh neskutečně arogantního Richarda, milující a obětavé Katy. Samozřejmě o lásce, která dokáže zázraky, nechybí ani smutek, bolest, smích, přátelská pouta, která jsou důležitá součástí života. Knížka byla krásně napsaná, pro romantické dušičky doporučuji.

15.05.2022 5 z 5

Hora medzi nami Hora medzi nami Charles Martin

Ashley se pokoušela něco říct. Zkusila to znovu, ale stále nemohla najít ta správná slova. Nakonec si otřela oči, přitiskla mi ucho na hruď a zašeptala: "Dej mi všechny ty kousky".

Nádherná kniha, ke konci jsem musela přestat číst a udělat si malou pauzičku, protože přes slzy jsem nějak nemohla rozeznat písmenka. Film jsem neviděla, ale kniha mě dostala. Mohu jen doporučit.

12.05.2022 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Tak tohle byla jízda. První část se mi líbila. Druhou část jsem Layanu nenáviděla, měla jsem chuť přestat číst, ale každá knížka, ať je sebehorší má právo na přečtení až do konce. Bože ještě že jsem četla dál, protože třetí díl mě dostal. Obdivuji Layanu, za to, jak se postavila k problému u muže, kterého miluje, nebylo to vůbec snadné. Doporučuji si knížku přečíst, nenechat se odradit a číst až do konce.

"Budu vším, čím byl on". Zavřu oči. Snažím se uklidnit své srdce, než je zase otevřu. A jakmile to udělám, dívá se mi přímo do nich. "Ty jsi všechno, co potřebuji, Brante".

05.05.2022 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Krásně čtivá romantická knížka s dobrý koncem. Andrea se snažila, ale tohle prostě sám člověk asi zvládnout nedokáže, potřebuje pomoc. A Tanner, no nemám slov :-). U těchto knížek mi vadí snad jen jedno, a to když se otočí stránka a já zjistím, že už je ta poslední.

01.05.2022 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Další krásně čtivá knížka od této autorky. Jax byl neskutečný a Calla, bože, co všechno musela prožít. Knížka v sobě měla všechno, lásku, nebezpečí, zlost, strach, ale hlavně krásný konec. Jsem ráda, že zde byla i malá zmíňka o Avery a Camovi, Tereze a Jasovi. Mohu jen doporučit.

17.04.2022 5 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Zřejmě jsem našla další spisovatelku, která mne chytla za srdíčko. Knížka byla krásná, romantika, trošku toho sexu a hlavně ten správný šťastný konec. Cameron byl neuvěřitelně dokonalý, trpělivý, no prostě, kdo by takového Cama nechtěl? A Avery, trošku mne štvala, ale asi na to měla nárok, ale i tak jsem si oba moc oblíbila. Už se těším na další knihu od této autorky. Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

30.03.2022 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Celou trilogii mohu jen doporučit. Jsem ráda, že to skončilo tak, jak mělo. Škoda, že příběh Mounta a Kairy už skončil, myslím, že se k této trilogii zase za pár let vrátím, bylo to velmi čtivé.

26.06.2021 5 z 5

Drzý návrh Drzý návrh Nicole Snow

"Tvrdil jsem, že jsi mě očarovala. Rozhodně jsem byl pod vlivem nějaký magie, když uvážím, že jsem kvůli omluvě najal toho zatracenýho ptáka."

Nemůžu říci, že by byla kniha nějaká špatná, to ne. Četlo se to celkem hezky, ale nějak jsem jim prostě nevěřila. Ale své čtenáře a čtenářky si určitě najde ;-).

22.08.2024 3 z 5

Všem na očích Všem na očích Anna Larsson

"Tak jsi přijela," řekl.
"Došlo mi, že to bude jediný způsob, jak se tě zbavit."
"Nejspíš ano. Stejně jsem rád, že tu jsi."
"Jsi zvyklý, že každý komu řekneš, sedne na letadlo a přiletí za tebou?"
"Myslím, že jsem o to ještě nikoho nepožádal. A ty? Sedneš na letadlo a přiletíš, kdykoli ti někdo řekne?"
"Pokaždé."
Zareagoval na to bezprostředním smíchem, při kterém se mu na rozdíl od toho jeho zdvořilého úsměvu rozzářily oči.

Tak to bylo hezké počteníčko. John a Sara už nemohli být rozdílnější, a přeci si je láska našla. Držela jsem jim palce, aby své rozdílné světy dokázali spojit a udržet. Jsem ráda, že se mi knížka dostala do rukou, její přečtení můžu jen doporučit.

17.08.2024 4 z 5

Někdo jako ty Někdo jako ty Winter Renshaw

Skloní ústa k mým a dá mi důrazný polibek, naznačující, že už nikdy nikam neodejde.
"Vždycky jsi mi byla souzena, Sloane," zašeptá a jeho rty se dotknou mých.
Políbím ho, obtočím mu ruce kolem krku a ze všech sil se ho držím.
"Jsi to ty," řekne. "Buď ty, nebo nikdo."

Vychovává dcerky sám, jeho teta se mu snaží pomoci, aby vystoupil ze své zóny smutku po své ženě a domluví mu rande na slepo se svojí zaměstnankyní, která čeká na povýšení a kdyby nešla, tak se obává, že by o povýšení mohla přijít. Jenže na domluvenou schůzku ona nedorazí, pošle za sebe své dvojče s komentářem, aby k dalšímu rande již nedošlo. Jenže osud, kterému, jak si myslí on: napomohla zasáhnout Emma, má s nimi jiné plány. Jak to celé může skončit, když na začátku všeho byla lež? A že se pravda vždycky nějakým způsobem dostaví? Čeká konec zlomená srdce? No, to stojí za přečtení, romantickým dušičkám můžu jen doporučit.

A hlavně, jak se zmiňuje ve svém komentáři "knihomolkaJani", určitě si nezapomeňte přečíst DOSLOV - i mě po něm po tvářích zůstaly stopy po slzách.

17.08.2024 5 z 5

Srážka Srážka Alexander Stainforth (p)

Byla to taková milá nenáročná velmi čtivá jednohubečka. Souhlasím s komentářem "Etule", že Filip Maxovi odpustil moc rychle, taky bych byla pro, aby ho v tom nechal trošinku dýl vykoupat.

Kdo má rád MM romance, tak přečtení této knížky můžu jen doporučit.

02.08.2024 4 z 5