sarka0168 sarka0168 komentáře u knih

Zabij, nebo zemři Zabij, nebo zemři Isabella Maldonado

Souhlas s Airesem - prvních 200 stran je naprostá nuda - a pak už člověk nemá moc chuť číst dál, ale četla jsem a konec jsem přeskákala. Kdyby ten nekonečnej úvod chyběl, možná bych si to užila, protože únikovky miluju. Takže - zase jeden ukecanej autor (ka).

22.09.2024 3 z 5

Krok vedle Krok vedle Lisa Gardner

Kniha, ktera vas chyti a nepusti, budete ji muset precist na jeden zatah. Skvele napsana, skvele prostredi lesa a hor, doporucuju vrele!

20.09.2024 5 z 5

Dokonalé městečko Dokonalé městečko Kateřina Karolová

Kniha fajn, ale tak nejak bez konce… a jak tady ctu, nemyslim si to jen ja. Skoda, namet dobry, ale jako by uz chtela autorka rychle skoncit.

01.09.2024 2 z 5

Skvělé, skvělé, skvělé! Humoristické knihy nečtu, udělala jsem výjimku a bavila se náramně po celou dobu - fakt před autorem smekám, doporučuji, super! Půjčila jsem si to kvůli autorovi, čtu jeho detektivky, a tohle mě vážně dostalo. Hned budu shánět další!

10.08.2024 5 z 5

Rozsudek smrti Rozsudek smrti Anthony Horowitz

Nové, neotřelé, skvělé! Víc neprozradím.

30.07.2024 5 z 5

Záblesk ve tmě Záblesk ve tmě Stacy Willingham

Něco tak rozvleklého a ukecaného se jen tak nevidí... A předvídatelného. Jestli někoho baví nekonečné popisy pocitů plus zbytečné retrospektivy, do toho - a navíc je to víc psychologie a Xanaxu než detektivky.

30.07.2024 1 z 5

Všude samí lháři Všude samí lháři Shari Lapena

Nuda - dějově. Ale fakt je, že čtivé, skvěle napsané, rozhodně i zásluhou překladatele. Jinak je to už všechno na jedno brdo, jak pode mnou píše kolegyně. Každopádně uznávám, že nejsem ta pravá cílová skupina.

04.07.2024 1 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Něco tak rozvleklého, kde se skoro nic neděje, jsem už dlouho nečetla. Někdo je zkrátka grafoman... Jiné jeho knihy se mi líbily, proto 3 hvězdy, ale tohle bylo doslova utrpení. Téměř žádná gradace a konec? Logiku v tom nehledejte.

01.07.2024 2 z 5

Vinen či nevinen Vinen či nevinen Felix Francis

Tak mně se knížka moc líbila - i když konec bych taky úplně nebrala - a naopak jsem vítala, že nejsem moc unavována dostihy (jako v první samostatné knize Felixe Francise Spřízněni krví, kde mě fakt ty nekonečně vyjmenovávaní koně apod. dost unavovali). Plusem knihy je, že to není úplně klasická detektivka, je to NÁPAD - to oceňuji.

12.06.2024 5 z 5

Převozník Převozník Justin Cronin

Sci-fi miluju, nápadité zejména - ale tohle mi přišlo takové upachtěné, upovídané, překombinované... Ale na druhou stranu- nápad je nápad, že jo? Když člověk navíc dost dlouho neví, oč vlastně kráčí :)

06.06.2024 4 z 5

Smrt pod kůží Smrt pod kůží James Patterson

Skvěle napsané, až na tu pointu...

11.03.2024 3 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Trochu rozvleklé, mám raději, když děj odsejpá... ale jako nápad dobrý.

11.03.2024 2 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

(SPOILER) Moc mě to bavilo až do chvíle... vlastně nemůžu nic psát, abych nespoilerovala - no reálný závěr bych brala spíš. Fantasmagorie nejsou nic pro mě...

11.03.2024 4 z 5

V zajetí divočiny V zajetí divočiny Ulf Kvensler

Byla jsem nadšená po celou knihu, nemohla jsme se od ní odthnout - až na ten konce... takže 5 hvězd neeee - škoda

17.02.2024 4 z 5

Jméno ďábla Jméno ďábla Andrew Mayne

Upřímně - jsem zklamaná. Děj by byl fajn, kdyby se neobjevoval jeden člověk, úplný nesmysl to je - víc nepovím, abych neprozradila děj. Ale kdo četl nebo čte, snad pochopí.

18.10.2023 2 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Naprosto okopírovaná kniha Les sebevrahů Jeremiho Batese - jediné, co můžu ocenit, je, že popis událostí je opravdu barvitý. Mimochodem, knihy Batese Les sebavrahů, Hora mrtvých a Katakomby mohu jedině doporučit!

13.07.2023 2 z 5

Vězeň Vězeň S. R. White

Nesnesitelne pomale a upovidane, me to vubec nebavilo.

01.04.2023 2 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

S Tynou naprosto souhlasím! Četla jsem večer, pokračovala ráno, skvěle napsané, miluju knihy v první osobě! A čtivé, čtivé, doporučuju! Jdu se taky podívat po další knize tohoto pána :)

10.11.2022 5 z 5

Krysí ostrov a jiné povídky Krysí ostrov a jiné povídky Jo Nesbø

Nesbeho nectu, nejak mi vadi ten sever, ale po Zarlivosti a tehle knize zacnu, protoze ten clovek je genius! Napadite, ctive, neotrele zapletky, super! A ocenuji i bezchybny preklad. Knizku jsem zkratka precetla jednim dechem.

08.10.2022 5 z 5

Smrt v ledu Smrt v ledu Amy McCulloch

Neda mi abych se neozvala na prvnich 20%. Mne se kniha moc libila, je dobre napsana i prelozena a nikdy neni nudna. Ale pokud nekdo nefandi horam a lezeni, pak chapu, ze ho nezaujme. Ale 20% procent si mistrne napsana kniha z prostredi, ktere autor musi znat a zazit, nezaslouzi. Davam 100!

11.09.2022 5 z 5