Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Tato kniha me bavila nejmíň snad s celé série.. Upřímně pasáže s čarodějnicema mě absolutně nezajímali,ale budiž... příběh se mi začal poměrně líbit až hruba u posledních cca 150 stránek.. Což je docela smutné, kord když je kniha tak tlustá.. Neříkám,že to bylo hrozné.. Naopak, jen mě teb dej v knize moc nebral,jako u minulé knihy.

20.03.2017 3 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Paaaaani to byla jízda od začátku do konce... Tak šíleně čtiva knížka a napínavá a dokonalá... Nevím co knize vytknout...ale jedno vím jistě do série jsem se zamilovala. Jdu se pustit do dalšího dílu.

18.03.2017 5 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Na knize je hodně poznat,že ji autor napsal nejspíše pod nátlakem, aby se co nejdříve vydala.. Takhle kniha mi přišla strašně slabší než první díl. Možná,že kdyby autor udělal jen ten jeden a daleko delší udělal by možná lépe.. Nevím s knihy mám zajímavé pocity. Ale až tak se mi nelíbila. Psi poslání prostě vede laťku hodně vysoko.

15.03.2017 3 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Četla jsem ji jako malá,už je to mnoho let,myslím si že to byla jedna s těch knih,kterou jsem jako první přečetla celou sama bez pomoci :-) Teď jsem ji přečetla své dceři a moc se jí líbila. A určitě si ji i ona přečte pak sama. :-)

13.03.2017 5 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Tahle kniha je pro mě pecka. Kniha me strašně vtahla do děje a nechtěla mě pustit ven... Musela jsem prostě číst a číst.. Jen nechápu pár věcí a to, jak mohla tolik děti zmizet aniž by si to někdo všiml a ukrytá města aniž by byla použita kouzla? Mno,když tohle prominu tak za mě pecka!! Chci další díl. :-)

11.03.2017 4 z 5

Koláč s kapkou jedu Koláč s kapkou jedu Alan Bradley

Tady na té knize mě zaujala její obálka. Vypadá poměrně strašidelně,ale zdání poměrně klame. Dej se vlekl a vlekl.. Nezajímavým tempem. Přesto jsem si řekla,že dám tomu šanci a dočetla to... Mno pro mě to bylo zklamání od knihy jsem čekala víc,ale jsem zvědavá na další díly,pokud se někam v dalším díle pohnu s hodnocením....

18.02.2017 2 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Od poloviny knihy jsem věděla kdo je vrah,ale to nevadí. Kniha byla přeci jen o autismu a chování, kterým se tato nemoc projevuje.. Za mě rozhodně doporučuji přečíst. Jodi zase nezklamala a jalo čtenářce mi dala pekelně pěkny prožitek ze čtení... Tato kniha je opravdu skvost a za mě kdybych mohla hodnotím více hvězdami!!

11.02.2017 5 z 5

Láska v Provenci Láska v Provenci Bridget Asher (p)

Kniha má nádhernou obálku,ale po přečtení první poloviny jsem knihu pak už jen prolistovala.. Dej byl nudný, strašně se vlekl... Jediné pozitivum vidím v receptech a v krásné obálce knihy. škoda a to jsem od knihy čekala daleko víc vzhkedem k tomu jak moc je tlustá.

07.02.2017 2 z 5

Porodní bába z Benátek Porodní bába z Benátek Roberta Rich

Tuto knihu jsem přečetla jedním dechem. Není to nic náročného. Velice zajímavá kniha. Už se chystám na druhý díl. Hana je moc sympatická. A její příběh v této knize stojí určitě za přečtení. Je to trošku jiný pohled na židy a židovské geta.

05.02.2017 5 z 5

Bílá jako sníh, rudá jako krev Bílá jako sníh, rudá jako krev Alessandro D´Avenia

Za začátku knihy jsem chtěla Lea pořádně praštit po hlavě...ale jak šel dej dal docela jsem si ho i oblíbila..pár knih na tohle téma jsem již přečetla,ale srovnávat to s jinými se nedá.. Tohle je spíše kniha o první lásce, která zrovna není taková jakou si ji LEO představoval. Ale je to poměrně dost silný roman, po kterém se již nedokáži na bílou, modrou a červenou barvu dívat stejnýma očima..již to nejsou pro mě obyčejné barvy. TATO kniha určitě stojí za přečtení!!! Moc pěkné. Jen bych to moc nesrovnavala s jinou knihou na téma leukémie.. Krásné.

18.01.2017 5 z 5

Začátek konce Začátek konce Manel Loureiro

Naprosto úžasná kniha. Velice doporučuji všem deseti!! miluji knihu že zombikama a tohle je za mě další poměrně skvělá kniha co zaslouží přečíst

09.01.2017 5 z 5

Hitlerova dcera Hitlerova dcera Jackie French

Kniha je napsaná spíše pro děti,ale i přes to se mi tento nápad líbil a knihu zhltla za chvilinku. Opravdu těch pár stránek co má bylo coby dup.. Kniha je zajímavá a určitě stojí za to přečíst. Jen bych uvitala více stránek,ale jasné je to formou pro děti takže nečekejte bichli ;-)

09.01.2017 3 z 5

Trojice Trojice Sarah Lotz

Tohle bylo jako co?? Začátek začal velice slibně, ale pak.... Nezlobte se na mě ale tohle bylo jako co? za mě max hvězdička za obálku a za začátek knihy.. To se prostě nedá,za mě ne..ne.

24.12.2016 1 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Silný příběh. Nedovedu si představit být v kůži ani jedné s hlavních postav,asi bych to nezvládla.. . Opravdu silný. Knihu jsem probrecela... po přečtení mám divný pocit,kniha byla opravdu zatraceně silná na emoce... Nemám slov...

24.12.2016 5 z 5

O slůněti, které chtělo usnout O slůněti, které chtělo usnout Carl - Johan Forssén Ehrlin

Prostě krásné!! Moji dcerce se strašně líbí příběh a ty obrázky ve vnitr prostě zbožňuje. Pořád čteme králíčka,tak teď můžeme střídat se slunatkem.. Krásné.. Doufám,že vyjde další kniha,protože mi si ji rozhodně přečteme.. Dcerka u toho krásně usína.

23.12.2016 5 z 5

Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů (převyprávění) Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů (převyprávění) Gisela Fischer

Krásné pohádky. Mé dceři se moc líbili.

09.12.2016 5 z 5

Nejšťastnější dívka na světě Nejšťastnější dívka na světě Jessica Knoll

Od téhle knihy jsem čekala poměrně víc. Kniha se četla dobře,ale nelíbila se mi.

11.11.2016 3 z 5

Rozkaz zabít Rozkaz zabít James Dashner

Pěkně zakončení celé série.. Konec mě dost překvapil... Přečetla jsem ji jedním dechem,jak moc se mi líbila.

10.11.2016 4 z 5

Údolí úžasu Údolí úžasu Amy Tan

Naprosto krásná knížka. Sice jsem u ní trávila více večeru,ale určitě nepromarnila.. Kniha a příběh se mi šíleně líbil... Na to že je to taková bichle se to četlo celkem samo... A to se mi líbilo. Čtivé a krásné zároveň.

22.10.2016 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Kniha se mi poměrně líbila více než Dcera. Ale ty podobné pasáže no myslím,že tam být neměli... Něco mě potěšilo něco zklamalo...mno ale účel to splnil... Pěkná kniha na odpočinek

10.10.2016 3 z 5