rosta75 rosta75 komentáře u knih

Dům tisíce šepotů Dům tisíce šepotů Graham Masterton

Ale jo,jak už tu bylo psáno,čtivé,zápletka ok,a dokonce bych řekl,čím víc se to blížilo konci knihy,bylo to tím víc napínavější.A pak to přišlo......konec ,který mě připomenul americké filmy kdy 80 minut koukáte na luxusní film a v posledních 10 minutách všechno po.......,laciným ,trapným,přeplácaným zakončením.

09.10.2024 2 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Nedávno jsem dočetl první díl,louskám druhý.Kdybych si v knihovně všiml,že na zadní straně knihy je pod ukázkou dopsáno něco o malé obměně na téma Kráska a zvíře asi bych ji nevzal.Přečetl jsem knihu za 3 dny a jediné co k tomu dodám,zvláštním způsobem mě uklidňovala.

19.10.2022 4 z 5

Alchymista Alchymista Michael Scott

Nechápu některé komentáře,kniha i série je fantastická,je třeba hlavně opustit svět reality,dospělosti,vrátit se do dětství,do světa bez starostí každodenního života.Pak ty knihy člověk vnímá jinak.Čtu to po několika letech znovu,nepamatuji se přesně o čem to je a čtu to s nadšením.

20.03.2022

Vyděděnci Vyděděnci John Flanagan

Dal jsem 5 dílů,zkusil jsem.Oproti Hraničářovi,kterého jsem přečetl s nadšením,nuda,zdlouhavé.....obkecané

20.03.2022

Zrcátko Zrcátko Karl Olsberg (p)

Po přečtení komentářů nemám co dodat,jen snad to ať k tomu nikdy nedojde.

04.08.2018 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Mám od Deavera doma asi 20 knih,jedna je lepší než druhá,tenhle spisovatel prostě umí.

Hraničářův učeň 1-12 Hraničářův učeň 1-12 John Flanagan

Nádherná recenze od Elerrina,hlavně věta-"čtvrtá kniha se ovšem zvrhla v něco tak dětinsky nesmyslného, že pohádky Boženy Němcové jsou proti tomu dílo vrcholného realismu. "-,ale ono to je pohádka,a jak je u tebe psáno jednoduchá.A tím je krásná,čtivá,člověk uteče od starostí a zapadne do dobrodružného světa a hlavně už v mém věku.Pokud potřebujete u knihy tak strašně přemýšlet,musíte si najít jiný žánr.

15.12.2017 5 z 5

Magie: Napříč Shamutantskou pahorkatinou Magie: Napříč Shamutantskou pahorkatinou Steve Jackson

Vlastním celou sérii,je to pro mne svým způsobem má první počítačová hra.Mám i jiné,ale tahle série je neporazitelná.

Poltergeist a čtvrtá dimenze Poltergeist a čtvrtá dimenze Karel Wágner

Pro mne zajímavé.

Evoluce: Podvod století Evoluce: Podvod století Hans-Joachim Zillmer

Dá se to přečíst.

15.12.2017 3 z 5

Asfalt Asfalt Štěpán Kopřiva

Za mě-zábava,akce,rychlost,příběh......je pravdou,že je třeba nějakých pár stránek vydržet.

01.06.2017 5 z 5