MAU256 MAU256 komentáře u knih

Matt Matt Lauren Layne

Další krásně čtivá romantika. Nic překvapivého nečekejte, ale romantické dušičky si přijdou na své. Matt i Sabina - oba tvrdohlaví, sexuální napětí, co by se dalo v jejich přítomnosti přímo krájet, jenže také nevraživost - co k ní vedlo? A jak to nakonec se smlouvou, kterou se rozhodnout uzavřít, a s jejich nevraživostí dopadne? Doporučuji si i tento díl přečíst. Už se těším na příběh Kennedyho, doufám, že nás autorka nenechá moc dlouho čekat.

Zmateně vrtím hlavou. "Vzdáváš se práce pro multimiliardáře..." "Pro tebe bych se vzdal všeho. Každého klienta, posledního dolaru." "Matte," zašeptám. "Vždycky jsi chtěl..." "Tebe. Vždycky jsem chtěl tebe. To už vím dávno, ale až tento týden jsem pochopil, že tě miluju. Miluju tě, Sabrino. Prosím, pro lásku boží, řekni mi, že ještě není pozdě."

02.11.2023 5 z 5

Eden Eden Mia Sheridan

Pokračování příběhu Eden a Caldera, jejich odloučení, když si oba mysleli, že ten druhý je mrtvý. A nakonec shledání, pátrání po minulosti a znovuobjevení lásky, která nikdy neskončila. Obě knížky můžu jen doporučit, ale pouze s upozorněním, že pokud nebudete mít v dosahu hned druhý díl, tak se raději ani do prvního nepouštějte :-).

28.09.2023 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Krásná romantická pohádka. Xavier - miliardář, který se po smrti své manželky stará o svojí dcerku. Své srdce uzamkl a lásce už nevěří. Jenže potřebuje na poslední chvíli pro svoji dcerku chůvu, a tak se do jejich životů dostává Joséphine. Ta ve své práci architekty dává výpověď a pomůže své kamarádce - stane se na pár týdnů chůvou desetileté dívence. Ač se oba snaží sebevíc, srdíčku se poručit nedá. A jak to všechno dopadne? Kdo má zájem o romantickou pohádku, můžu jen doporučit.

03.08.2023 4 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Knížka mě mile překvapila. Leka mě úplně dostal, co kvůli Bitsy dokázal, bylo to neuvěřitelné. A ten epilog po mnoha letech, díky.

23.04.2023 4 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

"Vždycky jsem byl." Pusa mi nefunguje správně. "Vždycky jsi byl co?" "Tvůj." Něžně vezme můj obličej do dlaní. "Vždycky jsem byl tvůj. A ty ... Už teď jsi moje všechno. Jsi moje hudba, Bren."

Další krásně čtivý díl série. Méďu Rye i Brennu jsem si opět zamilovala. Prostě všichni členové a přítelkyně této kapely získali moje srdíčko. Ta doba deseti let, kdy se mezi nimi postupně vše odvíjelo, tak ta je sakra dlouhá. Jedna jediná špatně vysvětlitelná chvilka a srdce je zlomené. Ale chemie a láska, jistě s pomocí osudu, jsou silnější, takže nakonec zlomená srdce jsou zase celá. Určitě doporučuji celou sérii, protože každá knížka je pro romantické dušičky.

18.04.2023 5 z 5

Princezna Princezna Devney Perry

"A tady," znovu nás otočil, tentokrát o čtyřicet pět stupňů, "tady bude náš dům." "A jaký bude?" zeptala jsem se. "Šťastný."

Další krásně čtivý příběh, tentokrát se hlavní osobou stala Presley. Její život nebyl jednoduchý, ale dostala druhou šanci. Pod svá křídla si ji vzal Draven, stal se jí otcem, kterého si vždy přála a ona pro něj byla jako dcera. Když ji Jeremiah nechal samotnou před oltářem, celé její nové rodině se ulevilo, neboť ho nikdo neměl rád. A pak se objevil Shaw. Doporučuji přečtení jak "Krále" tak "Rytíře", neboť zatím všechny tři knihy jsou super.

