sarka0168 sarka0168 komentáře u knih

Vražedná pole Vražedná pole Haing S. Ngor

Bez diskusí skvělá kniha! Navíc jsem se podívala na film a hlavní roli Kambodžana hraje autor knihy! To mě dostalo, věděla jsem pak, o kom si vlastně čtu... A navíc teď Ukrajina - Lucienka220 píše, že ji kniha několikrát rozplakala, mě skoro taky a teď už pláču doopravdy. Vražedná pole ---- genocida ---- a historie se opakuje... psychopati a megalomani jsou tady, bohužel, pořád...

02.03.2022 5 z 5

Spasitel Spasitel Andy Weir

Pět hvězd za příběh a námahu, kterou to autora stálo - popsat to množství všemožných fyzikálních a jiných procesů a montáží všeho možného, jak je u něho už zvykem. Bylo to docela namáhavé číst... a rozhodně mi to nepřišlo méně technické. Ale protože miluju sci-fi, tak jsem spokojená. a ráda si knihu přečtu znova, nejspíš ji už snadněji schroupám.

21.10.2021 5 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Skvělý autor! Nejen detektivka, ale chytrá kniha, doporučuju!

26.08.2021 5 z 5

Spát v moři hvězd. Kniha I. Spát v moři hvězd. Kniha I. Christopher Paolini

Miluju scifi, nevadí mi knihy o tisíci stranách - ale tohle bylo až moc rozvleklé...

19.06.2021 2 z 5

Mrazivé echo Mrazivé echo C. J. Carver

Ano, hlavní hrdina byl sympoš, četlo se to dobře, akorát že rozuzlení bylo, no, fakt podivuhodné :)

03.05.2021 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Nadprirozeno nesnasim, nicmene jsem byla zvedava na rozuzleni, takze jsem knihu hrdinne docetla. Od Darkwebu uz mi bylo jasne, o co jde... znam lepsi knihy, ale precist se to da.

30.04.2021 3 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Naprosto skvělé, přečetla jsem (500 stran) za jeden den, ani chvilku jsem se nenudila!

11.04.2021 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Pro mne - skvele! Uz dlouho se mi nestalo, ze bych knihu precetla jednim dechem! Pomohly tomu i kratke kapitoly a spad, zadne natahovani deje.

26.03.2021 5 z 5

Za tebou Za tebou Sibel Hodge

Jednoduché, ale velmi čtivé a napínavé. Jako oddechovka skvělé!

22.03.2021 4 z 5

Konec řetězce Konec řetězce Fredrik T. Olsson

Už hodně dlouho jsem nečetla tak neskutečně rozvlekle napsanou knihu - úvahy na stránku, proč si vzal sako, nekonečné popisy na nudných místech... Námět je zajímavý, ale jinak... Obdivuju překladatele, já bych si u toho hodila mašli :)

27.12.2020 1 z 5

Žena na lesní cestě Žena na lesní cestě Megan Goldin

Dobrá, lehce psychologická detektivka - kdy si můžete myslet, co chcete o kom chcete :)

07.12.2020 5 z 5

Úniková hra Úniková hra Megan Goldin

Velice čtivé, dobře napsané, stojí to za to!

15.10.2020 5 z 5

Ukrytá Ukrytá Gytha Lodge

Dobře napsané. Hezky se čte. Doporučuju.

05.10.2020 4 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Nuda neskutecna! Pritom prvni tri knihy byly fajn. V cem je problem? Neni to detektivka, ale spis cervena knihovna... pritom kdyby editori pulku vyskrtali, mohlo to byt ke cteni. Pani spisovatelka je grafomanka jak vysita! Skoda ze pribehy Strika maji sestupnou kvalitu... desim se toho, co prijde priste! Docetla jsem se zatnutymi zuby ... mezitim jsem precetla nekolik dalsich knih!

14.10.2019 1 z 5

Vzpoura oceánů Vzpoura oceánů Frank Schätzing

Mne ta kniha nadchla a několikrát jsem se k ní vrátila! Doporučuji!

14.09.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Nuda. Je mi líto. Stokrát omleté téma, sestava lidí byla dokonalé klišé... škoda, minulé knihy byly docela fajn.

29.08.2019 1 z 5

Sok Sok Iain Reid

Dobry napad, ba primo skvely, ale strasne rozvlekle a ukecane...

06.08.2019 1 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Trochu chaotické, no nevím, nevím...

05.06.2019 3 z 5

Minulost Minulost Lee Child

Můj milovaný Child! A Jack Reacher, skvělé jako vždy - jen nesmím pod Jackem vidět toho mrňavého Toma Cruise, to byl výsměch!

05.06.2019 5 z 5

Zvrácená oběť Zvrácená oběť John Sandford (p)

Nepřekvapilo...

05.06.2019 3 z 5