Mišule_11 Mišule_11 komentáře u knih

Třešinka Třešinka Raine Miller

Kniha se mi líbila! :-) I když jsem nečetla celou sérií od autorky, nevadilo mi to! Kniha na mě zapůsobila a hned jsem padla do děje! :-) Příběh Elainy a Neila se mi líbil, i když to někdy autorka vzala rychleji než bych si představovala! Byla jsem ráda, že nakonec bylo všechno, tak jak mělo! :-)

30.03.2016 5 z 5

Píši Ti s láskou Píši Ti s láskou Jarmila Křížová

Kniha mě docela překvapila :) Líbilo se mi, že hlavním hrdinům láska na dálku fungovala a vydržela tak dlouho, i přes všechny ty překážky.

11.01.2016 5 z 5

Tam, kde nejsi Tam, kde nejsi Lenka Sadílková

Tam, kde nejsi má krásnou obálku! :) Navíc je to čtivý příběh s krátkými kapitolami, kdy vám příběh utíká přímo pod rukami.
Hned jsem si jej oblíbila! :)

Hlavní hrdinka Elis mi byla od začátku sympatická. Některé vlastnosti jsme měly navíc i podobné. Akorát měla chudera tu smůlu, že měla po svém boku toho nesprávného může.. Stejně sympatický mi byl i Max! S ním se člověk rozhodně nenudil a i on dokázal v mnohém překvapit :)
Nejhorší postavou v příběhu za mě byl Dan. Pro takového člověka není nic ani nikdo dobrý..

Musím říct, že i přesto, jak jsem měla plán ve čtení, nepodařilo se mi jej splnit. Jakmile jsem se začetla, nedalo se to odložit a emočně nabitý příběh mi doslova utekl. Konec mě mile překvapil a klidně bych jej snesla i delší! :)
Za mě jedno velké doporučení k přečtení! :)

11.02.2024 5 z 5

Vetřelci v našich hlavách Vetřelci v našich hlavách Daniel Pelikán

Každý z nás občas bojuje sám se sebou.. se svými pocity, myšlenkami i démony!
Jenže co pak, když už to nejsi jen ty sám osobně, ale v hlavě se ti usadí vtíravý a dotěrný "cizí" hlas, který tě přesvědčí přesně o tom všem, co děláš, že je prostě špatně..

Vetřelci v našich hlavách je opravdu krátká novela výpravějící o Petrovi, který je učitelem :) Setkáváme se s jeho běžným způsobem života ovlivňujícím poruchou, kterou trpí a už nic není v pořádku..tedy alespoň v jeho případě!

Určitě žádný čtenář by se nezlobil, kdyby dostal při čtení víc, ale ponechal by si pak příběh své kouzlo? Protože i tak mě jisté zvraty překvapily.

Čtivý děj doplňuje povedená obálka a já děkuji samotnému autorovi za oslovení k přečtení jeho e-knihy :)

11.02.2024 4 z 5

Kapitánova čest Kapitánova čest Lucie Jehličková

Velice si vážím věnování knihy k přečtení od samotné autorky :)

Kapitánova čest je historická romance :) Příběh se odehrává v Anglii a je čtivý! Líbila se mi provázanost rodinných i přátelských vztahů, nejen mezi hlavními hrdiny :)
Jack i Frances mi byli sympatičtí včetně jejich sourozenců. Přičemž i jejich osudy ve vedlejším vyprávění v příběhu najdete :)

Bohužel mě mrzelo, že jsem se nedočkala více chemie mezi hlavními hrdiny. Jejich seznámení bylo ovšem vtipné a rychlé :D Sice v příběhu nechybělo ani napětí, přišel jistý zvrat, ale nakonec bylo i rychle po něm. Jak přišel, tak zase odešel..

Ovšem, ale klobouk dolů, že autorka napsala právě takový příběh! :) A já děkuji za možnost si jej přečíst.

09.02.2024 4 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

V první řadě děkuji moc @venupress za poskytnutí e-knihy k recenzi! A teď k samotné knize:

Wow..tak TO bylo tedy něco! :)
Habibi - ukážu ti svět bez cenzury od této slovenské autorky @bajadolceautor mě doslova pohltil..:)
Troufám si říct, že takhle kniha je něco, co stojí mít určitě doma v knihovně! :) A to nejen kvůli dokonalé obálce a pěkné ořízce, ale také díky svému výjimečnému příběhu! :)

Harryho i Cassie si oblíbíte. Ona je tou svéráznou holkou, co si nenechá nic líbit a on tím hříšně sexy mužem, kterému podlehne každá..teda možná.
Z počátku dva odlišné světy, co nakonec přece jen splynou v jedno. A že bude o čem číst!