15.04.2023 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Knížka byla velmi čtivá. Líbilo se mi oslovení "Tulipánku", bavila jsem se u Tylerových hlášek. A jsem ráda, že i mezi pracháči má spravedlnost své místo. Pro romantické dušičky doporučuji.

"Vím, že jsi zpropadeně nezávislá, ale potřebuju tě mít u sebe Tulipánku. Nechal jsem tě odejít. Mohl jsem za tebou běžet a prosit tě, aby ses vrátila, ale všechno jsem to v sobě zadusil a kvůli rodině jsem šel dál, abychom všechno napravili, a to jsme taky udělali. Ale už není žádný další pomalu. Už žádnej odstup. Žádnej čas na nadechnutí. Teď je náš čas. Teď jsme my."

26.03.2023 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Musím dát za pravdu všem, že tato série prostě nemá chybu. Ráda jsem se zase na chvíli zasnila se všemi příběhy této knihy. Musela jsem se bavit při přeposílání Alexandra, nechtěla bych být v roli příjemce :-). Všechny jsem si zamilovala, určitě se k této sérii někdy vrátím a všem doporučuji...

16.12.2022 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Další krásně čtivý příběh této autorky. Vrátili jsme se zase do malebné vesničky Green Valley v horách, tentokrát v jarních měsících. Líbila se mi chemie mezi Elarou a Noahem. Romantická jednohubečka, na odpočinkové čtení můžu jen doporučit.

15.12.2022 5 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Krásně čtivá romantická knížka. Bylo hezké, že bylo vyprávění z obou pohledů, jak od Luka, tak od Nikol. Musela jsem se usmívat, kde všude byla schopná Niki číst, nevynechat jedinou příležitost. Jsem ráda, že jsem na knížku v knihovně narazila.

13.11.2022 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Krásný příběh plný všeho - lásky, sexu, bolesti, zrady, smrti, odpuštění. Knight nebyl dokonalý, byl zlomený, chtěl Lunu tak moc ochraňovat, chtěl pro ni být vším, fandila jsem mu hned od začátku, kdy bylo jasné, že jí má nejen plnou hlavu, ale hlavně srdce. Jenže se choval úplně jinak, tak jak to ona měla vědět? Luna byla silná, milá, obětavá, se srdcem na správném místě, které bylo celé jen jeho. Jenže měla stále strach, když se choval tak, jak se choval, nebylo se čemu divit. Srdce mi krvácelo pro Deana a Rosie, přála bych jim "na věky", jenže někdy to prostě nevyjde.

"Já jsem se s Knightem nerozešla. Dali jsme si pauzu, zatímco řešil věci daleko důležitější než náš vztah. On je můj. Vždycky byl můj. Ne Poppyin. Ne tvůj, Arabello. Ničí A pokud ti to ještě nedošlo, tak ti to řeknu jasně: zničím každého, včetně tebe, kdo o něm řekne jedno křivý slovo."

Bylo to krásně čtivé, mohu jen doporučit.

06.11.2022 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

"Já jsem tatér a asi jím budu navždycky. Nevím, jakou roli to může hrát ve tvé budoucnosti nebo v budoucnosti, kterou sis naplánovala po škole, ale upřímně ti řeknu, že je mi to jedno. Tohle ti nabízím, Shaw, a tak, jako sis mě vybrala, abych byl tvůj první, si vybírám já tebe, abys byla moje první."

Rule a Shaw už snad nemohli být rozdílnější. Knížka se mi moc líbila. Určitě si ráda přečtu další od této autorky, protože by mě zajímaly i příběhy ostatních jejich přátel. Je to knížka, nad kterou nemusíte přemýšlet, čte se sama. Pro uvolnění a odpočinek mohu jen doporučit.

07.10.2022 5 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Jak krásně bylo ve světě, kde se Mila a Maddie, ve skutečnosti vlastně vůbec neznali. Jaký byl však šok u obou, když se vrátili zpět do reality? Kdy ve chvíli se může srdce zlomit. Krásný příběh, fandila jsem Hezel i Matteovi. Bylo to krásně čtivé, takže romantikům můžu jen doporučit.

