MAU256 MAU256 komentáře u knih

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

"Miluji tě od rozchodu číslo patnáct." Vjel mi prsty do vlasů. "Už tehdy jsem chtěl, abys byla moje, ale miloval jsem tě natolik, že jsem si přál, aby ses soustředila na svou vlastní kariéru..."

Další krásně čtivá romantická knížka této autorky. Ona byla mladší sestra jeho kamarád. Ač o to nestál, začal se o ni starat a stala se z ní jeho nejlepší kamarádka, do které zamiloval. A co myslíte, jak to dopadlo? Romantickým dušičkám můžu jenom doporučit.

11.12.2022 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Říkal jí, ať se od něj drží dál, neposlechla, zamilovala se a teď sedí v autobuse uplakaná, se zlomeným srdcem. Ella je neuvěřitelná, po smrti své matky se snaží s padělanými doklady přežít. Jenže jednoho dne do školy zavítá Callum - boháč, který prohlašuje, že je její opatrovník. Byl to nejlepší kamarád jejího otce, odveze ji ke svým synům do svého "paláce". A právě jeden z jeho synů jí zlomí srdce.
Jenže nic není takové jaké se zdá, musela jsem začít číst druhý díl, protože jsem potřebovala vědět, co teď bude s Ellou, takže ... Knížku mohu jen doporučit.

19.11.2022 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Sklonil hlavu a zvážněl. "Bál jsem se, že máš zlomený vaz. Nic strašidelnějšího jsem v životě nezažil. Pak mi volal Franz a ptal se mě, jak se má moje schnecke. Moje schnecke. Víš, co to znamená? Šneček. Malý šnek. V mé zemi je to láskyplná přezdívka. Jako miláčku. Můj šnečku. Už nechci ztrácet čas. Nemám co skrývat a ty taky ne."

Zase krásný příběh od této autorky, tentokrát z prostředí ženského fotbalu. Sal je jedna z nejlepších hráček, která se už ve svých 7 letech zamilovala do Rainera Kultiho, který je přezdívaný "Král". A nyní se stal jejich trenérem. On je zlomený a zahleděný do sebe, trenérství ho nebaví, ale ona ho dostala, a to už ve svých 7 letech, jemu v té době bylo 19. A to už je příběh, který doporučuji přečíst.

31.10.2022 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

"Lhal jsem ti. Tehdy dávno. Nechci být tvůj jenom teď, Fee. Chci být tvůj navždycky. Jestli mi to dovolíš."

Opět krásný příběh, tentokrát o advokátovi Halovi, který zatvrdil své srdce s tím, že není schopen milovat. A přece ho měl plné tolik lásky, akorát si to prostě nechtěl připustit. Fee jsem litovala, že se nechala takovou dobu ovládat, ale nakonec se nedala a snažila se přesvědčit toho zatraceného advokáta, že on si zaslouží její lásku a ona jeho. Halton má štěstí, že má kolem sebe lidi, kteří ho milují a nenechají ho být, dokud to nedojde i jemu :-))). Kluci s BAM byli zase dokonalí, i když by tam o nich mohlo být trošičku víc vyprávění. Díky za epilogy, jsou k nezaplacení ;-).

27.10.2022 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Vytáhl jsem z kapsy malou krabičku a zvedl víčko. Uvnitř si hověl malý prstýnek a ve světle se třpytil ten nejmenší diamant na světě. "Když ti dám tenhle prstýnek a ty řekneš ano, je to navždycky, Myško."

Další krásný příběh rozvíjející se lásky jednoho člena společnosti BAM. Tentokrát se jedná o Vana, jeho minulost nebyla růžová, ale i přesto má velké srdce, do kterého se malými krůčky vkrádá láska. Je dokonalý, to jak se chová k "Myšce" a k Livvy, ale i k ostatním zaměstnancům. Líbilo se mi, jak se firma jako "rodina" za ně postavila. A nakonec mě dostal epilog, že do svého srdce vzali ještě Reeda. Už se těším na další část, doufám, že tam bude více slov o všech z BAMu. Romantickým dušičkám doporučuji :-).

26.10.2022 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Zase další krásně čtivá knížka této autorky. Pilot a letuška - zakázané vztahy na pracovišti. Když se Gillian dozvěděla, že ji Ben podvádí, tak to ukončila. Její kamarádka Mer jí přemluvila, aby dorazila na "párty" a s někým se seznámila, aby se přenesla přes rozchod z Benem. Seznámení Gillian a Jake bylo dokonale vtipné. Jejich úlety byly někdy snad až nereálné, ale co, vždyť tak to přece v knížkách bývá, realita je přece někde jinde. Ze začátku jsem Jakea nechápala, ale nakonec se jeho chování dalo z toho, co prožil, pochopit. Co jsem nechápala byla rodina Gillian, jak se k ní chovali. Jsem ale moc ráda, že to nakonec dopadlo tak, jak mělo, nejen s Jakeovou rodinou, ale i s rodinou Gillian. No prostě romantika se vším všudy, určitě doporučuji si přečíst.

