Pája699 Pája699 komentáře u knih

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Autorka mě ještě nikdy nezklamala, ani teď. Je prostě mistryně a já její knihy čtu strašně ráda. Skoro u každé bulím :-D Tady tomu nebylo jinak. Knihu jsem zhltla jak nic, nešlo prostě přestat. Se divím, že mi nehořely stránky jakou rychlostí jsem obracela a čekala jak se bude příběh vyvíjet dál, co se stane v každém roce…napjatá jak struna. Fallon a Ben nikdy nikdo k sobě nepasoval víc. Celou dobu jsem čekala a doufala ve šťastný konec…Cesta byla trnitá a ne jednoduchá. Nebudu více prozrazovat, přečtěte si sami. Mě to vzalo za srdce.

06.05.2022 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Krásná, příjemná romantika s nádechem ohně. Tento příběh je fakt něco, byla to prostě pecka. Oba dva hlavní hrdinové mi hned káply do noty .-) i vedlejší postavy byli nezapomenutelné a celý příběh jako celek byla naprostá bomba. Grace a West, tak rozdílný a přesto tak podobný. Jejich příběh měl šmrnc, šťávu a mě neskutečně bavil. Autorku jsem si hned přidala do oblíbených a jdu se vrhnout na další četbu. Jednu pihu na kráse tato kniha přeci jen měla…přečetla jsem jí moc rychle :-)

06.05.2022 5 z 5

Mrazivé vraždy Mrazivé vraždy Agatha Christie

Agáta Christie je mistrně ve svém oboru a mě nadchla. Povídky se četli sami, svižně. Určitě atmosféra v zimě, kdy je sníh za okny, vy jste zachumlaný v dece, popíjíte čaj by to asi mělo větší kouzlo ale i tak tomu čtení neubralo na kráse .-)

02.05.2022 4 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Třetí díl této úžasné série. Jsem opravdu zvědavá, zda si autorka udrží laťku takhle vysoko po celou dobu. Já věřím, že ano :-) Myslím, že už tu bylo vše řečeno….Kate moc pila v tomto díle a případ si brala osobně. Tolik mrtvých? Tím to tempem za chvilku v Amišských vesnicích nebude nikdo. To jen trochu humoru :-) Autorka si semnou pěkně pohrála viklala semnou co se týče vraha…já se ale nedala a držela svého tipu a ten nakonec i vyšel. Šílenost.... Byl to další super případ, který ráda doporučím dál.

02.05.2022 4 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Jako pokud chcete romantiku a trochu se zasnít a odskočit si od běžných denních starostí, tak proč ne. Je to jednoduchý příběh sexy Paula Rielyho a cynické Eden, která nevěří na lásku. Pan Romantik byl na můj vkus až moc dokonalý - nereálný.Těch to milostných příběhů je tolik, že to ani nespočítám. Bohužel tento se ale nijak neliší a nevybočuje od jiných knih na toto téma. Za mě lepší průměr. Krásné 4 hvězdy si zaslouží. Četlo se to samo….

26.04.2022 4 z 5

Krvavé skládanky Krvavé skládanky Nadine Matheson

Krvavé skládanky byly opravdu krvavé a místy i nechutné. Z popisování odstraňování různých končetin až mrazilo… jen pro silné povahy .-) Jinak musím říct, že jsem se nenudila ani trochu a autorka mě svou prvotinou mile překvapila. Určitě si nenechám ujít další knihu…pokračování se nabízí. Anjelica a Ramouter slibují bezva vyšetřovací dvojku. Těším se

20.04.2022 5 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Jako určitě skvělé pokračování série, i když musím přiznat, že první díl se mi líbil více. Opět to bylo svižné, napínavé, dramatické. Jednu hvězdičku ubrat musím za pro mě krkolomný konec v rozuzlení a i za to, jak vraha dopadli. Tam to moc nezafungovalo :-) Jsem velmi zvědavá, jak to bude pokračovat mezi Kate a Johnem. Další díl si nenechám ujít.

20.04.2022 4 z 5

Bez viny Bez viny Charlotte Link

(SPOILER) Bez viny..po přečtení této knihy si tuto otázku budete pokládat. Kdo je vlastně bez viny? Za mě určitě zatím nejlepší kniha autorky! Žádná hluchá místa, zajímavá zápletka, originální, napínavý. Prostě parádní počtení. Jen z konce jsem byla smutná, ale každá kniha nemůže končit happy. Soffie si tohle nezasloužila

14.04.2022 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Tak tohle bylo něco :-) Za mě o chlup lepší jak první díl, i když v určitých pasáží chování hlavní hrdinky mě trošku udivovalo. Jako opravdu se takhle chová šestatřicetiletá žena? Občas horší jak patnácka :-D Ale úsměv na tváři vám nezmizí po celou knihu. Vtipné scénky, romantika, jiskření. Playboy Cameron a stydlivka Joellen vás určitě budou bavit. Já se nenudila ani chvilku, bylo to prostě skvělé. Těším na další příběh autorky.

14.04.2022 5 z 5

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

(SPOILER) Já jsem nadmíru spokojená. Za mě lepší jak první díl, ve kterém zbyla spousta nezodpovězených otázek. V tomto díle, teda taky nějaké budou no .-)…hold si budu muset přečíst i třetí díl :-D Tady by se dalo napětí vážně krájet. Hrozně mě bavilo jak u každého případu byla indicie, která navedla vyšetřovatele přesně tam kam, kam vrah chtěl. Vážně promyšlené…Jak už tu ale bylo řečeno, konec opět překombinovaný, ale mě to nerozhodilo, neztrácela jsem se v ději a četla jedním dechem.

