Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Za mě ne.. Tohle bylo asi mimo moje očekávání

29.07.2019 1 z 5

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

Za mě naprostá pecka. Příběh mi nedovolil přestat číst,jak to bylo napínavé. Za mě doporučuji !!

29.05.2019 5 z 5

Tři temné koruny Tři temné koruny Kendare Blake

Snad jen jedno,nutně potřebuju další díl. Top kniha. Doporučuji

17.05.2019 5 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Kniha se mi nelíbila. Nemohla jsem jí přijít na chuť a ani začíst jsem se nedokázala.. Nápad dobrý,ale za mě opravdu šlápnutí vedle :( ...

24.04.2019 2 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Do dvorů jsem se maximálně zamilovala. Takhle kniha toho byla dalším důkazem,tahala jsem jí všude i přes to jak těžká je.. Akorát mě dosti mrzí,že desky se ničí,písmena na deskách se sloupnou :( :( ... Jinak příběh se mi líbil a noční dvůr božeeeee miluji to

17.03.2019 5 z 5

Koralina Koralina Neil Gaiman

Přečteno na jeden jediný den,kniha to je nádherná příběh strašidelný :) . Mě se to moc líbilo a kdybych to měla porovnat s filmem tak nevím (obojí má něco do sebe a hlavně film má přidané postavy ,nějak mi v té knize chyběli,ale to nevadí) ... :) Hlavně kniha má pěkné obrázky a jeden mě absolutně děsil :D .. Být dítě bála bych se více. Doporučuji

22.02.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Kniha mě absolutně nebavila.. Nemohla jsem se vůbec začíst,ale nakonec tedy po úmorném snažení jsem se dokopala a knihu dočetla.. Uf

17.01.2019 2 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Úžasné čtení,nemohla jsem knihu odložit. Kdybych měla více času knihu dočtu hned snad za jeden den :D ... Parádní čtení! Naprosto doporučuji!!!!

14.01.2019 5 z 5

Muži Marie Terezie Muži Marie Terezie Hanne Egghardt

Velice dobře napsáno. Kniha čtivá,četlo se mi to strašně dobře. Marii Terezii mám ráda,takže tato kniha pro mě byla docela povinnost přečíst,ale i kdyby ne tak je fajn něco málo o ní vědět více. DOPORUČUJI

01.09.2018 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Skvělá kniha,příběh mě dostal. Jen byl za mě o kapičku slabší než díl minulý. :-) Za mě jinak doporučuji. ČETLO SE TO SAMO!

25.05.2018 4 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Mám pocit,že na tehle serii se stávám závislá.. Knihy mě baví a hltám je ,když můžu stránku po stránce.. Závislost tohle ...:) a naprostá láska na první přečtení :D .. nechápu,proč jsem tu serii tak dlouho odkládala

08.05.2018

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

08.05.2018

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

08.05.2018 5 z 5

Hostina pro vrány Hostina pro vrány George R. R. Martin

08.05.2018 5 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Tak tohle bylo zklamání. Bohužel,ale musím dát knize jen dva a půl hvězdy...Knihu jsem měla rozečtenou strašně dlouho a dočetla jí vyloženě s donucení... Škoda,obálka slibovala pěkné čtení možná i hororové nebo napínavé. Ale ve skutečnosti to bylo divné (místy až nudné) .. Rachel pro mě byla tak šíleně nesympatická a tak šíleně já nevím jak bych to řekla prostě asi pro tohle nemám ten správný výraz.. Mě se tato osoba nelíbila a po celou dobu čtení jsem jí měla vyloženě plné zuby.. A ten konec? No co ,to toto.... Mohlo to být opravdu hezčí čtení. Bohužel :( ale tohle nene....

30.03.2018 2 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Hodně silný příběh,plný emocí a konec mě Teda strašně dostal nechápu ještě teď. Kniha a příběh je poměrně slabší než jiné knihy co jsem četla, ale jinak je to zase perfekt. :) sloni v knize prostě úžasné.

18.12.2017 4 z 5

Nové Pompeje Nové Pompeje Daniel Godfrey

Musím říct,že tohle se absolutně nedalo číst. Nevím,ale na mě to bylo tak šíleně napsané. Od knihy jsem čekala něco jiného,začátek vzal pěkný směr.. ALE PAK.. no.. nejspíš jsem zase naletěla na název a obálku knihy.. :(

07.11.2017 2 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Trvalo mi dlouho než jsem se ke knize dostala,jelikož si docela dobře pamatuji předchozí díly nebyl problém po menší pauze od série začít číst další díl... A musím říct Wow!! :) knihu jsem přečetla v pár večerech jako nic.. Spokojenost!

22.10.2017

Odveta Odveta Joelle Charbonneau

Mě se kniha líbila cca do poloviny,pak mě to postupně prestavalo bavit... A konec mě přišel maximálně divný. Těšila sem se, jak to dopadne atd ale tohle? No nevím.... S knihami Hunger GAMES se tohle nedá srovnávat a že by to bylo lepší? To jako vážně? Tohle bylo horší.... Nějak mi u konce přišlo, že autorka neví jak konec dopsat nebo vymyslet tak to celý splacala dohromady.. :( a to první díl byl úžasný ale tohle je fakt zklamání :((((..

12.10.2017 2 z 5

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Na knihu jsem se vyloženě těšila,ale co se nestalo. Klasika,kniha mě tak trošku zklamala... Sto názvu,holka která je puberťacka atd,jako dalo by se to překousnout v předpokladu kdyby kniha nebyla tak strašně tlustá! Klišé ocas za mě dobrý ale název typu plíseň nevím :D... Docela jsem zvědavá na další díl I když do tohohle jsem se musela nutit,abych dočetla a konečně mohla knihu dát do police a vzít něco co mě bude opravdu bavit. Nicméně dávám tomu ještě šanci a jsem zvědavá na další díly...:)) slabé tři hvězdy (dávám šanci dalším dílům...)

02.10.2017 3 z 5