20.10.2022 5 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Drsný příběh Lilky, co vše si musela prožít stále s pocitem, že to je její vina. Díky, že ještě existují lidé jako jsou Malvína, Arek a Džes, no samozřejmě nemůžeme zapomínat na Mata. Držím palce všem, kteří se z takovýchto vztahů dostanou dřív než je pozdě, nejen fyzicky, ale hlavně psychicky. Knížka byla čtivá, smutná - co vše jsou lidé schopni. Díky za epilog.

23.09.2022 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

"Svět se točí dál díky tlukotu tvého srdce."

Zase nádherný příběh této autorky. Maggie - prožít si takové trauma, to člověka zlomí, prostě potřebuje někoho, kdo ji v tom ztraceném světě nenechá samotnou, a tím se pro ni stal nejen Brooks, ale také její rodina. Stejně tak ona jeho nenechala padnout, když na tom byl nejhůř. Láska je prostě mocná čarodějka. Uronila jsem pár slz, bylo to straně dojemné. Ale jsem ráda za šťastné konce, to prostě v těchto knížkách potřebuji, jinak by mě to roztrhalo na kousky, takhle alespoň ty kousky, které se v knize rozpadnou, tak nakonec se dají dohromady. Díky. Knížku mohu jen doporučit, neboť autorka opravdu umí.

18.09.2022 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Skloním hlavu a poděkuju tomu, kdo rozdával druhé šance zlomeným mužům v den, kdy jsem dostal tu svoji.

Tak to byla zase jízda. Tušila jsem, že ta smrt mohla být taková, v jakou se pak v knize dozvíme. Ale že se to vyvine nakonec úplně jiným směrem, tak to mě vážně dostalo. Fandila jsem Kanovi i Temperanci, jsem ráda, že nakonec to dopadlo tak, jak mělo.
Mohu všechny díly jen doporučit, autorka píše vážně skvěle. Sice knihy nejsou nějak přehnaně dlouhé, ale stojí za to.

01.09.2022 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

A tady to je. To, co jsem hledal. V těch očích. V těch rtech. Náš příběh není dokonalý. Moje dcera furt nemluví. Já jsem pořád Mute. Theo není vyléčený a Edie je pořád dcera zatracenýho kreténa.

Hezky psaný příběh tentokrát o Trentovi a Edie. Ona byla neskutečná, tak mladá a už tak dospělá. Neopustila svého Thea, ani svoji matku, nakonec se dokázala postavit i proti svému otci. A její vztah k Luně, prostě super. Trent byl, no prostě jeden z HotHoles. V příběhu nechybělo nic, mohu jen doporučit.

26.08.2022 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Odjet do Vegas oslavit své narozeniny, probudit se s pocitem prázdné hlavy a prstýnkem na ruce. Tak to byl úlet. Moc hezké romantické čtení z rockového prostředí, všechny účastníky jsem si oblíbila, těším se na další pokračování. Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

26.07.2022 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Chloe byla úžasná, Bennett byl prostě arogantní parchant. A kombinace těch dvou byla dokonalá. Srdíčku se prostě nedá poručit, takže i dokonalý arogantní Benentt pozná, že bez ní nedokáže být.

"Bene, ty pitomče? Co se stalo?" "Já to zkurvil," řekl jsem konečně a přitiskl si dlaně na oči.

Knížka byla čtivá, prodchnutá sexem a se šťastným koncem. Určitě si ráda přečtu nějaká další dílka od této autorky.

08.05.2022 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Moc hezky psaná kniha. Vůbec nechci myslet na to, že se něco takového vůbec může stát, ale bohužel, se to děje. Byla bych ráda, kdyby děj pokračoval dál, konec byl nějak moc rychlý. Ale i přesto doporučuji se knihu přečíst.

03.05.2022 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Je tak těžké přiznat se, že milujete? Ačkoli to Syd a Kylerovi trvalo snad celou věčnost, nakonec k tomu našli odvahu. Je to tak zřejmé, že všichni okolo to vědí a ti, kterých se to týká jsou slepí? Knížka byla krásně napsaná, četla se jedním dechem.