04.10.2022 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Další díl dokonalé série. Tohle bylo zase dosti drsné, co vše si musela Jesse alias Vločka prožít, ale díky Romanovi se dokázala vrátit zpět mezi živé a pustit pravdu ven. Bylo to neskutečně čtivé. Těším se na další knihy této autorky.

19.09.2022 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

A potom se usmál. Usmál se na mě svým opravdovým úsměvem, který mu odhalil dolíčky ve tvářích. "Byl jsem ztracen ve chvíli, kdy jsem tě poznal." Zlomil se mi hlas i srdce...

Moc krásný příběh Strážců a Démonů a uprostřed nich Layla, která byla částí obou. Bylo to krásně čtivé, trošku mě mrzelo, jak to nakonec dopadlo s Rothem, protože jsem mu ve skrytu duše fandila, ale i přesto ... mohu jen doporučit.

13.09.2022 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Další krásně čtivý díl, tentokrát o Reidovi. Byl neuvěřitelný, čím vším si musel projít, jak ho minulost stále doháněla a ničila. Ale našel svou "rodinu" (Maddoxe, Aidena a Bentleyho), která mu dala šanci, on ji využil, a dostal to nejvíc, co kdy mohl dostat - lásku, úctu, naději v budoucnost. Becca se k němu hodila, moc jsem jim to přála. Jejich vše poprvé bylo super. A sexuální bůh? No, kdo by si ho nepřál :-). Už se těším na další díl. Určitě mohu jen doporučit.

28.08.2022 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Nejdřív jsem myslela, že to ani nedočtu, ale knížka byla čtivá, tak jsem překonala své pocity a knížku dočetla a byla jsem ráda, že jsem to udělala. Určitě si přečtu i pokračování.

Emilia mě dostala - to, že se vzdala svého života pro rodinu, pak znovu pro sestru, nechala si zlomit srdce, a to hned 2x a nakonec skončila tak, jak skončila. Vicious byl bohatý kre..n, který jí zničil život, a to jenom pro to, že si nedokázal přiznat, že ji prostě miluje. I když, nebylo se čemu divit, když se ukázalo, co si v dětství musel prožít. Jsem ráda, že to nakonec skončilo tak, jak mělo.

11.08.2022 4 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Položil mi tu nejtěžší otázku, jak se mi kdy dostalo, přesto odpověď na ni byla nejsnazší ze všech. Popadla jsem svého manžela za límeček a vytáhla ho na nohy. Moc dobře jsem věděla, jak se mu příčí klečet na zemi. "Křídla nemá k letu, " zašeptala jsem. "Mám je proto, bych měla čím chránit rodinu."

Tohle byla první kniha od autorky, líbila se mi. Musím říct, že to Francesca neměla jednoduché, milovala někoho, koho po jednou polibku s jiným už prostě nemohla mít. A vzít si někoho, koho nenávidíte s pocitem, že jste byla rodiči "prodána", v její kůži bych být nechtěla. Taky na to, že to byla jediná dcera mafiána byla dost naivní. A Wolf - tvrdý oříšek, ale i tvrdého senátora přemůže láska. Určitě si ráda přečtu i nějaká další díla od této autorky.

07.08.2022 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Nemohla jsem se odtrhnout od čtení, strašně mě zajímalo, jak to mezi Rushem a Giou dopadne, vzhledem ke konci prvního dílu. V tomto díle už nebylo tolik pošťuchování a srandiček. Jsem ráda, že srdíčko zvítězilo nad pochybnostmi a skončilo to tak, jak jsem si představovala. Tyhle dámy prostě umějí psát. Díky moc. Těším se na další knížky. Mohu jen doporučit přečíst si oba díly. Jsou dokonalé.

01.08.2022 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Krásné čtení z hokejového prostředí. Blake byl prostě k sežrání, snažil se být samá srandička, i když měl zlomené srdce. A Jess, ale že jí to trvalo, než ji přesvědčil, že je jeho holka. Četlo se to úplně samo, ráda si od autorek přečtu další díla.

21.07.2022 5 z 5