Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

No mohlo to být lepší. Čekala jsem od knihy něco jiného, pak jsem se do knihy docela zamotala a nevěděla jsem která bije. Za mě asi ne... 3⭐

30.08.2022 3 z 5

Preludia & nokturna Preludia & nokturna Neil Gaiman

Po seriálu jsem prostě potřebovala přečíst komix. Prostě jsem musela. Komix se mi líbil ale seriál je o dosti lepší za mě tedy.. Postava Morfea je v knize obludna a opravdu taková jaká má být a nelíbíl se mi bála jsem se ho... Ale v seriálů ho naopak vystihli více což oceňuji (přidali mi kapku sexy vzhledu) což bylo o mluhem lepší.. Komix hodnotím i přesto plným počtem hvězdiček jelikož prostě srdeční záležitost a kdo nepochopí ať ani nečte.. 5 ⭐

30.08.2022 5 z 5

Píseň přežití Píseň přežití Paul Tremblay

Strhující hororový thriller určitě ne.. Je to spíše napínavé a strašně dobře napsané. Příběh mi doslova proplul mezi prsty. Dá se říci, že tam hraje hodně čas a naděje. I když asi každý bude hned vědět, jak tohle dopadne.. Čekala jsem více "zombiku" a více akce a ne jen takovýto divný "horor"... 2⭐

16.07.2022 2 z 5

Medvěd a Slavík Medvěd a Slavík Katherine Arden

Upřímně kniha mě strašně, ale strašně nebavila.. Nakonec jsem to tedy nějak prelouskala, ale další díly si rozhodně neprectu škoda... 2⭐

28.02.2022 2 z 5

Zkáza Ďáblova akru Zkáza Ďáblova akru Ransom Riggs

Příjemné zakončení série, jen je mi kapičku líto, že to končí. Četlo se to poměrně dobře. Za mě doporučuju 4/5 ⭐

18.02.2022 4 z 5

Dům soli a smutku Dům soli a smutku Erin A. Craig

Naprosto nádherná pohádka s kapkou hororu. Příběh se četl sám a stránky utíkaly jako voda. Moc krásne. Doporučuju

25.01.2022 4 z 5

Noci běsů Noci běsů Kateřina Šardická

Proč otevřený konec, proč..... Co je to za módu dnešní doby.. Jinak příběh moc pěkný, místy dosti mrazivý i jsem se bála knihu číst v noci. Nemohla jsem pak spát a měla poměrně i problém nemít noční můry. Jinak pěkne napsaný příběh.

17.01.2022 3 z 5

Devátý spolek Devátý spolek Leigh Bardugo

Dlouho se mi po přečtení knihy nestalo, že si sednu a říkám "Cože" a následně nadávám, proč není další díl.... Kniha se mi strašně e krásně četla, až jsem byla překvapená. Nedokázala jsem na příběh přestat myslet, potřebovala jsem prostě dočíst a zjistit jak to dopadne... Pecka opravdu pecka. Ze začátku to tedy mělo perfektní rozjezd a ty krve atd mě bylo ouvej. Kdyby kniha v tomto duchu pokračovala dále tak pane bože jooo tohle potřebuju a dala bych ji snad i 10 hvězdiček kdyby to šlo.. Prostě mě se to líbilo, jen druhá polovina knihy dost o dost slabší.... Ale ten začátek ta první polovina Wow.. I přes to dopocuruji.

28.03.2021 4 z 5

Rituál Rituál Adam Nevill

Při čtení jsem měla strašné mrazení v zádech. V této knize byli pasáže při kterých jsem se tak uvěřitelné bála, že jsem musela vždy knížku na chvíli zavřít.. Bála jsem se snad i zhasnout světlo. Ale pak to přišlo zlom a začalo mi být s některých pasáží silně nevolno. Kniha má co do sebe, jen ji nedoporučuji moc číst večer a nebo po jídle... Ps:ta příšera mě snad bude pronásledovat i ve snech... Za mě 3 a půl hvězdičky..

03.02.2021 3 z 5

Běh o život Běh o život Richard Bachman (p)

Za mě skvělá jednohubka. Byla to jízda od začátku do konce. Za mě doporučuji

20.10.2020 5 z 5

Převorství u pomerančovníku Převorství u pomerančovníku Samantha Shannon

Musím říct, že do knihy jsem se maximálně zamilovala. Příběh plinul pomalu a pěkně se rozjížděl. Každá postava v knize byla sympatická dokonce i ta zlá měla co do sebe. Miluju takovéto prostředí a nevím proč ale dost mi to připomínalo Čínu ... Miluju!! Příběh má krásný dej a moc se mi líbí, jak se pak všechny kousky do sebe pokládají jako puzzle. Moc krásná kniha. Doporučuju všemi deseti. Sice to neni záležitost jednoho večeru, ale já si to nanejvýš užila.

07.10.2020 5 z 5

Inspekce Inspekce Josh Malerman

Veliké zklamání.. Čekala jsem od autora větší pecku, ale tohle byl asi přešlap.. Za mě strašně zdlouhavé a nudné. Příběh měl super nápad, ale bylo to divně zpracované.. Škoda.

25.09.2020 1 z 5

Panství krve a kovu Panství krve a kovu Sara Holland

Mě se kniha líbila,oslovování papa mi vadilo ze začátku (bylo ho tam snad na každé stránce) ,ale na to se dá zvyknout. Krásná kniha,za mě rozhodně doporučuji. Odpočinková,svižná a nápaditá .. Změnit krev na kov a čas,prostě krásný nápad.. Honem chci další díl !!

17.02.2020 4 z 5

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Tohle byla strasne zvlastni kniha. Po chvili jsem uplne prestala vnimat kdo je kdo. A desne mi vadil ten styl psani... Autorku mam hrozne rada,ale tahle kniha se moc nepovedla. Doporucuju cist knihu od konce na zacatek(proste obracene nez ostatni knihy),jinak v tom budete mit stejny gulas ,jako ja

30.01.2020 3 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Na me az moc popisná kniha... trvalo mi strašně dlouho se díky tomu knihou prokousat.. Ne tohle asi nebylo pro me..

05.09.2019 3 z 5

V pasti V pasti Josh Malerman

Velice čtivá a svižná kniha. Příběh je svým způsobem takový zvláštní,ale pěkný :) .. Mě se to líbilo,jen jsem se chvílemi ztratila v tom čase (minulost,současnost) . Jinak na film se určitě podívám. Doporučuji

18.08.2019 4 z 5

Poslední pes na Zemi Poslední pes na Zemi Adrian J. Walker

Vtipné ,svižné čtení. Jen někdy vulgární,ale to se dá překousnout. Ja se u knihy zasmála a četla dál ... příběh se četl hodně dobře. Doporučuji.. ps:i psi mají své dny :-D

17.08.2019 5 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Jedním slovem WOW! Na to ,ze je kniha tak obsáhlá jsem ji přečetla poměrně brzo a to jen díky tomu,ze sem četla dlouho až do ranních hodin :-D .. příběh je plný krve ,akce a prostě je dokonalý.. začátek se trošku táhne,ale pokud to nevzdate dostanete pěkně "krvavý" nářez.. ps: chci okamžitě další díl !!

07.08.2019 5 z 5

Metro 2035 Metro 2035 Dmitry Glukhovsky

Pecka. Takhle je to správné,druhý díl byt ani nemusel ten celou sérii akorát srazil.. ale kdo vydrží až do konce pochopí.. jsem nadšená. Doporučuji.

31.07.2019 4 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Za mě ne.. Tohle bylo asi mimo moje očekávání

29.07.2019 1 z 5