Příběh je neuvěřitelně čtivý! Nenechá vás chvíli v klidu a nejde vůbec odložit.
Za mě jedno doporučení a snad se dočkáme u nás i dalších knih od autorky! :)

12.06.2023

Příběh akvamarínu Příběh akvamarínu Miriam Blahová

Přečteno jedním dechem, doslova! :)
Než jsem se nadála byla jsem na konci příběhu a nevěděla jsem ani jak!
Propojení dvou světů bylo fascinující. Hlavní hrdinky Jasmíny mi bylo líto, ale měla můj obdiv, za to jak byla nakonec odvážná. Joachima i Oskara jsem si oblíbila, byli mi sympatičtí a jen jsem s napnutím očekávala, co je v životě potká.. :)
Mám přečtené obě knížky od autorky a doufám, že tohle nebyl její poslední příběh! Určitě doporučuji! :)

12.03.2023 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Z pokračování příběhu Elly a Cindera jsem již tolik nadšená nebyla jako v předchozím díle! Bylo fajn si přečíst, jak se jejich vztah vyvíjel, ale pro mě to nebylo už tak nabité a čtivé jako předtím. Za mě by stačil první díl a byla bych nad míru spokojená! :) Ale tento druhý díl ve výsledku beru jako doplnění a pokračování příběhu, který si to určitě zasloužil! :)

31.10.2020 3 z 5

Sedm rozchodů Amy a Craiga Sedm rozchodů Amy a Craiga Don Zolidis

I přesto, že jsem knihu měla již dočtenou, tak jsem nevěděla, co si mám o ní myslet a jaký mít na ní názor.. Ale opravdu tady žádný happyend nečekejte! :)
Oba hlavní hrdinové mi přišli divní, každý svým způsobem! Amy jako nerozhodná a umíněná.
Craig jako podivín se zvláštním smyslem pro humor. Jediným plusem byl konec a to Graigovo konečné rozhodnutí, které jsem plně chápala, protože jsem čekala, že mu to dojde už mnohem dřív než až takhle na konci..! :)

09.09.2020 3 z 5

Velké kraví dostihy (01/II) Velké kraví dostihy (01/II) Jeff Smith

Další příběh Kůstky byl rovněž zajímavý, ale už ne natolik jako první díl, tedy pro mě! :)

09.09.2020 4 z 5

Rytíř, který nechtěl bojovat Rytíř, který nechtěl bojovat Helen Docherty

Krásný příběh s ilustracemi, který stojí za přečtení a to nejen pro čtenáře mladšího věku! :)

09.09.2020 5 z 5

Hodná holka Hodná holka Mary Kubica

Thriller za mě postavený na hlavu, i když dokázal svým průběhem překvapit, dokonce i šokovat..! :)

24.05.2020 3 z 5

Sotva dýchám Sotva dýchám Rebecca Donovan

Pokračování příběhu Emmy mě bavilo, když místy se mi zdálo, že se příběh, tak trochu táhne, ale stále byl čtivý. Jejich vztah s Evanen byl napínavý, zajímavý, ale přála jsem jim to! :) Naopak bych nikdy nechtěla prožít, to co hlavní hrdinka, přičemž její rozhodnutí ať už s následky nebo bez nich musí být, proto se těším, co přinese poslední díl, který nevypadá už tak tlustě jako ty předchozí! :)

25.12.2019 5 z 5

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Před čtením jsem očekávala oddychovou a čtivou knihu plnou lásky dvou, komplikovaný vztah s tajemstvím a řešení problémů nejen okolo lásky a přesně to mi také tato kniha dala! :)
Jinak bych jí asi ani nijak nedokázala popsat! Navíc končí, tak otevřeně, že Vás to ihned stáhne k tomu, aby jste sáhli po druhém dílu! Přesně jako já! :)

04.05.2019 4 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Od začátku vím, co mi na těchto knihách, tak sedí! :) Styl této knihy je jednoduchý, odpočinkový, nic náročného a přesto je to příběh čtivý, romantický až vášnivý..! :) I přesto si přeje prožívat celý příběh s hlavním hrdinou až do konce, tak aby to dopadlo nakonec přece jen šťastně..! :)

22.03.2019 4 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Čtivé a napínavé pokračování příběhu Lary Jean, kdy neví, jak se poprat s první láskou a jak si jí k sobě pustit i jak se s ní poprat! :) Čím víc se pustíte do příběhu, tím vás to pohltí a nutí číst čím dál víc až do úplného konce :)

05.03.2019 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Příjemný a oddechový příběh plný nejen lásky, vášní, ale také lží, ze kterých se postupně stává pravda, kdy jeden bez druhého se neobejdou..:) Ani tentokrát autorka nezklamala :)

05.03.2019 4 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Možná jsem už starší na takovéhle typy knížek, ale právě proto mě baví je číst! :)
Čtivý, zamilovaný a rychle ubíhající příběh, ve kterém autorka tedy ví, jak na čtenáře :D Jelikož konec, kdy potřebujete ihned sáhnout po druhém dílu je opravdu ubíjející, protože ihned potřebujete vědět, jak to bude vlastně celé dál..! :) Stejně jako v tomhle případě a já se už těším, jak to celé vlastně dopadne, i když je to více méně než jasné..! :D

10.02.2019 5 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Zajímavý nápad na děj má tato autorka pořád..! :) Výjimkou nebyla ani tato její novinka, kterou jsem si chtěla přečíst už od začátku..oddechová a příjemně čtivá knížka se soutěživostí v práci, které vyvrcholí až láskou..:)

15.01.2019 4 z 5

Sleduj mě Sleduj mě A. V. Geiger

Knihu jsem vyhrála v knižní soutěži a do té doby jsem neměla o ní ani páru, že vůbec existuje! Líbila se mi, byla čtivá, děj byl zajímavý a také pro mě místy i vtipný, ale také až děsivý, co vlastně všechno se vůbec může stát, nejen na internetu..! :)

01.01.2019 5 z 5