nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Opět super jen by tam mohlo být min nevěry. Jinak super knížka četla se sama a od srdce jsem se u ní zasmála.

17.02.2019 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

nádherná knížka s vánoční tematikou :-)

30.12.2018 5 z 5

Vysněná kavárna na zámku Vysněná kavárna na zámku Caroline Roberts

pěkné čtení taková milá oddechovka od detektivek a thrilleru :-)

03.11.2018 4 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Druhý díl se mi líbil víc než ten první. Akorát jsem čekala větší happy end Hanny a Grigorije. Už se těším na další díl

02.10.2018 5 z 5

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

pěkná oddechovka dost jsem se nasmála na kritiku knížky jsem nedala a i tak jsem se do ní pustila,ale samozřejmě na původního Saturnina to nemělo.

03.07.2018 4 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

ze začátku to bylo napínavé pak už mě to tolik nebavilo jinak špatná nebyla..Mám ráda severské krimi takže si určitě přečtu i další díly

27.06.2018 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Opět se mi knížka od Patrika Hartla líbila :-) Bylo fajn moc číst z obou stran začala jsem Jáchymem . Už se těším až výjde další autorova knížka

09.06.2018 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Cetla se hur tim,ze byla psana starym jazykem jinak fajn oddechovka

05.06.2018 3 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

knížka se mi líbila :-) čekala jsem sice,že to bude víc lekavé a napínavé,ale i tak dávám plný počet hvězd :-)

18.04.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

četla jsem i lepší detektivky špatné to nebylo,ale docela jsem se ztrácela v tom kdo je kdo a jakou hraje v případu roli jinak se to četlo dobře. Až výjde loutkař ráda si ho přečtu také :-)

25.03.2018 3 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

kniha se mi líbila myslela jsem si že vím kdo za tím stojím, ale ve finále to bylo uplně jinak.

03.03.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

tak do půlky jsem se musela do čtení nutit ale já knížky spíš dočítám než odkládám pak se to rozjelo a bylo to dobrý ....

26.02.2018 3 z 5

Číslo 20 Číslo 20 Sam Holland

Kniha skvělá líbila se mi víc než kopírák , ale ten konec mě teda zklamal když nevím jak to celé dopadlo . Ke konci už mi to přišlo takové překonbinovane příliš zvratů ke konci .

28.07.2024 5 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Knížka se mi hodně líbila od autorky první přečtená knížka . Líbil se mi jak příběh Terezy tak příběh Marie .

24.06.2024

Vladimír Beneš: Mé cesty do hlubin mozku Vladimír Beneš: Mé cesty do hlubin mozku Martin Moravec

Moje třetí knížka od pana Moravce a zase super . Dozvěděla jsem se spousta zajímavosti určitě doporucuju .

05.05.2024 5 z 5

Dva životy Dva životy Táňa Keleová-Vasilková

Takový příběh se života manželství si zničila svoji vinnou. Místo , aby se vzchopila kvůli dcerám tak začala utápět žal v alkoholu . Hezké odpočinkové čtení

31.10.2023

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Nedočetla jsem nebavilo mě to .

30.08.2023

Poslední manželka Poslední manželka Karen Hamilton

Moc mě nezaujala.

10.04.2022 2 z 5

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

Bohužel mě vůbec nebavila. Četla jsem lepší s vánoční tématikou už jsem se popravdě těšila až ji dočtu.

30.12.2021 2 z 5

Záhada zadnej izby Záhada zadnej izby Katarína Gillerová

Super knížka a zajímavé rozuzlení tohle jsem asi ani nečekala .

09.12.2021 5 z 5