05.04.2022 5 z 5

Pojď trochu blíž Pojď trochu blíž Rachel Abbott

(SPOILER) Nebylo to zase tak zlé, ale musím souhlasit, že to byl nejhorší díl šéfinspektora Toma Douglase. Chvilkami jsem musela sáhnout hluboko do paměti, abych si připomněla soukromou dějovou linku hlavních aktérů, abych se moc neztrácela v ději :-) Příběh lehce plyne, je tu i špetka napětí, "vymývání" mozků a manipulace, ale též mě konec zklamal. Když opomenu, že to bylo uspěchané, tak mi teda chybělo více vysvětlení motivu. Za mě průměrný triller.

01.04.2022 3 z 5

Květy nad peklem Květy nad peklem Ilaria Tuti

Musím přiznat, že u této knihy jsem měla ze začátku problém jak s jinou formou psaní, tak i s hlavními představiteli Teresou, tak i jejím novým parťákem. Nebudu lhát, chvilku mi trvalo se začíst a přijít tomuhle stylu na chuť a ono se to vyplatilo :-) Dostala jsem nakonec strhující příběh z temných lesů s postarší trhlou vyšetřovatelkou :-D Kdo zatím vším stojí, nebylo zase tak těžké uhádnout. Další díly si rozhodně nenechám ujít.

29.03.2022 4 z 5

První chyba První chyba Sandie Jones

Já osobně jsem nadšená. Nečekala jsem od knihy mnoho a naprosto mě uchvátila a dostala. Příběh Alice, Beth a Nathaha…co všechno skrývá minulost a jak to všechno bylo? Intriky, lži, napětí, nečekané rozuzlení, to vše tato kniha přináší. Je pravda, že vcelku brzy jsem přišla na to, jak to asi plus mínus bude. Jediné překvapení byl pro mě konec…i tak hodnotím kladně a mohu vřele doporučit dalším čtenářům :-)

29.03.2022 5 z 5

Zemřu o Vánocích Zemřu o Vánocích Tammy Cohen (p)

Tak tohle byl slušnej psychologický výplach mozku. Upřímně ani nevím co si mám po přečtení knihy o ni myslet. Líbilo? Nelíbilo? První část mě nezaujala, druhá už byla jiné kafe :-) Tam to mělo jiskru a konečně to začalo být zajímavé. Epilog? Bez komentáře radši, jsem zase zmatená :-D Vidím to na 3 hvězdy – neurazí, nenadchne.

21.03.2022 3 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Tato kniha předčila mé očekávání a jsem neskutečně ráda, že jsem na ni díky svým věrným čtenářům tady na ni narazila. Vypadá to, že mám další oblíbenou autorku a sérii :-) Místy opravdu brutální popisy obětí, brrr. Kate Burkholderovou a celý její tým mi byl hned sympatický a věděla jsem, že to bude jízda a bude to stát za to…a taky že jooo. Příběh vás udržuje v neustálém napětí a vy ani nedýcháte a čtete a čtete, než dorazíte nakonec poslední stránky, kde samým rozuzlením jenom zíráte. Kniha nemá žádná hluchá místa. Za mě TOP a doporučuji všem, co mají rádi napětí.

17.03.2022 5 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Autorka opět nezklamala. Kniha je čtivá, napínavá prostě geniální. Nudit se určitě nebudete, na to vsadím krk! :-) Kniha od knihy je lepší a lepší. Jen tedy doufám, že bude pokračování….tak nějak samo se to nabízí…Necháme se překvapit .-) Na inspektora Francise Sullivana se každopádně těším.

15.03.2022 5 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Příběh Daniela a Rýsky je krásné zakončení série. I když tento díl řadím jako nejslabší. Tento příběh mě zase tak nenadchnul, jako předešlé dva. Moje chyba je tedy ta, že jsem měla velké prodlevy od čtení v pořadí dílů. Proto mi chvilku trvalo, než jsem se zorientovala v postavách a věděla kdo je padouch a kdo klaďas :-) Styl a humor se mi od autorky líbí, proto určo sáhnu i po jiné knize.

10.03.2022 3 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Každá knížka od autorky je pecka, na kterou se strašně těším a jsem zvědavá s čím novým autorka přijde. Čím mě překvapí. Nikdy nejsem zklamaná a to ani v tomto případě Příběh Logana a Grace…. Jako klasika, on namachrovaný hokejista se sebevědomím až na půdu…ona naivní husička, aspoň v první části. Doporučím se pohodlně usadit a zasnít se. Nenáročné pokračování skvělé série.

08.03.2022 4 z 5

Ta, která prohraje Ta, která prohraje Liv Constantine

Z mého pohledu, tuhle knihu nezachránilo ani rozuzlení, které svým způsobem bylo jasné v průběhu čtení ani poslední odstavec co pronesla Piper. Celý příběh bych shrnula do jedné věty, ale autorky to rozvedly na 260 stránek. Já jsem upřímně zklamaná, čekala jsem fičák po přečtení knihy Poslední paní Parrishové. Je mi líto, ale tohle se za mě prostě moc nepovedlo, ale je to zase věc názoru a pohledu čtenáře .-)

08.03.2022 2 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Rachel Caine (p)

Stejně jako předchozí díly, tak i tento zhltnete jak malinu. Taková akční třešinka na dortu posledního dílu. Stále jsou všichni sympatičtí a věří v sami v sebe. Gwen dostane za úkol vypátrat mladíka, který se ztratil před 3 lety. Povede se jí to? Je to teda pěkně zamotaný a nervy drásající příběh. Určitě si nenechte ujít celou sérii. Strašná škoda, že tato skvělá autorka již nic nenapíše….:-(

03.03.2022 4 z 5