30.04.2022 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Tak tohle byla krásně čtivá knížka. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Tara byla neskutečná, nechápu, jak mohla tak dlouho odolávat a Preston? Fakt bílý inkoust? Určitě si přečtu další díla této autorky. Pro uvolnění a únik od reality je tato knížka ideální řešení.

02.04.2022 5 z 5

Druhá šance na polibek Druhá šance na polibek Ella Maise

"Věříš v lásku na první pohled?"
"Ani ne," lapala po dechu.
"Ani já ne, ale proč by tě teda moje oči hledaly v davu, když jsem ani neznal tvoje jméno? Proč by mi pulz povyskočil pokaždé, když jsem zahlédl někoho, kdo ti byl podobný?"

Tajemství, která dokáží zničit něco krásného. Tak takové měla právě Zoe. Stále čekala, že se stane to, co jí sliboval, ale nakonec zjistila, že by to stejně nikdy neudělal, proto už přestala čekat a rozhodla se tajemství prozradit. A jak to nakonec dopadlo? Tak to na Vás čeká v knížce..., romantickým dušičkám můžu jen doporučit.

04.10.2024 4 z 5

Mílový klub Mílový klub Liz Tomforde

On je hokejový hráč, který po každém zápase odchází z jinou ženou. Je to jeho image, kterou se kvůli svému agentovi snaží stále udržovat. A poslední dobou je to pro něj stále náročnější, protože už mu takový život nestačí, chtěl by mít to, co má jeho nejlepší kamarád. Jenže dovolí si vůbec, aby ho někdo miloval?

Ona je letuška, která si zrovna z něj na zadek tedy nesedne. Ale je tomu skutečně tak? Pozná jeho skutečné já, do kterého se zamiluje, ale bude jejímu vyznání věřit? A až nakonec uvěří, nebude pro ně už pozdě?

No upřímně, měla jsem obavy z tolika stránek, ale nakonec? Hned od první stránky jsem se začetla, skvěle jsem se bavila a najednou zjišťuji, že jsem na posledních stránkách. Určitě doporučuji a těším se na další díla této autorky, která nyní putuje do mých oblíbených.

14.09.2024 5 z 5

neexistence neexistence Eva Pospíšilová

"Slíbil jsem to už mockrát, ale ... Slibuju, že končím s drogama. Zvládnu to!" promluvil odhodlaným hlasem. Pak však trošku zakolísal. Měl za sebou tolik selhání. ""Zvládnu, že jo?"
Elias se usmál. Položil Kennethovi dlaň na hrudník. "Postarám se o to. Zvládnem úplně všechno."

Musím přiznat, že ze začátku jsem nevěděla, zda se mi to líbí nebo ne. Trošku se to ve mně pralo. Ale pak - bylo to toxický, surový, tak plné emocí, prostě knihu nešlo odložit. Rozseká vás na kousíčky a pak zase složí dohromady. Určitě nebude pro každého, ale já jsem ráda, že se mi dostala do rukou.

15.08.2024 5 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

"Víš, ono to nikdy neskončilo," řekl. "Budeš navždy moje bez ohledu na to, jestli řekneš ano, nebo ne."

Jsme písek a skála, voda a obloha, kotvy lodi a plachty ve větru. Jsme cesta na místo, které se mění pokaždé, když sníme, padáme, skáčeme nebo pláčeme. Jsme hvězdy, které zdaleka nejsou dokonalé, ale přesto nepřestávají zářit a třpytit se. Pořád budeme o něco usilovat, něco chtít, stále budeme mít víc otázek než odpovědí, ale občas zažijeme chvíle jako je tahle, chvíle plné zázraků a spokojenosti, kdy duše vzlétnou až k Bohu a jednoduše ztratí dech.

Tajemný, temný, romantický příběh plný emocí, cítíte soucit, zlost, nenávist, lásku. Jak píše "KlaraD851" - nic není černé ani bílé, každé rozhodnutí a činy ovlivní různé lidi různými způsoby. Za mě hodně povedené, určitě doporučují přečtení.

01.08.2024 5 z 5

Pan Masters Pan Masters T. L. Swan

Na začátku jsem se opravdu bavila, u golfového vozíku jsem měla v očích slzy smíchu. Postupem příběhu bych pana Masterse nejraději nakopala, protože vyřčená slova, i když je pronášel ve vzteku, rozbíjela srdce na kousky. Bree by si zasloužila metál. Ale naštěstí to nakonec dopadlo tak, jak mělo...
Knížka byla neskutečně čtivá, autorka prostě umí, určitě doporučuji, už se těším na příběh Spencera.

23.07.2024 5 z 5