papajapa papajapa komentáře u knih

Zkáza Ďáblova akru Zkáza Ďáblova akru Ransom Riggs

Konec trochu moc velký happy end. Škoda jen, ze neukázali osud nekterych postav jako Horacia a Julia.

27.01.2022 4 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Trochu jinak kingovka než jsem zvykla, ale to neznamená, ze horší. Žádné nadprirozeno a bachatel znám od zacatku. No a konec, ten nás zve k dalsi knize.

25.12.2021 4 z 5

Ptačí sněm Ptačí sněm Ransom Riggs

Dle očekávání se opět rozjíždí děj se zakončením návratu známého nepřítele. Jsem zvědavá na pokračování.

12.12.2021 4 z 5

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

Trochu jiný soudek než předchozí díly, ale ctive. Spis si autor chystal pudu pro další dil.

27.11.2021 4 z 5

Trojice Trojice Sarah Lotz

Do knihy jsem se musela několikrát nutit a premyslela jestli neodlozim. Námět nebyl špatný, ale dal se využít lépe. Divná kniha.

20.11.2021 1 z 5

Zaklínač a jeho svět Zaklínač a jeho svět Marcin Batylda

Kniha splnila očekávání. Čekala jsem jen knihy, hry nehrála. Líbilo se mi, ze kazdou cast vyprávěla konlretni osoba

12.11.2021 5 z 5

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Za me spokojenost. Čte se dobře a rychle. Něco bylo předvídatelné, něco by me naopak ani nenapadlo.

06.07.2021 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Ze začátku mi trvalo trochu déle se zacist a zorientovat v postavách, ale pak uz se to četlo samo. Některá odhaleni byla šokující, které jsem opravdu nečekala. Určité stoji za to přečíst a nenechat se odradit množstvím stran.

27.06.2021 5 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

Dle mého názoru důstojné ukončení cele série, kdy je jasné, ze je konec. Možná bych uvítala ještě nejakou kapitolu ohledně osídlení planet a jestli všechny lodě doletěly k cíli.

03.06.2021 5 z 5

Čas opovržení Čas opovržení Andrzej Sapkowski

Oproti předchozímu dílu trochu zajímavější, ikdyz osud Ciri předvídatelný (utek z věže Racku). Jsem zvědavá co bude dal...

12.11.2020 5 z 5

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

První setkání s timto autorem na doporučení. No asi bych si tento žánr sama nevybrala. Některé casti byly vtipné, ale jinak to asi nebude muj šálek kávy.

24.10.2020 3 z 5

Život, na který metr nestačí Život, na který metr nestačí Karolina Mikšíková

Nektere storky vtipne, ale asi to muj salek kavy nebude...

01.04.2020 2 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Jednoduche, rychle cteni. Kratke kapitoly. Nic narocneho.

23.02.2020 4 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Od spisovatele mam precteno nekolik dalsich knih. Je to spis pro mladez, ale bavi me. Konkretne tato ma hlubsi myslenku, ktera v budoucnu neni nerealna.

19.02.2020 5 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Cim vic mam prectenych Kingovych knih tim min se mi libi jeho konce. Nevim cim to je. Dej je pekne propracovany, ale ta zaverecna tresnicka tam neni.

19.02.2020 4 z 5

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

Od knihy jsem cekala neco jineho. Nebyla spatna, nicmene jsem postradala vice stranek z Dominicina vycviku. Celkove to bylo takove neslane nemastne.

04.10.2018 4 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

I pres ne kladne hodnoceni jsem si ji koupila. Nelituji. Souhlasim, ze orientace meti postavami byla obcas orisek. Kazdopadne hlubsi zamysleni v co vlastne verit, co je skutecnost a co hra, me nutilo cist dal. Obcas jsem opravdu pochybovala. Cekala jsem hlubsi zapletku mezi Zoo a Stoparem, skoda.

13.09.2018 4 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Osviceni jsem cetla pred vice nez 10 lety a moc se mi libilo, ale tohle bylo jeste lepsi. King proste umi.

09.09.2018 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Moje prvni kniha s podobnym temarem a urcite ne posledni. Nejdrive mi trvalo nez jsem se zacetla, ale pak uz jsem oci neodrthla. Strhujici pribeh.

27.08.2018 5 z 5

Rumcajsova loupežnická knížka Rumcajsova loupežnická knížka Václav Čtvrtek (p)

Krasna kniha. Jedine co bych vytkla byla ta krkolomna slova.

05.08.2018 4 z 5