nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

První díl mě bavil popravdě víc, ale to neznamená, že by se mi střet králů nelíbil. Už se těším na třetí díl. Až přečtu knížky chci skouknout i seriál.

17.11.2020 5 z 5

Osvětimský proces Osvětimský proces Annette Hess

Knížka spíš průměrná. Do půlky knížky se řešili nepodstatné věci pak teprve začal proces.

28.09.2020 3 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Nejlepší ze všech dílů bylo to hodně smutné.

12.09.2020 5 z 5

Pod krvavými nebesy Pod krvavými nebesy Mark Sullivan (p)

Hodně zajímavý příběh z 2 světové války.

02.04.2020 5 z 5

Čekala jsem víc popisu z doby holocaustu, ale jinak se to četlo skvěle dozvěděla jsem se hodně i o životě po válce. Dávám plný počet hvězd

09.07.2019 5 z 5

Arabská krev Arabská krev Tanya Valko

Opět super knížka i když tentokrát hodně o válce v Libyji.

05.07.2019 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Nebylo to špatné, ale konec hodně otevřený to mi přišlo hodně useknute
čekala jsem víc. Mít takové dítě tak jsem asi v blázinci přišla mi zezacatku jak posedlá čekala jsem třeba že to bude spíš horor. Bylo to pro mě spíš zklamání čekala jsem, že to bude lepší.

14.05.2019 2 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Chvíli trvalo než jsem se začetla, ale jsem ráda, že jsem knížku neodlozila. Byla napínavá a plná zvratu i když místy docela předvídatelné.

26.03.2019 3 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Oproti předchozím knížkam byla tahle knížka slabší. Vraha jsem věděla už od půlky knížky.

27.01.2019 5 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

Četlo se to celkem dobře. Do poloviny nic moc pak to nabralo trošku grady. Určitě si přečtu i dívky z trajektu

14.01.2019 4 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

od knížky jsem čekala víc. Takový vleklý děj nic moc se tam nedelo až konec byl zajímavý a přišlo se na to co se stalo tenkrát v Létě.

16.11.2018 3 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Nebylo to špatne

07.10.2018 4 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

dobrá knížka s dobrou zápletkou. Vraha mi bylo spíš líto po tom,co prožil

02.07.2018 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Moje druhá knížka ze serie. To bude unosce mi došlo tak v půlce knížky. Vzkaz v lahvi se mi líbil víc. Žena v kleci byla taky dobrá,ale příjde mi,že ne tak propracovaná jako ostatní knížky

13.06.2018 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

taková oddechová četba :-) hezky se to četlo hodnocení průměrné

27.04.2018 3 z 5

Doteky noci Doteky noci Lenka Lanczová

přečtená kvůli výzvě :-) knížky mého dospívání tak jsem si aspon trošku zavzpomínala :-)

15.04.2018 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

zajímavý příběh i když docela jsem měla chvílkama zmatek v tom kdo je kdo a jakou to má souvislost s vraždou.. Mám ráda případy Harryho Holle je to opravdu super detektiv, který má sice problémy s alkoholem ale není případ co by nevyřešil :-) těším se až si přečtu všechny knížky ze serie

06.03.2018 3 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

dobrá hororová povídka byla přečtená tím jak je krátká snad za hodinu :D autorka píše dobré knížky které se dobře čtou :)

03.03.2018 5 z 5

ke knížce jsem se musela docela nutit nezaujala mě tolik jako jiné knížky o holocaustu ale dočetla jsem ji.. dám jen 2 hvězdičky .... hlavně se tam nepsalo vůbec o mengelem všude v každé knížce píšou jen o něm ale těch co dělali pokusy na lidech bylo víc ale nikde nejsou zminované

25.02.2018 2 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Knížka se mi hodně líbila od autorky první přečtená knížka . Líbil se mi jak příběh Terezy tak příběh Marie .

24.06.2024