nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Za jeden den přečtené a jedním slovem Wow.. Plné napětí některé popisování vražd jen pro silné žaludky.Robert i Garcia jsou sympatáci a super vyšetřovatelé. A kdo byl vlastně vrah mě teda překvapilo čekala bych kohokoliv,ale ne tuhle osobu.. Ale když jsem si to pak ke konci knížky pospojovala tak jsem si řekla,že to vlastně do sebe zapadá

22.05.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

ze všech tří dílu se mi temné hlubiny líbili nejvíc :-) mám ráda případy Eriky

21.05.2018 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

knížka mě nenadchla dočetla jsem ze zvědavosti. Nebylo to nejhorší,ale po dlouhé době nejslabší knížka,co jsem četla

10.04.2018 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knizku jsem zhltla za jeden den hodne napinave. Hlavne jsem doufala,ze se Grace podari uprchnout. Libi se mi prolinani minulosti s pritomnosti. Z knizky opravdu mrazi a nejhorsi je,ze na psychopata muzeme narazit vsude.

01.04.2018 4 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

mě se to moc líbilo je to poučné a hodně čtivé :-)

31.03.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

čtivé přečtená za 2 dny četla se hodně dobře :-) akorát ten děj byl docela předvidatelný.. Takovéhle psycho knížky mě bavěj a hlavně jsou brzy přečtené jelikož jsou napínavé

16.03.2018 5 z 5

moc se mi knížka líbila viděla jsem první film a chystám se přečíst si i další díly serie :-) líbilo se mi popisování dědečkových zážitku a celkově se to dobře četlo

07.03.2018 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

zatím snad nejlepší knížka od Nesba co jsem přečetla :-) dobře napsaná sněhuláka jsem popravdě neodhalila byla jsem ve finale překvapená kdo je sněhulák a jaký má motiv.

06.03.2018 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

moje první knížka od téhle autorky mám ráda knížky z prostředí psychiatrie a netušila jsem od začátku do konce kdo za vraždami stojí takže za mě doporučuji přečíst

03.03.2018 5 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Silný příběh opravdu stojí za přečtení .

09.06.2024

Anděl smrti Anděl smrti Robert Bryndza

Další díl s Erikou opět super už aby vysla zase další kniha moc se těším

23.05.2024 5 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Opět super doporučuji

24.03.2024 5 z 5

Zbytecne zdlouhavé jinak zajímave čtení o jeho celoživotním boji s drogama a alkoholem .

12.03.2024

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Tento díl se mi líbil víc než první naprosto nádherný příběh .

22.02.2024 5 z 5

Jablka ze stromu nepadají Jablka ze stromu nepadají Liane Moriarty

Čekala jsem víc nebyla žádná zápletka .

29.01.2024

Kdyby ze světa zmizely kočky Kdyby ze světa zmizely kočky Genki Kawamura

Dobra knížka k zamyšlení za mě doporucuju

06.01.2024

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Hezká kniha o fiktivní postavě .

19.09.2023 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

(SPOILER) Hospodyně byla hodně čtivá knížka . Hlavně se mi líbil závěr . Celou dobu jsem fandila Hanne Claire byla namyšlená, hloupá a hlavně lhářka. Konec byl za mě super konečně se Claire změnila k lepšímu a zjistila,že Hanna tenkrát nelhala.

20.02.2022 5 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Opět skvělé. Jen ten konec to ne teď zase čekat než vyjde další díl . Už aby to bylo fakt super série.

29.01.2022 5 z 5

Matčina panenka Matčina panenka Abby Davies

Tak tahle knížka byla hodně psycho dlouho jsem nečetla takhle dobrou knížku. Četla se doslova sama . Na konci mi teda matky bylo snad i líto i když byla blázen a zly člověk v dětství se jí stali špatné věci takže svým způsobem mi jí líto bylo. Naštěstí vše dobře dopadlo,ale bylo to teda od půlky knížky extrémně napínavé.

18.01.2022 5 z 5